Šta je novo?

Jotel

Zaječar još uvek ništa od povećanja.

Послато са GT-I8190
 
Nema još povećanja, najavili su toku oktobra- što je naravno i 31. Niška Banja je u pitanju.
 
Jos uvek nista od povecanja.

Послато са GT-I8190
 
Povećali su tv pretplatu za 150 dinara mora da se plati o2,prva i happy

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Evo u Zaječaru imam 20 mbps DL i 2 mbps UL sa osnovnim paketom. Ping 10.
Super! :)
 
Od kad si primetio povecanje? Kod mene i dalje nista.

Послато са GT-I8190
 
U Vranju od juce ujutru povecane brzine


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Speed test pokazuje 20. A imam najeftiniji paket interneta. I na sajtu stoji da su povecali.


24711ee6ca0857638797e722dda80f5a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Juče nešto downloadujem i primetim da ide 2,4 MB/s! Odem na fast.com i speedtest.net i zaista - 20 mbps.
Mozda meni nece povecaju jer sam pod ugovorom 3u1 (net, fon, tv), mada to bi bilo glupo.

Послато са GT-I8190
 
Trebalo bi svima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ga kod mene od pre sat vremena 20/2. Zajecar.
P.S. Nakon restarta :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
I meni se ubrzao nakon restarta. To je to.

Послато са GT-I8190
 
Ja imam trio paket i brzina mi je i dalje 30/3. I na sajtu im stoji da je ta brzina u mom paketu pa me zanima da li ćemo i mi koji imamo ove trio pakete doboti neko povećanje?
Niš je u pitanju.
 
Pozdrav. Da li korisnica iz Niša imaju problema sa internetom, gubljenje konekcije, seckanje?
Imam njihov motorolin modem i na njega naplaćen TP link wr340gd i stalno dolazi do pada konekcije, gubljenja interneta... Ne dešava se samo kod mene nego i kod komšija, komšinica kaže da su bili i kaonoregkedali sve i rekli da je sve uredu... Na još jednom mestu sam čuo da se to dešava zbog zastarele opreme, tj modema, i da treba da ih menjaju... Evo slike log-a rutera šta se dešava kad aizgubi konekciju

e16gao.png


Šta je ovo ACK i šta se tu dešava, ako neko zna i da li postoji neko rešenje?
 
Poslednja izmena:
Sličan problem imam i ja. Internet puca, najviše kad skidam nešto. Samo se pogase sve lampice, sem power, na modemu (Scientific Atlanta 2100).
Kao da modem izgubi signal. Na modem je povezan netis wifi ruter ali se isto dešava i kada je modem povezan direktno na računar.
 
Juče bili iz jotela, proverili kablove, dotegli sve sponice, merili jačinu signala do modema koji se pokazao malo jači nego što treba, isekli su jedno dvadeset centimetara kabla od modema jer je tu bio presavijen pod oštrim uglom i opet izmerili signal koji je sada OK. Nisam bio veći deo dana kod kuće pa ne znam da li je bilo pada konekcije ali gledajuci log iz rutera ostao je nepromenjen od mog postavljanja ovde. Tako da pretpostavljam da je sve bilo uredu [emoji16] Videćemo šta će se dešavati ubuduće [emoji16]

MI Max 2
 
Ima li ko kakvu informaciju,hoce li jotel ubaciti sport klub u svoju ponudu kanala?
 
Nezvanično sam danas čuo da povećanje brzine interneta treba da bude od marta

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Da i ja sam cuo da ce biti povecanje brzine interneta od Marta po istoj ceni.
 
Biće veliko povećanje brina sigurno, kao prošli put...
Povećali su sa 30/2.5 na 30/3 i to najvaili mesec dana ranije kao nešto spektakularno... Sramota....
 
Pozzz svima...

Obzirom da sam kupio stan u Durlanu i za otprilike dva meseca trebam se useliti u isti, pa pitao bih ljude iz Niša koji koriste JOTEL KTV i NET kakvi su im utisci... Naime, ja sam godinama živeo u širem centru grada gde je SBB mreža, i trenutno koristim njihov DUO Gold 60/4 Mb/s koji plaćam 3200 din mesečno, što je otprilike i neki okvir koji bih ubuduće plaćao... E sad znam da u Durlanu SBB nije opcija preko kabla, a meni iskreno nešto što najviše od TV kanala treba jeste SK paket, pre svega zbog NFL i NBA, pa da pitam šta mi je činiti!?

1) Da uzmem JOTEL paket KTV+NET (video sam da imaju 20/2 Mb/s za 1390 din i 30/3 Mb/s za 1690 din) + D3i 1395 din + doplata za EON 250 din

2) Uvedem fiksnu liniju kod Telekoma pa onda da uzmem Total TV Mix (mana je što daju UL samo 1 Mb/s)

3) Neka treća opcija... Pomenuo mi drugar i Kopernikus, mada ja ne znam da li su oni uopšte opcija u toj zgradi.

Hvala unapred na dobronamernim savetima i sugestijama.
 
Ако будеш бирао између D3i и TTV, мој је предлог да узмеш D3i уместо Тотала, јер Тотал нема 72h уназад и гледај од почетка.
 
Ako si u Somborskoj i Studeničkoj tu je sad i SBB.

Nisam... Vojvođanska ulica, sa donje strane Knjaževačke, čim se pređe pešački most iza Toplane!

Zato pitam kakav je taj JOTEL-ov net u tom delu Niša ako neko zna... Da se ne zarobim nekim ugovorom ako ne valja!
 
Jotel planira u najskorijem periodu uvodjenje optike. Informacija iz prve ruke.
 
Napreduju [emoji12]

Nego nista ne vidoh od tog najavljivanog povecanja brzine neta. Sta kazu o tome iz prve ruke?
 
Raspitacu se u toku dana pa javljam :) Ovo za optiku bi trebali od Aprila.
 
Nazad
Vrh Dno