Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Zvao sam sad korisnički servis. Rečeno mi je u ovom najjačem BOX3 fix + tv + net 400/160 paketu da su od mtsTV usluga uključene (besplatne) mtsTV GO i 7 dana unazad. Da li može neko da potvrdi ovo?

Eh, u korisničkom servisu jedna informacija, a malopre na pultu u Delti druga. Navodno se vraćanje unazad doplaćuje 100 rsd, a mtsTV GO usluga 600 rsd mesečno, i to u svim novim BOX paketima..

Kako sad da proverim ko je od njih dve neiformisan?




Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
mts TV go 600din? :D
 
Evo treći, nadam se i konačni odgovor. Pitao sam za BOX 4.

U pitanju je poslovnica u Merkatoru. mtsTV GO je uključen, a vraćanje unazad je 100 rsd. Tačnije, za vraćanje unazad kaže da nigde ne može da pronađe da je uključeno tako da računam da se plaća tih 100 rsd. Čak kaže "nemojte biti surovi prema nama, nismo ni stigli sve ovo što su nam dali da pročitamo".

BOX 4 nakon 24 meseca poskupljuje 300 rsd, ukoliko se ne obnovi ugovor.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Al su nesposobni... Evo vam šta u kom tv paketu dobijate. Samo nisu provukli u Box paketima, već na tv paketima.

Star/plus/max
596ba600b4cfe7745132e25422d04033.jpg
5efe86fda08d0e30bc1dbf54719c77c3.jpg
78cd0bb90913f51aaf046b6964c23d05.jpg


Sent from Note9
 
U BOX2 ponudi (tel + net) ne vidim da ima ponuda za veće brzine preko optičkog kabla. Jeli to greška na sajtu ili su tako namerno stavili?
 
Poslednja izmena:
Čak je i Box 3 100 jeftiniji od Box 2 20 [emoji23]

Ne znam gde je nestao prethodni post.

U svakom slučaju, reako bih da je namerno, jer u interesu im je da prodaju i tv. Tako i SBB radi, manji paketi, veće cene.
 
Poslednja izmena:
TV prava ih koštaju po korisniku. Zato mi ovo nema nekog smisla i pretpostavio sam da je greška (da prosto nisu upisali u ponudi net brzine za korisnike koji imaju optiku u zgradi). U suprotnom ispada kao da i oni uslugu uslovljavaju TV ponudom, a u čemu su ipak dosta lošiji.
 
Ni za Box3 nije odmah stajalo, mozda jeste greska.
 
Pozdrav, da li neko ima ove nove box pakete? Ja sam skoro sklopio ugovor za box 3 50/8, u kom pise da se dobija 17 hd kanala, medjutim ja ih nemam. Prijavljuje mi da nema podataka kada hocu da gledam npr arenu hd, takodje dobija se paket hbo, kada pokusam da pustim neki film na hbo od izbaci grešku da ne postoji odgovarajuci proizvod za pretplatu. Zvao sam ih nekoliko puta, prvo nisu bili upuceni sta sve obuhvataju novi box paketi, rekli su da ce mi se neko javiti da resi problem. Takodje kada izaberem paketi i usluge pise mi da nema podataka.

Huawei P20 Pro
 
Al su nesposobni... Evo vam šta u kom tv paketu dobijate. Samo nisu provukli u Box paketima, već na tv paketima.

Star/plus/max
596ba600b4cfe7745132e25422d04033.jpg
5efe86fda08d0e30bc1dbf54719c77c3.jpg
78cd0bb90913f51aaf046b6964c23d05.jpg


Sent from Note9

Pitanje je koliko je i ovo poređenje relevantno, jer broj uključenih hd paketa u standardnu tv ponudu, varira u odnosu na ponudu u box paketima.
 
Pozdrav, danas su skupljali potpise za uvodjenje optike u zgradu, pa se sad malo informisem o telekomovoj ponudi, inace sam na sbb-u. Interesuje me internet.

Npr. ovaj internet paket Net 50 je 1799 na 24 meseca uz 2 meseca besplatno. Pretpostavljam da na ovo ide jos fiksni 660 din, dakle ukupno 2460 din.
S druge strane imaju Box 2 (fiksna+net 50) za 2359 din uz 4 meseca besplatno.

Ako sam dobro primetio, istu stvar nude po razlicitim cenama. Zasto bi neko uzeo internet paket Net 50, ako moze Box2 po nizoj ceni? Moj akcenat je ovde vise na razliku u broju besplatnih meseci nego na 2460 vs 2359 din.
 
Poslednja izmena:
ako vec imas telefonsku liniju koja nije pod ugovornom obavezom vise im se isplati da te vezu ugovorom i za fixni i za net kako ne bi mogao da odes kod konkurencije ukoliko se pojavi bolji paket. Zato im je bolje da daju malo jeftinije.
 
A 660 dinara za fiksni je pretplata bez poziva. Da i malo koristiš fiksni to ti dođe hiljadarka, a u boxu 2 je besplatno. Uporedi box3 i box2 videćeš da je isplativiji nego box2. box3 i box4 takođe. Mislim, cenovno je skuplji ali mala razlika u novcu u odnosu na ono šta se dobija kod skuplje varijante.
 
Poslednja izmena:
Malo morgen

box 3 sat,fixni+20/4 net+ sat plus paket 2400din,5m po dinar -koji je box 2 bolji od ove ponude ?????


Dobijas sat paket free
 
Pa i on je to rekao :D Da je nizi paket manje isplativ od viseg.

Ako neko veze UO za net, od svejedno ne moze da otkaci fixni, ali ako je vezan kroz Box i za fixni, onda ne moze da prebaci net negde drugde nekome, a da otkaci fixni. Mora da prebaci i svoj fixni.
Nije samo da postoje dve usluge, postoji OBJEDINJENA usluga, ne mogu da se rasparuju.
 
Ako sam dobro primetio, istu stvar nude po razlicitim cenama. Zasto bi neko uzeo internet paket Net 50, ako moze Box2 po nizoj ceni? Moj akcenat je ovde vise na razliku u broju besplatnih meseci nego na 2460 vs 2359 din.

Invalidi (i ne znam da li još neke kategorije) mogu da dobiju 50% popusta u prvom slučaju - obaška Net50 i fiksni, i to (mislim, nisam siguran) bez potpisivanja ikakve ugovorne obaveze. A za Box pakete ne postoje takvi popusti za invalide.

U tom slučaju, razdvojenog interneta i fiksnog, se dobija samo 150 besplatnih minuta za odlazne pozive sa fiksnog u okviru pretplate, dok su u Boxu pozivi neograničeni. (Ovo se, je li, ne odnosi na pozivanje mobilnih, SBB isl. brojeva)

Tako da invalid može, ako ne koristi mnogo fiksni, da dobije tako obaška Net50 i fiksni za oko 1.200-1.300 dinara. Ako pak troši malo više fiksni, onda mu se bolje isplati da uzme Box kao i da nije invalid. Uz Box će dobiti i tih nekoliko meseci po dinar.
U nekom proseku mu taj popust za invalide dođe samo kao "moša", a lepo zvuči "50% popusta". Jer da ih je stvarno briga za invalide, davali bi im nekakve popuste i na Box pakete.
 
Eh, u korisničkom servisu jedna informacija, a malopre na pultu u Delti druga. Navodno se vraćanje unazad doplaćuje 100 rsd, a mtsTV GO usluga 600 rsd mesečno, i to u svim novim BOX paketima..

Kako sad da proverim ko je od njih dve neiformisan?




Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Al su nesposobni... Evo vam šta u kom tv paketu dobijate. Samo nisu provukli u Box paketima, već na tv paketima.

Star/plus/max
596ba600b4cfe7745132e25422d04033.jpg
5efe86fda08d0e30bc1dbf54719c77c3.jpg
78cd0bb90913f51aaf046b6964c23d05.jpg


Sent from Note9

Da citiram sebe od pre 9 dana meni su isto rekli u poslovnici da ovo što je uključeno u samostalnom paketu od dodatnih paketa i tv usluga se ne dobija uz nove box3 pakete.

Danas sam svraćo da se raspitam za ove nove pakete,konkretno za box3 i kad sam ih pito da li je u tv ponudu uključeno sve ovo iz video kluba što je navedeno u pojedinačnoj ponudi. https://mts.rs/Privatni/Televizija/mts-TV/Naruci-mts-TV Posle provere sa kolegama i zvanja još nekog krajnji odgovor mu je bio da sve dodatne usluge uključujući i 7 dana unazad usluga snimanja i katalozi iz video kluba besplatni samo prva 2 meseca i da su zato značajno jeftiniji nego kad bi uzimo pojedinačne usluge.Nekako mi kad objasni da je npr samo net 200 pojedinačno 3399din a da u boksu taj isti paket dobijam za 3199din ispa da ipak ima logike da ove stvari nisu uključene u nove boks pakete.Može li neko ovo i zvanično da potvrdi da je tako ili da čak ni radnici u poslovnici neznaju šta se sve dobija uz ove nove box3 pakete.

Sad možda nam je post od korisnika Terzo baš odgovor da jeste tako

Pozdrav, da li neko ima ove nove box pakete? Ja sam skoro sklopio ugovor za box 3 50/8, u kom pise da se dobija 17 hd kanala, medjutim ja ih nemam. Prijavljuje mi da nema podataka kada hocu da gledam npr arenu hd, takodje dobija se paket hbo, kada pokusam da pustim neki film na hbo od izbaci grešku da ne postoji odgovarajuci proizvod za pretplatu. Zvao sam ih nekoliko puta, prvo nisu bili upuceni sta sve obuhvataju novi box paketi, rekli su da ce mi se neko javiti da resi problem. Takodje kada izaberem paketi i usluge pise mi da nema podataka.

Huawei P20 Pro

Jesi uzo baš ove nove box pakete ili su to bili oni prethodni gde ti HD kanali i nisu bili deo ponude.
 
Da citiram sebe od pre 9 dana meni su isto rekli u poslovnici da ovo što je uključeno u samostalnom paketu od dodatnih paketa i tv usluga se ne dobija uz nove box3 pakete.



Sad možda nam je post od korisnika Terzo baš odgovor da jeste tako



Jesi uzo baš ove nove box pakete ili su to bili oni prethodni gde ti HD kanali i nisu bili deo ponude.
Bas ove nove box 3 3200 din 50/8mbs. Ja sam podneo zahtev dok su bili stari box paketi ali nisam imao fixnu liniju, dok su mi uveli fixnu liniju paket se promenio, i podnet je zahtev za novi box paket. Nekoliko puta sam prijavio problem, niko me nije do sada kontaktirao, udjem na moj mts i pise mi tamo prijavljene smetnje radovi u toku. I taj status stoji tako 2-3 dana, posle toga pise da je "reseno". Proverio sam preko korisnickog servisa i rekli su mi da je novi paket u pitanju. Evo npr. moj drug ima stari box paket i ako mu nije hd usluga ukljucena on moze nekih par sekundi da pusti hd kanal. Meni prijavi da nema podataka, ne radi mi hbo od, u paketi i usluge nemam mogucnoat da kupim ni jedan paket. Hvala na odgovoru

Huawei P20 Pro
 
Kakvo zamešateljstvo majko moja.Pa oni su prvaci sveta u sluđivanju korisnika,još kad tome dodamo i Supernova zaluđivanje,onda su prvaci galaksije u tome.Ni ovi drugi nisu nešto bolji, bar 90% korisnika, pojma nema, šta radi koji EON.
Zajedničko za oba zamešateljstvenika je to, da nas ubede, kako je samo najskuplji paket,zapravo najeftiniji.Sredstva se ne biraju, čak se i manekenke, u devetoj deceniji života, vade iz mrtvih, da im ožive prodaju.

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas ove nove box 3 3200 din 50/8mbs. Ja sam podneo zahtev dok su bili stari box paketi ali nisam imao fixnu liniju, dok su mi uveli fixnu liniju paket se promenio, i podnet je zahtev za novi box paket. Nekoliko puta sam prijavio problem, niko me nije do sada kontaktirao, udjem na moj mts i pise mi tamo prijavljene smetnje radovi u toku. I taj status stoji tako 2-3 dana, posle toga pise da je "reseno". Proverio sam preko korisnickog servisa i rekli su mi da je novi paket u pitanju. Evo npr. moj drug ima stari box paket i ako mu nije hd usluga ukljucena on moze nekih par sekundi da pusti hd kanal. Meni prijavi da nema podataka, ne radi mi hbo od, u paketi i usluge nemam mogucnoat da kupim ni jedan paket. Hvala na odgovoru

Huawei P20 Pro

Oni samo hoce tvoje pare i da te vezu ugovorom
Nemoj se truditi,sta god prijavio moroni samo stave reseno

Posle ota update sat box izgubio memoriju redosleda kanala,njihov update sjebao resiver

Trazio neki backup,zamenu resivera, ma nema sanse,MORONCINE samo na portalu stikliraju reseno i cao
 
Setili se (!!!), zvao me radnik da najavi da će doći danas :) NAKON VIŠE OD MESEC DANA ČEKANJA (od kako je odobren zahtev, ne od kako je podnet), NAVODNO će da dođu, i naravno kvare mi planove koje sam imao za danas...

Naravno, za sve ovo je trebalo 50 urgencija i pisanja mejlova, reklamacija, odlaska u poslovnicu, potrošenog vremena koje mi niko ne može vratiti, a pitanje je da li će da odobre dodatnih 3 meseca po 1 dinar.
 
Taj mts su najveće jajare u regionu.
17.05. zasnujem UO za BOX 4 Plavi.
Sedam dana kasnije oni izvrše promene tih paketa.
Poskupe ih i uvedu HD kanale u Start ponudu.
Postojećim korisnicima ne omoguće NIJEDAN HD kanal.

Sada u BOX 4 Crveni, koji je još uvek jeftiniji od starog Plavog boxa uvedu 21 HD kanal,
a mene ostave suva krca.

Ja igrom slučaja koristim još uvek i SBB D3i uslugu.
Kakva god da je halabuka na SBB oni su sve promene koje su se dešavale tokom
korišćenja moje već 2 UO na 24 meseca, omogućavali i meni kao starom korisniku.
Znači onda kada su ukidali HD paket, svi kanali koji su bili u Osnovoj ponudi a imali
su svoju HD verziju, omogućeni su i meni.
Ovi džulovi iz mts TV to ne hebu.
Ti sad da se nisi udostojio da svojim korisnicima koji plaćaju ionako preskupu uslugu, da ubaciš tih fuckin
dvadesetak HD kanala je toliki bezobrazluk, sa kojim se ja nisam susreo u ovim okvirima (IPTV, OTT, Internet),
nikada, a evo uveliko sam u 5 deceniji života.
Assholes !!!
 
Bas ove nove box 3 3200 din 50/8mbs. Ja sam podneo zahtev dok su bili stari box paketi ali nisam imao fixnu liniju, dok su mi uveli fixnu liniju paket se promenio, i podnet je zahtev za novi box paket. Nekoliko puta sam prijavio problem, niko me nije do sada kontaktirao, udjem na moj mts i pise mi tamo prijavljene smetnje radovi u toku. I taj status stoji tako 2-3 dana, posle toga pise da je "reseno". Proverio sam preko korisnickog servisa i rekli su mi da je novi paket u pitanju. Evo npr. moj drug ima stari box paket i ako mu nije hd usluga ukljucena on moze nekih par sekundi da pusti hd kanal. Meni prijavi da nema podataka, ne radi mi hbo od, u paketi i usluge nemam mogucnoat da kupim ni jedan paket. Hvala na odgovoru

Huawei P20 Pro

Isto sam promenio kao i ti, sa box3, ne znam tačno sada kog, na taj: fiksni (koji je kod mene u ogromnoj upotrebi) + net50/8 i Plus TV paket.

Za HBO: radi provereno ali moraš da aktiviraš paket kroz STB uređaj. Treba da imaš HBO+ besplatno do 31.10. Uz njega ide i HBO GO i HBO OD. Videćeš pod "istorija kupovine", takođe tu vidiš i koje su opcije uključene za Video klubove i kanale (klini na kupljene pakete). Ja sam pitao odmah za opciju sa NET100 ali sam jedva preko granice mogućnosti sa parametrima pa sa nekom budućom doplatom za HBO+ mi otprilike dođe isto, možda 80 dinara razlike (Net 50 i Net 100 varijante).

Za HD: zvao sam juče i žalio se, rečeno mi je da nisu pušteni (vidi se u STB uređaju da je aktivan PLUS SD paket) u nijednom obliku, čak ni kao opcija da se dokupe. Rok je valjda 48h za rešavanje, uglavnom nemam nijedno loše iskustvo sa njima pa ne bi ništa unapred. Po njihovim to mora da bude uključeno i u sklopu je cene (ide kao promocija do 30.09. ako se ne varam).

Činjenica je da nešto trenutno rade oko kanala. 03.06. je pušten novi paket, nisam imao Natinal Geo. i Viasat explore od kanala, to sam bar primetio. Juče je opet pušten NG, Viasat E nema i dalje, ostali Viasat su tu.

Lično, meni ovaj sistem mnogo više odgovara, za dva meseca bi mi isteklo godinu dana. Pošto nisam sam morao bi da dokupim Porodični, onaj sa Stingray, HBO, HD (eventualno bar sportske). Onako sam imao 3000 pretplatu + HBO (kada dođe na naplatu), sada imam 3200 pretplatu + doplatu za 1 STB 150 dinara + HBO (kada dođe).

Inače postoji razlika za PLUS TV paket kao jedinstvenu uslugu (24 HD kanala i ne znam šta još) i kroz BOX3 (14 HD kanala).

Rešiće se ovo danas-sutra pa ću možda moći nešto konkretnije da kažem.
 
Isto sam promenio kao i ti, sa box3, ne znam tačno sada kog, na taj: fiksni (koji je kod mene u ogromnoj upotrebi) + net50/8 i Plus TV paket.

Za HBO: radi provereno ali moraš da aktiviraš paket kroz STB uređaj. Treba da imaš HBO+ besplatno do 31.10. Uz njega ide i HBO GO i HBO OD. Videćeš pod "istorija kupovine", takođe tu vidiš i koje su opcije uključene za Video klubove i kanale (klini na kupljene pakete). Ja sam pitao odmah za opciju sa NET100 ali sam jedva preko granice mogućnosti sa parametrima pa sa nekom budućom doplatom za HBO+ mi otprilike dođe isto, možda 80 dinara razlike (Net 50 i Net 100 varijante).

Za HD: zvao sam juče i žalio se, rečeno mi je da nisu pušteni (vidi se u STB uređaju da je aktivan PLUS SD paket) u nijednom obliku, čak ni kao opcija da se dokupe. Rok je valjda 48h za rešavanje, uglavnom nemam nijedno loše iskustvo sa njima pa ne bi ništa unapred. Po njihovim to mora da bude uključeno i u sklopu je cene (ide kao promocija do 30.09. ako se ne varam).

Činjenica je da nešto trenutno rade oko kanala. 03.06. je pušten novi paket, nisam imao Natinal Geo. i Viasat explore od kanala, to sam bar primetio. Juče je opet pušten NG, Viasat E nema i dalje, ostali Viasat su tu.

Lično, meni ovaj sistem mnogo više odgovara, za dva meseca bi mi isteklo godinu dana. Pošto nisam sam morao bi da dokupim Porodični, onaj sa Stingray, HBO, HD (eventualno bar sportske). Onako sam imao 3000 pretplatu + HBO (kada dođe na naplatu), sada imam 3200 pretplatu + doplatu za 1 STB 150 dinara + HBO (kada dođe).

Inače postoji razlika za PLUS TV paket kao jedinstvenu uslugu (24 HD kanala i ne znam šta još) i kroz BOX3 (14 HD kanala).

Rešiće se ovo danas-sutra pa ću možda moći nešto konkretnije da kažem.
Sto se tice hbo+ paketa on mi je aktivan ali ne mogu da gledam filmove preko hbo od, evo je slika u prilogu. Kada hocu da pustim neki hd kanal npr arenu pise mi da nema sadrzaj.
091959a0a04e9713c62d805a1a9dacc8.jpg


Huawei P20 Pro
 
Smanjili broj HD kanala za box 3 pakete haha
yWsYwSU.png

Edit:
osvezio sam stranicu i broj hd kanala se opet promenio, izgleda da upravo nesto menjajupgr4vw4.png
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, meni radi, evo probao Venom:
hbood.jpg

Kod mene trenutno HD kanali ne postoje u nikakvoj varijanti, nema ih u menijima, nema ih direktnim biranjem na 7xx, nema ih nigde... Ne mogu ni da probam da ih okrenem na bilo koji način.
 
Smanjili broj HD kanala za box 3 pakete haha
Pogledajte prilog 270717

Edit:
osvezio sam stranicu i broj hd kanala se opet promenio, izgleda da upravo nesto menjajuPogledajte prilog 270723


Smanili su u svim box paketima samo što su u BOX2 Fiksna + TV i BOX3 paketima baš smanjili sa prethodnih u start i plus 17HD kanala na 4HD kanala a maX sa 25HD kanala na 15HD kanala.
Dok po ovom sad u samostalnom TV paketu start i plus imaju 1 HD kanal više od MAX tv paketa.
4EOePN2.png
 
Još nisu došli, tj. tek sada su krenuli, a trebali su da budu ovde u 16:30. Prave mi neverovatnu pometnju, i još su drski prema meni kad sam ih zvao da pitam zašto nisu došli.
 
Live prenos instaliranja neta, mmmm zanimljivo.
Uzeo sam kokice, zavalio se u fotelju, i ocekujem novi update tvoje trenutne situacije...
Sa nestrpljenjem.
 
Imam pitanje... Prijatelju ističe u firmi box paket sad u junu, a u decembru/januaru planira da gasi firmu. Koje bi mogle biti posledice ako sad potpiše ugovor na dve godine za box biznis paket i ugasi firmu za šest meseci?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno