Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Brate nije landscape nego turizam tv, pre njega je bio neki balkan turizam, a posle njih Jeka tv, svi su isli posle tog zen tv

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Evo došli tv i net i gledam, kod mene ni jedan kanal nije izbačen, HD TV Turizam je na rednom broju 128, Balkan Trip na 129, a Jeka TV na 137.
 
Moji utisci presao sa Supernove na Exe, aktivno koristim EXE Duo samo dve nedelje, za to vreme net radi odlicno sem jednom prosle nedelje je nestao na minut. WIFI imam u celoj kuci, kada ga prenesem u kuci u kojoj mi je bila Supernova videcu da li ce biti domet dobar posto tamo su zidovi od tugle i 40cm debeli.
Kablovska radi dobro, primetio sam da mi SCFI HD malo secka ali mi FOXovi HD rade odlicno, ostale kanale i ne gledam pa i ne mogu da kazem kakvi su.

U sustini mnogo zadovoljniji nego li sa Supenovom.

Posto od 19.03 pa do pocetka maja sam radio od kuce u kuci gde je Supernova , imao sam ceste probleme sa stabilnoscu neta pa mi je pucao VPN, imao lag na WIFI, televizija standardno kockala.

Imam pitanje, nije mi stigao racun za EXE a uveo sam ga krajem marta, posto je promo period 6 meseci po 1, da li se placa taj 1, svakog meseca ili ce dodci sa prvim racunom tamo septembra?
 
Ne plaća se, budi bez brige, taj 1 dinar je stavljen figurativno.
Meni upravo prošlo tih 6 meseci, baš je brzo prošlo.
 
Sta je promenjeno konkretno osim sto su neki kanali dodani?

Kod mene je sve isto.

za HBO nisam jos isao da uzmem ali sam cuo da je do 3 tv-a obuhvaceno...

HBO reprizira pa mislim da se bas i ne isplati.

Не пратим све канале али ми изађе упдате листе. Канали су ту, некад неки фали, врате га за дан-два. Углавном су неки канали које не пратим али опет то смара.
Сами канали нису толико примамљиви колико може бити го услуга. Ипак је ту доста широк избор серија и филмова. На жалост нема 5.1, нема атмос па је више за неку серију него филм.
Приметио сам да су нпр ХД Ехе канал у ствари сд, ХД Бумеранг је сд, канали о моди, позиције 204. и 205. тренутно су црне.
 
Da li ima neke sanse da dobijem neki popust ako predjem kod exe,definitivno napustam mts njihov bezobrazluk nema kraja.
Da li mogu da dobijem 6 meseci po 1din ako imam samo internet,televizija mi ne treba?
 
6 meseci po 1 dinar možeš da dobiješ samo uz Duo i Trio pakete.
 
Realno i nije neki popust,prva tri meseca ti daju 444din da placas manje a posle punu cenu. Da daju bar 3 meseci besplatno to je vec prihvatljivo.
Nisam odusevljen iskreno...
 
To se lako reši, odeš kod nekog drugog provajdera čijom ćeš se ponudom oduševiti, ili ostaneš kod trenutnog. Šta da kažemo mi koji smo tu godinama i plaćamo punu cenu? Da nam povećaju pretplatu kako bi se novim korisnicima obezbedila neka bolja ponuda kojom će se oduševiti?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Макар у Нишу, СББ својим корисницима приликом обнове уговора (ако је исти истекао) дају неколико месеци по 1 дин. Знам људе који на МТС приликом обнове уговора за Бокс пакете такође добијају неколико месеци по 1 дин. Да ли Ехе има такву праксу?
 
Ovo za SBB da daje par meseci gratis nije tacno, imao sam dva ugovora i znam bar deset ljudi kojima je samo ponudjeno da placaju neko vreme cenu starog paketa. Nema govora o nekoliko meseci po 1rsd. SBB je poznat da ne daje skoro nista za obnovu ugovora. Pa ja kad sam raskidao nisu mi ponudili nista.
 
Ja znam zasigurno za slučaj od 10 meseci po dinar za novi ugovor nakon podnošenja zahteva za raskid. Verovatno ne daju svakom ali se dešava.
 
Znaci prvo moram da raskinem ugovor tj da oni vide da sam raskinuo sa drugim operaterima pa tek onda mi daju mozda po 1din ?
 
Знам за неколико примера где је уговор истекао и корисници отишли да раскину. Тада су им прво нудили обична продужења па после консултација са надређенима и неколико месеци. Конкретно један је за обнову премиум пакета добио 10 месеци по 1 дин почетком године а други за прелазак на фул 8 месеци.

У сваком случају, зна се да мтс то ради. Да ли и Ехе има сличне акције...
 
Znaci u svim primerima koje navodite su korisnici morali da podnesu zahtev za raskid, da odbiju standardnu ponudu koja je smesna i tek onda dobili ekstra pogonosti.

To nije isto kada se kaze da SBB svojim korisnicima daje par meseci po 1rsd prilikom obnove ugovora. Meni eto nisu dali a bio sam kod njih preko 15 godina. Tek kad sam vratio opremu me zvao neki lik iz centrale da pita zasto sam raskinuo.

Oni moraju da shvate da ako zele, ovo vazi za sve operatere, da neko ponovo potpise na 2 god. moraju da daju slicne uslove kao i kada je prvi put potpisao. Zasto bi neko ponovo potpisivao na 2 god. kada paket moze da nastavi da koristi neometano po istim uslovima pod kojima je koristio.
 
Juče prepodne nema net nema tv, danas isto samo što još nema ni jedno ni drugo, ovo već treći put....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Proradilo, a evo i odgovora....
a2f5fe98347ea763c3dc830bc1e97dcb.jpg

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Moje iskustvo sa njima je odvratno i nikome ne bih preporucio, sreca pa ima jos nekoliko provajdera sa slicnim cenama i srdacno preporucujem svima da ih izbegnu.

Ugovor koji reklamiraju kao ugovor na 12 meseci je zabluda/prevara. Nakon 12 meseci su mi ugovor produzili za jos 12 meseci a uzeo sam ga upravo jer sam bio podstanar i nisam znao koliko dugo cu da zivim na toj lokaciji. Hteo sam i dalje da koristim njihove usluge ali navodno nije bilo tehnickih mogucnosti da se uvede a istovremeno nekoliko provajdera koji imaju istu infrastrukturu i trasu kao i oni dovlace optiku.

Cenu su povecali u odnosu na ugovorenu i nisu mi dozvolili da na osnovu toga raskinem ugovor a na sta imam apsolutno pravo na osnovu zakona o zastiti potrosaca.

Nakon sto sam napisao negativan review na google, odgovorili su kao neki pilicari tamo da ja lazem ljude jer ugovor moze da se lagano raskine u svakom momentu i da me "nisu nasli u sistemu" pa sumnjaju da sam uopste korisnik. Nakon toga sam postavio sliku ugovora da dokazem da sam korisnik nakon cega su me zvali telefonom da mi prete tuzbom(iznenada me "nasli u sistemu"), zvao me je neki mladic koji je bio skroz ok, jednostavno mu je sefic naredio to. Sve u svemu jedno skroz nenormalno ponasanje zarad par hiljada dinara.
 
У Нишу убачени 724. хд Плејбој и 1005. хд Наса у сд формату. :)
 
Одувек је тако, кидају и струјне и телефонске каблове, неће да копају ручно, баш их брига. Други ће да санира квар, а они ће да му помогну око копања, наравно машином.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Al'su revnosni ovi iz pošte, rok dospeća računa za april 15.maj, a poštar mi danas doneo račun.
 
Opet je jutros u 08:00 došlo do prekida svih usluga u Vlasotincu, treći put u sedam dana.
 
Neka mi neko posalje broj telefona u inbox od ovih koji zovu telefonom da se napravi ugovor,na sajtu ti brojevi sto su tamo nude 6 meseci po 1din ne 12 meseci.
 
Al'su revnosni ovi iz pošte, rok dospeća računa za april 15.maj, a poštar mi danas doneo račun.
Ja prijavio da želim račun na mail pošto sve placam elektronski, pa moram da nadjem načina da im otkažem štampani račun, samo bzvz troše papir.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Postovani,
Da li je neko mozda uzeo od EXE-NETA televizor na rate,jer me zanima sledece:
1.Da li neplacanjem rate za televizor vrse iskljucivanje usluga?
2.Da li ko potpise novi ugovor sa istim paketom koji ima (TRIO paket 1) ima pravo na 6 meseci po 1 dinar?
3.U kom roku stize televizor od dana potpisivanje novog ugovora i ko vrsi isporuku?
Hvala!
 
Postovani,
Da li je neko mozda uzeo od EXE-NETA televizor na rate,jer me zanima sledece:
1.Da li neplacanjem rate za televizor vrse iskljucivanje usluga?
2.Da li ko potpise novi ugovor sa istim paketom koji ima (TRIO paket 1) ima pravo na 6 meseci po 1 dinar?
3.U kom roku stize televizor od dana potpisivanje novog ugovora i ko vrsi isporuku?
Hvala!
1. Da.
2. Ne.
3. Ubrzo.
 
Molim vas jos samo odgovor na ovo pitanje:
Da li se novi ugovor na potpis salje zajedno sa televizorom ili tek po potpisivanju ugovora televizor stize?
Doneli su TV na vrata, povezali, predali ugovore na potpis. Nisu hteli, ili možda ni smeli, sok niti kafu da popiju.
 
Nazad
Vrh Dno