Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam za BF poslednji put reedemovao neki kod na us account, bez problema.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Takođe, pre neki dan HZD direktno perko sajta.

Nešto pre toga mesec dana PS+ isto preko sajta.
 
PS sajt i meni pravi probleme sa Chromom dok na FFoxu radi bez problema...
 
Moguće da je to u pitanju, ja i na poslu i kod kuće koristim Firefox.

Nevezano za ovo, jel neko uspeo da nadje URL koji ce ovaj holiday sale da prikaze u normalnom frejmu, da mogu da izaberem samo ponude za PS4 i da mi prikaze vise od 12 igara po strani?
https://store.playstation.com/en-us/grid/STORE-MSF77008-HOLIDAYSALELP/1

EDIT: da sam sebi odgovorim, a mozda ce jos nekom trebati:
ovo je workaround, kad se primeni filter za PS4 + games + bundles, dobija se sledeci link
There’s a weird workaround for this, and it’s to go to another page with filter options, tick the platform filters you want, and then go to the sale page, and it will show only filtered games.

https://store.playstation.com/en-us...tentType=games,bundles&platform=ps4&sort=name
 
Poslednja izmena:
PS sajt i meni pravi probleme sa Chromom dok na FFoxu radi bez problema...


Probao Chrome, Safari i Firefox i ni na jednom neće. Drugar pored mene na svom accountu na moje oči bez problema redeemovao voucher - znači neki je problem sa samim accountom a ne sa browserom.
 
Ne znam sta da ti kažem... Ja sam se zezao sa Chromom baš skoro kada je bio glitch za 15/25e vaučer na Amazonu, chrome nije hteo prvo da uloguje a posle da otvori opcije na nalogu , ffox mi je šljakao bez problema...
 
Ja nisam uspeo pre 2 nedelje preko sajta, nego sam morao na konzoli. A evo sad pre dva dana kad sam opet probao je prošlo i na sajtu. Rekao bih da je neki trenutni problem.
 
Vidim da moji klinci igraju bez dodataka, samo priključe miš i tastaturu i igraju.
 
Vredi li Alienation 3$? Nisam nikad igrao neku twin stick, a da mi je bila dobra, mada sam jako mali broj igara i probao i zato se i nećkam :d
 
^mislim da je bila za dz prosle godine uz PS+... Znam da je neko ovde igrao i da mu je bila ok... Sacekaj period izmedju katolickog Bozica i Nove, odnosno za ustekaj kes jer tada bi trebalo da izudaraju sa dobrim ponudama...

meanwhile...
Gravity Rush 2 besplatan na indonezijskom PS store-u uz PS+... Pa ko voli...
 
Jeste li videli ono "My PS4 Life"?

Trebalo bi da na toj stranici može da se kreira video, kao oni na FB-u, gde će biti istaknuti momenti iz vaše Ps4 karijere, neka statistika itd.
Ovde objašnjavaju: http://www.pushsquare.com/news/2018...much_time_youve_put_into_your_favourite_games
https://www.gamesradar.com/1057-hou...ouve-spent-playing-ps4-games-this-generation/

Kažem "trebalo bi" jer kad sam otišao na navedeni sajt https://www.playstation.com/en-in/explore/ps4/my-ps4-life/ i probao da kreiram video, izašlo je čuveno "ooups, something went wrong" i objašnjenje da je prevelika navala, pa imaju poteškoće.
Probaću kasnije.

Nego, ima li nekog regularnog načina da se negde vidi naša igračka statistika? Utrošeno vreme, odigrane igre itd? Kao npr. što ima na Steamu. Čini mi se da nema tako nečega kod Sonija.
Ako već te podatke čuvaju i obrađuju (i obajavljuju kroz nekakav fensi video), zašto ih ne puste da ih i mi slobodno vidimo?
 
Drugari imam problem sa glavnim accountom, napravljen pre mesec dana kad sam kupio sony. Desava mi se da se sam deaktivira kao "primarni", siguran sam da sam ga makar dva puta do sad aktivirao kao primarni, i evo sad ponovo kad udjem na drugi account sve igre sa prvog (glavnog) accounta su zakljucane. Vratim se na glavni account i vidim da nije primaran, vec ponovo imam dozvoljenu opciju activate. Ne znam kako se to desava, pored tog glavnog imam jos jedan nosioc account koji sam kupio i njega sam jednom aktivirao kao primarni i stoji tako bez problema.
 
@star-duster
Probaj na "PSNProfiles"... Jako davno sam bio tamo, već i šifru zaboravio...ali znam da ima neka statistika.
 
Evo ja sam uspeo jutros da napravim. Da šteta što nije moguće videti utrošeno vreme za svaku igru kao na Steamu

Tom clancy bas dobar pretpostavljam?
Cim si ga ovoliko igrao razmisliti Cu da ga uzmem :D


Drugari imam problem sa glavnim accountom, napravljen pre mesec dana kad sam kupio sony. Desava mi se da se sam deaktivira kao "primarni", siguran sam da sam ga makar dva puta do sad aktivirao kao primarni, i evo sad ponovo kad udjem na drugi account sve igre sa prvog (glavnog) accounta su zakljucane. Vratim se na glavni account i vidim da nije primaran, vec ponovo imam dozvoljenu opciju activate. Ne znam kako se to desava, pored tog glavnog imam jos jedan nosioc account koji sam kupio i njega sam jednom aktivirao kao primarni i stoji tako bez problema.

Neko ti koristi akaunt, hakovan sigurno, prodan mozda, promjeni password i uvedi 2step verifikaciju sa mobitelom da se zasititis
 
Tom clancy bas dobar pretpostavljam?
Cim si ga ovoliko igrao razmisliti Cu da ga uzmem :D




Neko ti koristi akaunt, hakovan sigurno, prodan mozda, promjeni password i uvedi 2step verifikaciju sa mobitelom da se zasititis

Rainbow odličan,mada sada je vrlo teško biti početnik u igri,nebih ti bio u koži :) Igra je ušla u četvrtu godinu i dalje ima podršku od ubisofta svaka tri meseca nove stvari ubacuju
 
Tom clancy bas dobar pretpostavljam?
Cim si ga ovoliko igrao razmisliti Cu da ga uzmem :D




Neko ti koristi akaunt, hakovan sigurno, prodan mozda, promjeni password i uvedi 2step verifikaciju sa mobitelom da se zasititis
Cudno mi je, nov account nigde nisam kucao šifru i mail. Važi zamenicu
 
Uzeh RoTR i TR: definitive edition, Journey i The Order: 1886, ukupno 26$.

Još neke preporuke, nevažno da li su nove ili stare igre?

Razmišljam o obe Middle-Earth igre, ili da čekaju veći popust..



Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Ma nikad ne znas, nehotice kliknes na nesto i *mjau**mjau**mjau* hahah
Ma samo 2 Step verifikacija i miran si nikad ti niko ne moze provaliti
I da promjeni password da njega izloguje
Verovatno si u pravu. Prvo sam pomislio da je neki bug, ali nemoguće da se desi nekoliko puta, i to samo meni [emoji16]
Promenio sam password, uključio 2 step i nadam se da je to to
 
I na PS Store je isto 30$
 
Ko se razmislja o kupovini, ima na akciji jeftinije nego preko Madjara:

AzY4mam.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno