Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa bio je fork 19 na yobitu, ja sam dobio 1:1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Danas možda i ispod 9k
 
Veliki manipulišu cenama ponovo. Isto kao što su ih naduvali do 20000, sad će da spuste na 9000 ponovo. Onaj ko misli da cena nekog novčića zavisi od tehnoloških rešenja i sitnih holdera, taj je lud. Čitao sam procene nekih likova sa Wall Street-a da očekuju da cena bude oko 9000 i da će tu ponovo da počnu naveliko da kupuju, i tako će i biti.
 
Mozda tako kazu da raja krene da kupuje, a spuste na 5k :D
 
Fjučersi.
CME ugovor ističe za 4 dana, posle kapiram da će da piči polako na gore sve do 14. februara, tad je sledeći datum.
 
Ma uradiće onako kako njima odgovara, nema to neke veze sa vestima i bilo čim drugim. Samo fondovi imaju dovoljno sredstava da manipulišu celim tržištem, pojedinci to ne mogu da urade.
Neki tvrde i da su skoro svi "divlji" investitori prešli sa klasičnih berzi na crypto. Jer njima upravo i odgovara neregulisano tržište kojim je lako manipulisati, i odgovaraju im velike oscilacije cena.

https://cointelegraph.com/news/deut...ity-on-wall-street-brings-investors-to-crypto
 
Poslednja izmena:
:alo: hodl i ne mogu ti ništa, samo da mućkaju malo gore dole sa tim sredstvima koliko imaju na raspolaganju.
 
E pa.strucnjak otkri i nama te i informacije da i mi znamo sta nam je ciniti
 
Ovaj je interesanto izneo mišljenje oko tog čuvenog kripto balona i uporedio sa ostalim poznatim balonima u istoriji.
 
Vidim okolo da je aktuelan trend prelaska u Tether dok traje ovaj dip :)
 
Balom je pukao do sada jedno 10 puts minimum i to na svakih par meseci. Ta vrst sa Indijom je od pre mesec dana a i lazna je
 
Balom je pukao do sada jedno 10 puts minimum i to na svakih par meseci. Ta vrst sa Indijom je od pre mesec dana a i lazna je
Reality check po ko zna koji put :)

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Ljudi taman krenu da tripuju weasel se pojavi da im otvori oci i vrati ih u realnost. Pusti ljude malo da ih voza, Djole reci mu :d
 
Ma jasna stvar. Kontam da se tripuju kao da je "safe house" dok traje dip, ne znam šta drugo.
 
Balom je pukao do sada jedno 10 puts minimum i to na svakih par meseci. Ta vrst sa Indijom je od pre mesec dana a i lazna je

Ako razlog dumpa nisu vesti, onda neko od smradljivih fondova izvlači pare, kao što sam i pomislio. Jer dump je stvaran, vidimo da cena ide ka 10000, to niko nije izmislio. Evo jedan spisak crypto hedge fondova, za koje se javno zna da su ušli s velikim parama u ovo. Ko zna koliko ih ima koji nisu poznati javnosti. A oni nisu ušli u kripto da holduju, nego da izvuku što više keša od naivnih i sirotinje na brzaka.

https://wolfstreet.com/2018/01/17/c...-hedge-funds-that-touted-huge-gains-for-2017/
 
Ja sam već napisao da očekujem još veći pad i čekam ga spreman u fiatu. Prognoziram tu oko 8-9k, što znači da će možda i do 6-7k da pada. Neće to instant ili u dva tri dana već postepeno, uglavnom ide nizbrdo, a naravno i da će skakati povremeno da upecaju još koga.
 
Bila je vest jos u petak oko zatezanja deposit/withdraw na nekim koreanskim berzama, pa se cekao ponedeljak da krene istresanje. Sumnjam da cemo puno odmaknuti od 10-11k za BTC sledecih 1-2 dana. Inace CME futuresi su malo drugacija zivuljka i nisu fiksirani kao CBOE, pa ja ocekujem da je ovo samo mala diverzija za neinformisane, posto se moze produziti ugovor odredjenim mehanizmima a na taj nacin vas berza veze na duzi period ugovor, long story short, sumnjam da ce ovo trajati duze od dan-dva, i ocekujem ballistic skok ubrzo (na 13k+). Al ko zna mozda i gresim :)
 
Zanimljivo je kako su se obistinile prognoze da će posle onog dipa od pre neki dan da usledi još jedan i evo ga. A ja oporavak očekujem do petka, mislim da posle toga idemo gore.
 
+1
Posle onog inicijalnog i agresivnog pada ocekivao sam jos jedan pad. To je najverovatnije ovo sada. Tesko da ce to nesto ozbiljnije pasti, nikome se ne istresa btc ovako jeftino. Vec sam objasnjavao zasto. Ja isto ocekujem 13K+ u sledecih par dana. Cim prodje januar krenuce opet s nekim vestima laganim. Skakace BTC jako brzo. Do Uskrsa ocekujem novi ATH ali otom potom. Neka se makar priblizi tome i na konju smo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno