Šta je novo?

7970 - Coil whine

Atom nije isto sto sto i WinWin i Emmi. Istu garanciju si mogao da dobijes u bilo kojoj drugoj maloprodaji ali to ne znaci nista osim da uzimaju robu od njih.

Meni je malo cudno sto vi ljudi nemate ni nagovestaj kako rade prodavnice racunara pa lupate :d

Mene još više čudite ti i Joka što im objašnjavate, bio sam ubeđen da troluju :d
 
Ja nisam trolovao, samo sam ishitreno lupio kom bez da sam sagledao sve cinjenice, i javno se izvinjavam Atom-u sto sam ih stavio u isti kos sa doticne 3 firne koje operisu za alti na nasem trzistu, krastavac brzi jezik od pameti u ovom slucaju prsti :D Znam manje vise kako i sta ide ali se u to nisam previse upustao, svakako se na nasem trzistu nikad ne zna na cemu si krastavac...
 
nisam mislio nista lose samo sam rekao da sam dobio alti garantni list, ne vidim sta sam lose rekao, sto se njih tice sve su uradili profesionalno i bez ikakve zamerke sa moje strane tako da cu od njih kupovati i u buduce
 
mickeyrs je napisao(la):
Mene još više čudite ti i Joka što im objašnjavate, bio sam ubeđen da troluju :d
Zasto ne mogu da verujem sta su odvalili. Jos ce neko levi da procita i da svrsta Atom u isti kos s onima.
Jos Nesic prvo napisao nesto nerazumljivo, ko zna sta je hteo da kaze. Ali znam da nije upravu :d
 
Uzeo od Mickeyrs-a Asusa koji je skoro potpuno necujan. Sapphire ide u oglase, najverovatnije.
 
E ja sam danas imao zvuk... nit pevaju zavojnice nit krci, vec sssss..ssss. polomih se da nadjem. Ispostavilo se da je kabel od napajanja graficke uspeo da dohvati ventilator na kucistu. Sta da se radi kad sam aljkav :D
 
@padawan , nek te dugo sluzi :)

@GoranM desava se :D Dobro pa nisi karticu lupao :D
 
Zasto ne mogu da verujem sta su odvalili. Jos ce neko levi da procita i da svrsta Atom u isti kos s onima.
Jos Nesic prvo napisao nesto nerazumljivo, ko zna sta je hteo da kaze. Ali znam da nije upravu :d

Koja je razlika? I zasto su bolji?Znam da je nekada bio super atom kada se tek otvarao... ali to je bilo davno.
Pitam cisto informativno mozda i pazarim :)

ako nije prihvatljivo moze i na email da ne bude reklama itd >)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno