Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Posalji im mejl ,sta ocekujes da dobijes , kontaktirati ce te sigurno sa onim sta oni nude tebi.
 
Znaci ovo je show. Danas sam im se ponovo obratio putem mts chat-a i bio malo zustriji. Prvo mi niko nije odgovarao dugo vremena a posto sam bio uporan javio mi se neki lik. Nakon sto sam mu objasnio o cemu se radi zamolio me je da sacekam sto je trajalo malo duze i gle cuda puko je chat. Nakon toga sam opet uspostavio chat bez problema i javila se neka zenska osoba. Zamolio sam je da me poveze s prethodnim operatorom nakon cega mi je odgovorila da to nije moguce a slucajno bas juce kada sam chat-ovao sa njima je moglo :) Nakon sto sam joj objasnio da mi konstantno obecavaju da ce mi se neko obratiti rekla mi je da vidi da sam se juce javljao i da sacekam da ce uskoro neko pozvati. Rekao sam joj da cekam vec mesec dana i stavio smesak da bi dobio na kraju od nje nebulozan odgovor da su oni zvali u februaru vise puta i da ih je neko navodno odbijao a imaju moj broj u evidenciji. Rekoh dobro odbjao vas je neko a sigurno nije a sta onda s ovim sto se obracam zadnjih mesec dana i opet je chat nekim cudom puko....
 
Jel može neko mejl da mi da na koji šaljete upite. Nisam uspeo na sajtu da ga nadjem.
 
@milos85: Ne znam da li je pucanje namerno ili "samo" posledica lošeg programiranja ali taj chat redovno puca svima. U 2 puta kad sam koristio taj chat pukao je 3 puta :d :d

@Ilion: Telekom/MTS ima jednu jedinu mail adresu za svu interakciju sa svojim korisnicima (vrlo "profesionalno"), bez obzira na uslugu i razlog kontaktiranja. Tj od relativno skoro imaju čak 2 :d [email protected] i [email protected]

Uglavom im ljudi pišu na [email protected]
 
Otkacise me i na drugi mail u kom trazim samo par meseci za din :)
Kazu da budem strpljiv...
 
Evo da vam ispričam, ugovor za stari Super Box mi je istekao sredinom decembra, nisu ništa zvali ni nudili, ja blejao na mts sajtu i iskoči mi ono da četujem sa operaterom, k'o velim što da ne...
Postavio sam pitanje - koje benefite mi nudite u slučaju da odlučim da obnovim ugovor kod vas. Odgovori mi neka cura odmah, zabeleži broj telefona i reče da će me neko pozvati uskoro.
Prošlo je nekoliko dana, pozvao me je izvesni Đorđe i to baš u petak u 20:30, sa ponudom da obnovim ugovor i dobijem 4 meseca po 1 din, za fiksni deo paketa (mobilna pretplata nije uračunata).

Tako da sam nakon nekoliko dana odlučio da prihvatim i ponovo pozvao, sinoć obnovio po tim uslovima i dodao mobilni XL paket (990 din mesečno, +100 GB tokom cele ugovorne obaveze).
Možda bi mi dali i svih 5 meseci, al' mi bilo glupo da pitam, nikad nisam umeo da se cenjkam. :)
 
Evo da vam ispričam, ugovor za stari Super Box mi je istekao sredinom decembra, nisu ništa zvali ni nudili, ja blejao na mts sajtu i iskoči mi ono da četujem sa operaterom, k'o velim što da ne...
Postavio sam pitanje - koje benefite mi nudite u slučaju da odlučim da obnovim ugovor kod vas. Odgovori mi neka cura odmah, zabeleži broj telefona i reče da će me neko pozvati uskoro.
Prošlo je nekoliko dana, pozvao me je izvesni Đorđe i to baš u petak u 20:30, sa ponudom da obnovim ugovor i dobijem 4 meseca po 1 din, za fiksni deo paketa (mobilna pretplata nije uračunata).

Tako da sam nakon nekoliko dana odlučio da prihvatim i ponovo pozvao, sinoć obnovio po tim uslovima i dodao mobilni XL paket (990 din mesečno, +100 GB tokom cele ugovorne obaveze).
Možda bi mi dali i svih 5 meseci, al' mi bilo glupo da pitam, nikad nisam umeo da se cenjkam. :)

Jesu li ti ostali HD kanali? Mislim da li ih sada plaćaš kao dodatni paket?
 
Jedna stvar, ja koliko znam - HD kanale nisam ni imao?! Da li je to trebalo nekako dodatno da aktiviram ili ne, ne znam (ispostavilo se da solidno dugo nisam imao ni 4G, jer je to trebalo dodatno da aktiviram, tj. da tražim da mi aktiviraju, iako sam imao za to sposobnu i karticu i telefon).
Doduše, jesam potražio RTS HD za prenos neke utakmice tek krajem prošle godine i nije ga bilo, a mislim da mi još uvek nije bila istekla ugovorna obaveza.
Šta god da je u pitanju bilo, sad ih definitivno nemam, jer nisam zatražio kao dodatni paket.
 
Čim si imao uslove za super box, trebao si i njih imati. Ovo prvi put sad čujem da ih nisi imao uz super box :) Ja razmišljam kod produžetka ugovora da umesto benefita u vidu pretplata uz jedan dinar, tražim HD paket gratis, ako bude moglo :)
 
Treba mi pomoć, kolega je propustio da plati dva računa, oni pošalju još dva i naplate raskid ugovora, sveukupno oko 47.000...Ako neko ima iskustva može li da se napravi dogovor da se ne bežeći od problema reši ovaj dug na rate..Ima li neko iskustvo da li se može pregovarati sa njima?
 
Otkacise me i na drugi mail u kom trazim samo par meseci za din :)
Kazu da budem strpljiv...

Pisao sam već, ako želite brže da dobijete odgovor za mesece po dinar, najbolje da podnesete pismeni zahtev u poslovnici (mora vlasnik linije) . Znači ne mail, ne chat, već pismeni zahtev.
Jesu li ti ostali HD kanali? Mislim da li ih sada plaćaš kao dodatni paket?
Nema više besplatnih HD kanala ni u jednoj opciji.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoć, kolega je propustio da plati dva računa, oni pošalju još dva i naplate raskid ugovora, sveukupno oko 47.000...Ako neko ima iskustva može li da se napravi dogovor da se ne bežeći od problema reši ovaj dug na rate..Ima li neko iskustvo da li se može pregovarati sa njima?
Moze na rate. Nek ide u poslovnicu da se dogovori.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mene su isto ponudili 4 meseci po dinar ,ali da placam ,mobilni ,imao super box ,za box 3 samo mesec ,posto sam vec mobilni uzeo u vipu ,otisao sam .
Moze bez problema ,placanje mislim do 8 rata ,ali ako je raskinut ugovor mislim da je to vec kod izvrsitelja.
 
A vama naplaćuju hd :D
 
Do skoro su naplaćivali i 3G. :D Bruka.
Elem, ja ni ne gledam TV, iako koristim i dodatni STB (to ću sledeće da odjavim), sve preko računara. Nego kad sam se ja setio da proverim HD, već je bilo kasno, ugovor mi isticao, nisam ni hteo da se cimam.
Sad čekam da mi osposobe optiku u ulici, rekoše da će uskoro (instalacija postavljena odavno), pa da vidimo i to čudo. :)
 
Videh druze vratio sam se unazad malo sta si pisao. Meni su za Box2 dali 2meseca gratis tako da to je to.
 
Internet promo postoje za segmentirane, 2 meseca za dinar valjda. ALI, imaj na umu da ako ne zelis da nastavis, moras u roku od 2 meseca da otkazes, ili valjda nastavljas automatski sa ugovorom na 24m onda.

To ti se svede na isto za box doduse, ti imas pravo dobijes Box 2 (fixni+net, dodas mobilnu tarifu ako zelis, ona je sada skroz nezavisna, ali je isplativo) sa 2 meseca za dinar, jer nisi koristio net, a TV onda 6 meseci po dinar.
MISLIM da ne mozes dodati onda taj TV u box, jer si vec iskoristio promo 6 meseci po dinar. Ali imaj na umu da oni daju i 12 (ili mozda 24..) meseca sa 50% za TV nekima. Uglavnom ko nema TV trenutno (Nije bitno da li je imao, meni nude za adresu gde je imalo ;)). Nisam siguran da li je na 12 ili 24m samo. Ali je isplativije od 6 za dinar, isplativije nego da se doda u Box, jedino sto nemas pravo da otkazes onda ako ti ne odgovara.
 
pozdrav drustvo ugovor mi istice 15.04 dobio sam poziv pre jedno mesec dana da mi istice ugovor i poceli da smaraju otkacio sam ih i rekao da cu svratiti do poslovnice
bio danas i kolko mogu da vidim uslovi su mnogo gori nego kod prethodnog box 4 paketa

uglavnom za istu cenu sad dobijam isto sve sto sam i imao samo bez mobilne tarife ukljucene u box

nisam imao pojma sve do sad da je moguce traziti da se dobije promo perod par meseci po dinar

zasrao sam a mozda i nisam uzeo sam mix xl bez telefona 999din 102gb neta 600/6000min 100sms

potpisao sam box3 fiksna+net 10/1+tv

sad kontam da nema nazad kad sam vec pojeo g a radno vreme poslovnice je isteklo

koristim box od prvog kad je izasao kao i telekom net i mob broj prosli ugovori dva tel uz to s7edge i j5 racuni preko 10k zadnjih 24 meseci mada ebe se njima za visegodisnje korisnike

pokusacu sutra da ispumpam nesto da se zalim


jedna konstatacija vezana za uredjaj uz box ubedjivala me je da necu imati popust na tarifu ukoliko uzmem neki uredjaj to jeste tacno ali vazi za postpaid u sklopu boxa
nema veze sa boxom nemojte se zajebati imate pravo da uzmete uredjaj uz box npr tesla L7.1 3g i ne time ne narusiti popust za mob tarifu 83din mesecno 1999din ukupno ili neki tv npr
 
Dobro ti je rekla ,gubis gratis mesece ako uzmes uredjaj uz box.Naravno kasnije mozes i drugi.
 
Dobro ti je rekla ,gubis gratis mesece ako uzmes uredjaj uz box.Naravno kasnije mozes i drugi.

gresis...ako uzmes mobilni uredjaj gubis ....ako uzmes tablet koji ide uz box ili tv ili laptop ne gubis nista ....https://www.mts.rs/privatni/uredjaji/tableti/tabletiuzboxpakete ali nije kasno mozes i kasnije da uzmes tablet za npr 83din mesecno zvao sam call centar objasnili su mi da moze mali je izbor sta sve mozes da uzmes uz box a da ne narusis postpaid ali moze sve sem telefona Screenshot_2.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno