Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Podneo zahtev u poslovnici, ugovor mi bio istekao 08. sep, zvali su me telefonom dan dva pre isteka i ponudili mi 6 ili 7 meseci za 50%, ja im rekao imam yettel u zgradi i odgovaralo bi mi bar 12 meseci i oni kao nema sanse. Sacekao ponedeljak i obavio sve. Terazije 24.
Yettel su me zvali i ponudili za ugovor na 29 meseci, ne znam tacno koliko meseci za dinar, kad sam preracunao bilo je oko 1400din/mesec za net + televiziju tako da i oni ponude povoljnu opciju, ko ima uslove tj. i yettel u zgradi.
Imam broj od tog lika iz yettela ako nekome zatreba.
 
Poslednja izmena:
Pitanje dal duzim kao opremu onaj wifi extender sto se dobijao za 1 dinar? Da li moram isti sa vratim ako raskinem ugovor? Dao sam burazeru da koristi, pa da znam dal moram da mislim na njega kad raskinem ugovor ako ikad budem raskinuo :)
Mislim da taj ekstender možeš samo da kupiš. Tako da je to tvoje bez obzira koliko si platio.

@PapaBear66
Ako je box 4 ide mobilni, sada da li ćeš da ga koristiš ili ne...
Nema neki box 2 ili 3 sa tom brzinom? Da ne gledam sad preko telefona.
 
Mislim da taj ekstender možeš samo da kupiš. Tako da je to tvoje bez obzira koliko si platio.

@PapaBear66
Ako je box 4 ide mobilni, sada da li ćeš da ga koristiš ili ne...
Nema neki box 2 ili 3 sa tom brzinom? Da ne gledam sad preko telefona.
Sada extender ide na iznajmljivanje ne može da se kupi u telekomu. možeš da ga odabereš umesto drugogo STBa gratis da ide ili da ga plaćaš 350dinara mesečno kao dodatnu uslugu. Tako važi i za PLA adaptere
 
Podneo zahtev u poslovnici, ugovor mi bio istekao 08. sep, zvali su me telefonom dan dva pre isteka i ponudili mi 6 ili 7 meseci za 50%, ja im rekao imam yettel u zgradi i odgovaralo bi mi bar 12 meseci i oni kao nema sanse. Sacekao ponedeljak i obavio sve. Terazije 24.
Yettel su me zvali i ponudili za ugovor na 29 meseci, ne znam tacno koliko meseci za dinar, kad sam preracunao bilo je oko 1400din/mesec za net + televiziju tako da i oni ponude povoljnu opciju, ko ima uslove tj. i yettel u zgradi.
Imam broj od tog lika iz yettela ako nekome zatreba.
Zar Yettel ne ide preko MTS optike i moze svugde gde i on?
 
Zar Yettel ne ide preko MTS optike i moze svugde gde i on?

Ide ide, samo govorim da i Yettel daje dobru ponudu za nove korisnike ukoliko ne prodje Telekom prica sa IDP brojem.
U pravu si, napisao sam glupost "ko ima uslove tj. i yettel u zgradi.".
 
Poslednja izmena:
Mislim da taj ekstender možeš samo da kupiš. Tako da je to tvoje bez obzira koliko si platio.

@PapaBear66
Ako je box 4 ide mobilni, sada da li ćeš da ga koristiš ili ne...
Nema neki box 2 ili 3 sa tom brzinom? Da ne gledam sad preko telefona.
Jasno da ne moram da koristim ali da li je uslov da imam paket omirika ili sta vec, kapiras.
Ne, nijedan drugi paket nema tu brzinu a ni mogucnost da se doplati kao didataj za sto Yettel ima.
 
Mislim da taj ekstender možeš samo da kupiš. Tako da je to tvoje bez obzira koliko si platio.

@PapaBear66
Ako je box 4 ide mobilni, sada da li ćeš da ga koristiš ili ne...
Nema neki box 2 ili 3 sa tom brzinom? Da ne gledam sad preko telefona.
Imaš nešto kao pojedinačni servis gde fiksni plaćaš odvojeno a odvojeno net 1000 i dobijaš ugovor samo za internet i neki manji benefit nego za ceo box paket. cena od 7000dinara mesečno za Box4 zlatni nije velika kada vidiš šta sve dobijaš. Naravno ako ti je potrebna brzina 1000
 
Jasno da ne moram da koristim ali da li je uslov da imam paket omirika ili sta vec, kapiras.
Ne, nijedan drugi paket nema tu brzinu a ni mogucnost da se doplati kao didataj za sto Yettel ima.
U pravu si, nisam baš pratio promene u zadnje vreme.
Imaš samo net 1000. Piše ti koja je cana na sajtu.
Ide ti tarifa koja je predviđena u tom BOX-u. Nevezano koju si imao ili nemao, ako me razumeš :)
Maxthon Snap20230912131918.jpg
Maxthon Snap20230912132242.jpg
 
Evo malopre bio neki monter i kaze ugradio nesto u orman MTS da sad moze Yettel. Tako da sad imam tri providera da biram :)
 
A sta bude ako ne prodje blef sa IDP brojem? Da li moram da predjem ili samo iskuliram i obnovim ugovor po redovnoj promociji?
 
A sta bude ako ne prodje blef sa IDP brojem? Da li moram da predjem ili samo iskuliram i obnovim ugovor po redovnoj promociji?
O tome sam i ja razmisljao ali logican odgovor je da je tebi lii meni UO istekao svejedno i da je kraj samo ako odneses opremu.
U protivnom mozes da potpises novi ugovor imao IDP ili ne, e sad da li ces/cemo to uraditi zavisi od mnogo faktora.....
 
I neznam sto to smatras blefom, ja to gledam kao trzisnu utakmicu.
Blef bi bio ako to zapravo samo pokusavas da izvuces malo vise ali ces progutati i to sto nude.
Ja ne blefiram ako ne dobijem ponudu koja mi odgovara odoh kod drugog providera.
 
Mene to uskoro očekuje. Ne menja mi se MTS trenutno ali gubim jedan stb koji je sada besplatan plus je poskupela, i još će verovatno, cena za box.
Trenutno mi je cena 5000 za plavi a sadašnji sličan je plavi Lite je 5600, plus 150 mesečno za treći stb, mada bi mogao bez njega.
Nikog ja ne blefirao za moje pare 🙂 ako mi neko ponudi godinu za dinar ili dve sa 50%, bio bi lud da ne prihvatim. Imam i SBB optiku sada na lokaciji pa videćemo.

Razumeo sam da idp tražiš kada istekne minimalna ugovorna obaveza radi prelaska isključivo na yettel, jer preko MTS infrastrukture ide yettel.
Tada se možda ponudi nešto u skladu sa yettel ponudom da bi ostao MTS korisnik.
Za prelaz na SBB se raskida ugovor, idp nema tu smisla. Da li se tu nešto nudi od strane MTS to već ne bi znao.
Idp broj ako dobiješ, možeš da samo da odeš u yettel ili da ostaneš. Taj broj ostaje ali valjda zavisi samo ko ga koristi.

Dosta toga danas ne razumem i inače pa uzmi sa rezervom ovo oko idp broja.
 
Jer ovi moji slabo gledajju tv .. Jer bi samo uzeo fiksni/net
Da nas zvali 2 puta dva puta nude televiziju
Пусти
Jel moze da se uzme box 2 tj samo fiksni i net opticki net bez tv?
Može mene su 100 putazvali da mi uvale i mts sat koji mi ne treba kao 5 meseci 50%popust a posle 2900 din.Naravno da nisam prihvatio jer su vacarisi neviđeni.Samo pozovi 064 733 i dogovorio po starom box 2 VDSL i fiksni .Prvih 5 meseci popust 50 posto posle toga stara cena kao i do sada sto sam placao do isteka 24 meseca oko 2300 din.
 
A sta bude ako ne prodje blef sa IDP brojem? Da li moram da predjem ili samo iskuliram i obnovim ugovor po redovnoj promociji?
Rizik koji moras da preuzmes, ja sam bio spremam da predjem na Yettel u slucaju da ne pozovu.
Devojcica mi je vec u poslovnici rekla kada sam podnosio zahtev za idp da sve zovu i da ce zvati i mene sa ponudom od 50% na 24 meseca.
 
Пусти

Može mene su 100 putazvali da mi uvale i mts sat koji mi ne treba kao 5 meseci 50%popust a posle 2900 din.Naravno da nisam prihvatio jer su vacarisi neviđeni.Samo pozovi 064 733 i dogovorio po starom box 2 VDSL i fiksni .Prvih 5 meseci popust 50 posto posle toga stara cena kao i do sada sto sam placao do isteka 24 meseca oko 2300 din.
Necu vise adsl jer jedva imam 10 mb...
Jer vec razvacili kabl za opticki internet samo cekam da povezu i da puste signal
 
Neznam sta je hteo da kaze ja znam da Yettel nema svoju infrastrukturu i da koristi MTS opticku mrezu.
 
Пусти

Može mene su 100 putazvali da mi uvale i mts sat koji mi ne treba kao 5 meseci 50%popust a posle 2900 din.Naravno da nisam prihvatio jer su vacarisi neviđeni.Samo pozovi 064 733 i dogovorio po starom box 2 VDSL i fiksni .Prvih 5 meseci popust 50 posto posle toga stara cena kao i do sada sto sam placao do isteka 24 meseca oko 2300 din.
Toliko i opticki net box 2 2300 dinara 24 mes.. od 200mb-100mb paket
 
Imam BOX 4 Plavi lite (sklopljen u maju ove godine sa 400/200 internetom) , I primetio sam da mi Mts naplaćuje dodatnih 150 din (120+pdv) za dodatni Stb.

Na moj Mts piše "Broj Stb: 0".

Pokušao sam da nađem u ugovoru koliko Stb uređaja se dobija u paketu, ali nema te informacije.

Može li neko sa istim paketom (uzetim po trenutno važećim uslovima) da mi potvrdi koliko Stb uređaja ima bez dodatnog plaćanja?
 
Ugovorna obaveza za BOX 4 Crveni mi je istekla 3.9., danas su mi za produžetak BOX 4 nudili 9 meseci po 50% (bilo koji paket), mada ja planiram prelazak na BOX 3 600/300 tako da će mi se danas/sutra javiti sa novom ponudom, pa ću videti šta mi je činiti. Ta mobilna linija iz BOX 4 je mog oca, mali je potrošač i ne treba mu Omorika.

Dobio sam na kraju 6 meseci po 50% za prelazak na BOX 3 sa BOX 4, not bad, not great.
 
Tako i ja mislim, mada sam uzeo najjači BOX 3 paket pa je možda to razlog.
 
Imas 2 dzabe a treci se placa.Tako je bar kod mene.

Popodne sam pozvao korisnički servis.
Proverio na koliko Stb-a imam pravo - kažu 1+1 besplatan.

Na pitanje - zašto mi naplaćuju dodatni Stb 150 Din mesečno od Maja, kažu - nema razloga da se naplaćuje, pisaćemo reklamacije za trenutni račun (avgust) i prethodni (jul), pa će vam refundirati iznos za jul, a za avgust izdati novu fakturu.

Pošto mi ugovor teče od kraja maja, biću zakinut za manje od dvesta dinara (maj i jun). Očigledno matorim jer me mrzi da se ovog puta sa njima ganjam za 200 din, ali ranije sam to radio i za manje iznose samo iz principa.

Preporučujem da obratite pažnju na sadržaj svojih računa.
 
Nešto sam pogledao sada kada si pomenuo. Pratim i gledam šta ću dalje.
Takođe mi odgovara taj paket.
Piše, ako dobro razumem ili ekstender/ili dodatni stb. Da li su i to menjali od maja, kako kažeš, ne znam.

Inače nije pisalo za ova moja dva dodatna stb uređaja nigde osim na sajtu. Na to se pozivam kada imam neku reklamaciju, oni su istakli da je prema informacijama sa sajta. Ili mogućnost raskida u slučaju neobaveštavanja ili da ispoštuju to što su dali. Bilo je dva meseca problem sa onom Balakan music što su probali da naplate a nisu istakli da se povlači iz besplatnog, dok je kod mene bio besplatan pri potpisivanju (nisam je ne koristio, isprobao, deaktivirao). Za Nba aplikaciju su obavestili, pristao sam na tu promenu. Uvažili su bez problema, pismen mail korisničkoj i prestanu sa pokušajima neopravdane naplate usluga.

Imaš obično sve to pod onim plus znakom za dodatne informacije:
Maxthon Snap20230913210805.jpg
 
Nazad
Vrh Dno