Šta je novo?

Sony Xperia S

Ja mislim da je neki limit 8mpx... Video kakve slike pravi 4s i ostao u cudu... Tako da svi bi trebali da porade malo na kvalitetu kamera, a ne povecavati mpx, iako kod nas u narodu sa odusevljenjem gledaju (telefon, fotoaparat) sa sto vise mpx... U je kao koliko ima mpx, ma sigurno pravi vr' slike...
 
Pa da... Meni ko god uzme tel da vidi, od onih koji se bas i ne razumeju, odmah okrene i kao:

"U jbt, 8 megapixela kamera, ma vidi se odma' da je extra telefon..."
 
Poslednja izmena:
Sad vidim na drugoj strani da slike od xperia modela zauzmaju 1,5mb?Jel to moguce?Pa moj c905 sa original drajverima pravi slike od 2-2,7mb,a sada sa novim drajverima ide od 3,5-5,3mb.
 
Ahha, tek sad vidim ko je u Sony Ericsson-u bio promoter ovog taraba dizajna.:D
 
Na svim klipovima koje sam gledao softver je bas bagovit, ono pokretanje kamere direktno na dugme, los odziv na neke komande, dialer koji se otvara 5 sekundi i ostalo..
 
...kaze Nokijin promoter. Moj Arc S ima odlican odziv tako da je tvoja konstatacija u najmanju ruku glupa.
 
takodje se mini pro - odaziv odlican... sacekacemo i videcemo kako radi ovo cudo
 
Meni je na Xperia Pro odziv isto odlican za sve sem otvaranje detalja kontakta, ali to je izgleda izolovan slucaj jer se niko drugi ne zali na to, tako da bih se slozio sa komentarima iznad.
 
Kakvi su bili stari SE ovo je odlicno. Setite se samo Prvih Xperia X10 itd, ograniceno upotrebljivi Androidi bejase.. A ovaj telefon je odlican, cak i u raspalim benchmark testovima ne zaostaje mnogo za SGS II a propisno je brzi od Razr i Razr Maxx + je displej odlican, 720p i odlicne boje. E sad kakva je vidljivost na suncu.. pokazace testovi.

Ima Sony jos mesta za napredak ali mogu da kazem da je vodeca Android trojka od sada Samsung, HTC i Sony, LG je po mom misljenju korak iza. Kamera je ok, naleteo sam i na neka poredjenja sa Ip4s, dobro se drzi Xperia S, cak i u uslovima smanjene vidljivosti a dnevne fotke su sa dosta detalja i ostre, boje su ok. Kome je su kamere sa SGS I, Wave, HTC-a itd bile odlicne ova moze samo da bude jos bolja. Upotrebljive fotke skroz. A u sustini me samo to i zanima, da su upotrebljive, vise od toga.. mozda samo da ima Xenon..

Jedva cekam gsm arena test, pre svega zbog audio kvaliteta, ako je reprodukcija muzike u rangu sa GSI, IP4s i Wave-om mislim da je ovo moj sledeci telefon. Steta sto ne ugradise bar 2000mAh bateriju.
 
Poslednja izmena:
Ako im audio nije BAREM tog kvaliteta Sony je izgubio maltene svu prednost koju ima. (ostade jos ekran po meni)
 
A zasto? 1Gb rama, 720p ekran odlicnih karakteristika, dual core 1,5Ghz, upotrebljiva kamera i 1080p kamkoder, telefon ok izgleda.. solidna baterija za danasnje raspad uslove.. Ja realno ne vidim neke epske prednosti SGS II osim sto je prisutan u broju od preko 20 miliona sirom sveta. Mozda ICS bolje radi na SGS II [za sada] ali mislim da ce za sledeci apdejt pre da ispali Sljamsung nego Sony, uostalom dokazali su to.
 
Ali to sve sto si pomenuo nije neka prednost Sony-a. Zvuk i ekran jesu bili prava prednost kojoj drugi nisu prisli.
 
Pa kada sve saberes i oduzmes ovo je jedan sasvim ok telefon. E sad, sve zavisi od cene..
 
Najbolji argument ikada je - nije quad core i kasni godinu dana. Super, kome treba quad core na mobilnom telefonu!?!? Wow kasni godinu dana, reci koji bedak.. Ladno kasne godinu dana, nema sanse da bih kupio nesto sto je u startu staro godinu dana.

I btw taj isti quad core ce da sabije bateriju brze nego dual core a ako se ne budu koristila sva 4 jezgra jer jel te to je argument br 1, bitno je da se poseduje poslednji aparat i to moze da ima smisla nekome ko ne haje za novac ali on nema veze sa objektivnoscu u nijednoj sferi pa ni u ovoj - mobilni telefoni.

Cena je presudan faktor i ukoliko bude dosao u Telenor krajem godine, a verujem da hoce - vrlo moguce da cu ga posedovati. Dizajn ne bi ni trebalo komentarisati jer su ukusi razliciti a S2 izgleda prilichno dosadno u odnosu na ovaj aparat.. pa cak i za moj arc s :d
 
Krajem godine??? Ja se nadao krajem meseca, iskreno; krajem godine ce vec stvarno biti 2 godine star :D
 
A to... ja te razumeo da ce tek krajem godine biti u ponudi Telenora tek.
 
Pa ne bih rekao da vredi te pare realno.. Pasce to do kraja godine sigurno na 350e Kojih crnih 600e lol
 
I to je sa VAT-om, sto znaci opusteno moze i to da se skine i onda bude jos jeftinije.
Covece 600e.. pa da li je moguce?!?
 
Slazem se. No dobro, kako hejteri imaju argument br1 da "sony nije toliko los ali da kasni barem godinu dana", tako cu i ja kasniti tih godinu dana i kupiti aparat po siguran sam jeftinijoj ceni..
 
Nazad
Vrh Dno