Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja se razmišljam da obrnem rdr1 na ps3 da se podsetim jer sam igrao kad je izašla i ne sećam se više od polovine. Taman da se spremim za nastavak.
A Horizon ima fantastičnu priču, prešao sam je sa uživanjem a dlc nisam, vredi li? Jel se upotpunjuje priča sa dlc-om?


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ko hoce da se cima, na indonezijskom PSN moze da se nabavi PS+ 12 meseci + Netflix 3 meseca za 28e.

Btw - procitah neke vesti oko "grafickog apdejta" za RDR 1 RPSC3 (emulator za PS3)... Generalno kako sljaka emulator, redi li cimanja da se pokrene i da li zahteva jace masine ili je najbolja opcija PS Now free trial za to?
 
Druže nabavi neki stari ps3 sa velikim hardom i za ostalo ću ja da ti rešim [emoji6]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^ Thx. :)
Ali realno imam pozamasan backlog i za PS4. Za PS3 ne znam da li ima 5-6 igara koje me interesuju da odigram (RDR, MGS i GoW 1-3), zbog toga mi se ne jure konzole po oglasima - taman za toliko mogu da isprobam PS Now...
 
I to što kažeš ali ja imam te igre na svom glavnom nalogu tako da...
I kod mene isti slučaj sa ps4 ali digao sam ruke da ih predjem tj ne opterećujem se više time, ako ih predjem dobro ako ne, nije bitno.
Igram ono sto mi se u tom trenutku igra pa makar to bio naslov star 5 godina.
U zadnje vreme vrtim sky force reloaded i nikako da mi dosadi dok mi AAA naslovi skupljaju prašinu na hardu ni krenuo nisam da ih igram.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje za ljude koji su odigrali RDR: Na koji vas je western film najviše podsetila igra?
 
RDR1 sam obrnuo tri puta uzduž i popreko, ali ga ne mogu porediti ni sa jednim Western filmom obzirom da ih nisam nešto mnogo pogledao.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Inace znam da su nam prosle godine delili Telltale-ov Batman (sezona 1) uz PS+ pa da okacim ovde post posto zavrsih sezonu 2.

Sezona 1 (free uz PS+) je onako relativno mlaka (odigrao sam je jos kada se pojavila za PC), mnogo su uvrnuli Betmenov "kanon" i dobili (zasluzeno) dosta kritika.

Sezona 2 The Enemy Within je odlicna sa poprilicno dobrim obrtom (i dalje malo uvrnutim kanonom), odmah iza najboljih naslova iz Telltale-a (Wolf Among Us, Borderlands i WD s1 i s2). Prilicno dosta referenci ima ako ste malo upoznati sa univerzumom tako da je pravo uzivvanje bilo odigrati.
Na wingamestore-u (za PC) su relativno povoljne, po cenama za PS4 ne bih preporucio dok ne spadnu na ispod 10e.

Ostaje jos da odigram WD: New Frontier i Guardians of the Galaxy (koje su po 5$ na doticnom sajtu). Telltale igre nisu neki kvalitet i formula je uvek ista, ali nema bolje za opustanje uvece od QTE interaktivnog filma...
 
Poslednja izmena:
I ja se razmišljam da obrnem rdr1 na ps3 da se podsetim jer sam igrao kad je izašla i ne sećam se više od polovine. Taman da se spremim za nastavak.

Nedavno sam probao ponovo da obrnem na PS3, ali sam brzo odustao. Aliasing i pikseli veličine palca na tv-u od 50" su odbili i verovatno bi pokvarili sećanje na igru.

Trenutno daleko najbolja opcija za RDR je xbox x.

https://youtu.be/lK-eya5qGUU

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hmm baš cu probati ovih dana... kod malog u sobi gde je ps3 je fhd 55ica udaljena od kreveta par metara.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
@rAMA

Da li je taj remaster ekskluziva za XBOX jer je MS gurno kes ili se nazire i za PS?
 
ja sam mislio da to nije uopste remaster vec standardni BC fazon,nesto bolji moderniji AA i xbox-ova interpolacija.

Uruk:

uh,tesko pitanje,ako mora jedan film onda the wild bunch.mozda i white buffalo,posto meni licno marston je vise bronson nego istvud.ali tesko ces pogresiti sa bilo kojim peckinpah-ovim filmom.
 
ja sam mislio da to nije uopste remaster vec standardni BC fazon,nesto bolji moderniji AA i xbox-ova interpolacija.

Uruk:

uh,tesko pitanje,ako mora jedan film onda the wild bunch.mozda i white buffalo,posto meni licno marston je vise bronson nego istvud.ali tesko ces pogresiti sa bilo kojim peckinpah-ovim filmom.
Upravo tako, klasičan BC je u pitanju. Ali AA, 4k u odnosu na 720p,bolje filtriranje tekstura i stabilnih 30 fps-a (što nije ranije bilo moguće) znače kao remaster.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
jasno,potpuna pobeda MS-a je taj BC o kojem mi moze samo sanjamo...ali i dalje 4ka je najblize tome da bude jedna masina za TV koja moze sve. :)
 
Pitanje za ljude koji su odigrali RDR: Na koji vas je western film najviše podsetila igra?

Po ovome sto sam video za RDR2 najvise me podseca na Brokeback Mountain.


Ionako ce R* da nas *ebe za nase pare... Mirise da ce da nas cede sa raznim p2 (zbog onog BS-a sa pre-order verzijama), samo ostaje da se vidi u kom obliku
 
RDR2 se hvala bogu uzima zbog SP dela igre. Apsolutno me zabole šta će da rade sa MP i njihovim Online-om...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nemoj da si toliko osetljiv... :)

Sačekaću još malo da razmislim za RDR2, da li da odradim pre-order ili ne...
Mada vidim da gamestop sada vrti "donesi 2 igre i doplati 9.99" za novi TR i Spajdija... Mislim da ću tu da iskoristim opciju da ih uzmem...
 
Taj rad... mp me nikad nije zanimao ni kod prvog dela.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Pazi kada sam na trenutak pao u iskušenje da prodam XO S i Switch, kako bih uzeo XOX i RDR2, da je zaigram u pravih 4K kako bog zapoveda :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
E to se zove privrženost [emoji5]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Momci, sta ima iz PS3 ere (a da nisu remasterizovali za PS4) sto ne bi bilo lose da se odigra, takoreci sta je "must play"? (Ne racunajuci RDR 1, MGS kolekciju i GOW 1-3 koja mi je na "wishlisti" da obrnem)

Vidim da ima akcija 2 za 1 mesec za 15e PS Now, tako da ako sljaka dobro ovaj trial uzecu za 2 meseca promo i da obrnem dobre naslove.
 
Motorstorm, Infamous 1i2, Resistance 1,2,3 Killzone 2i3, Little Big Planet 1i2...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zar Infamous nije za PS4 ili je to nastavak?
 
To je nastavak, prvi i drugi deo su ps3 only i ako mene pitaš duplo bolji od trećeg koji je pušten prilikom izlaska ps4 a koji sam na prekide igrao i jedva završio nemam pojma zašto ali nije mi legao uopšte.
KZ2 sp je perverzija a treći deo najbolji mp koji sam igrao.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Dodato na listu, thx.

Nesto od avantura? Mada najveci naslovi su Uncharted i TLoU a njih ima i za 4rku...
 
Ja tek danas shvatio da Spajdi stize za 20ak dana... Jedva cekam igru.
Izbegavao sam maksimalno da pratim detalje o igri.

Mada moram da priznam da mi je iako multiplatformska, Darksiders najsicekivanija igra godine uprkos odlicoj konkurenciji u RDR2 i Spajdiju.
 
Ne verujem da RDR2 ima konkurenciju ove godine.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne znam sto je ovoliki hype oko spajdermena. Ok, fina grafika i to, al ne vidim da je nesto gameplay spektalularan. Do sad sto sam vidio u glavnom prikazuju skakutanje po zgradama i sad ko to neki fazon? Rdr2 ce to pomesti lagano.
 
Ni novi TR nije nesto da se ne lazemo, reciklaza ova prethodna dva (i klasu ispod onog sto Uncharted nudi) - ali je trenutno jedina avantura na trzistu... Spajdi je vise neki Batman Arkham fazon samo skroz saren i opusten - mada vidim da se trude maksimalno da ispostuju kanon stripova sto nikako ne moze da bude lose...
Zato je sve i pomereno mesec ranije i do kraja godine nista ne izlazi - verovatno se ocekuje da R* pocisti sa prodajom RDR2 do NG...


Ali za pre-order, 2 "stare" igre i 10e preko - I genuinely don't give a f*ck. Taman mogu da se oslobodim nekih na disku i posle uzmem digitalno kada padnu na 15-20e.
 
Poslednja izmena:
Jesu li beše disk save-ovi kompatibilni sa kasnijim digitalnim igrama?
Imam par igara na disku koje bih da se oslobodim pa da znam da li da se cimam sa backup-om ili ne...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno