Šta je novo?

Mass Effect 3

Samo za origin. i to ona digital deluxe verzija koja košta $80, ne znam koliko eura doduše.

Ima ME3 u pre-orderu za 29€, ko zna gde, onda zna ;) ključevi se dele pre release date-a ili na US release date-u.

ajd reci gde, probao sam preko cdkeysdiscount i može samo ako imam paypal a ta je cena što spominješ
 
Imas pm
 
Na space dugme i run i cover i use....preterali !!! Samo se lepim za zaklon....
 
Šepardu je bilo potrebno da obiđe celu galaksiju da bi naučio da "rola"... :beat:
 
:D

N40Uk.jpg
 

Prilozi

  • Ass Effect 3.jpg
    Ass Effect 3.jpg
    167.4 KB · Pregleda: 180
Ефекат дупета 3 :) хахаххаха
 
Taj film zvuči poznato :d
 
And you will pass the whole game, by pressing SPACE button, because Commander Shepard is a SPACE MAN !
 
e ovo je već *****rija


[YOUTUBE]Cx35KMVyA_s&feature=g-u-u&context=G2d0fa5aFUAAAAAAAAAA[/YOUTUBE]
kad bi napravili ovakav dugometražni, doduše sutra puštaju još dužu verziju
Ashley je baš ****zovna :)
 
Poslednja izmena:
I dalje je miranda bolja :D Mada su uspeli da poprave i ashley.
Videcemo na sta ce film liciti, ali ja bih radije gleado ovakav cgi nego pravi igrani.
 
who the f is isabel(l)a?
dragon age?
 
kad bi u ovakvom CGI-u bio taj Mass Effect film o First Contact War-u što je u pripremi, to bi bilo odlično.
 
Meni malo nervira, iako je to i u dvojci bilo uocljivo, ta amerikanizacija do same srzi (iako nemam nista protiv iste u umerenim dozama).
Ovaj Separd izgleda kao neki klasicni rednek G.I.JOE. Verovatno ce i dijalozi biti u slicnom maniru
 
fino bogami, akhm akhm, fino.

nazad na me, jel igrate mp? moja ekipa se bas nalozila. danas cemo da probamo gold challenge konacno. ja sam vec probao da igram gold, ali nikako da nadjem dobre saigrace po netu. sve novajlije bez 3 odigrana meca. verovatno pijavice misle da ce na tudji skil dobiti mnogo vise xp. sada su se ovi moji konacno malo uigrali pa ce valjda biti bolje.

Inace, nisam bas odusevljen ogranicenjem sposobnosti. nadao sam se da ce sve da prsti od moci, ali nije bas tako.
Naravno, kontrole katastrofa, ali se uz bolju organizaciju moze igrati. Jedino sto bih voleo je da razdvoje sprint i cover, a po mogucnosti i use/heal.
Pokusavam da pobegnem iz sobe a ovaj se zalepi za svaki stek. Pokusavam da dignem saigraca a ovaj se namesti u zaklon i nazad i tako 3 puta.
 
Bolje se napucajte sve nabudzite na lvl20 ili barem blizu toga, ali nesto mi ne deluje preterano zanimljivo, samo te vise spamuju fantomima i mechovima. Evo neki mec sto sam nasao stream ako te zanima kako izgleda:

http://www.twitch.tv/merchant2006/c/37848

I bilo bi pozeljno da svi imaju voice chat jer je tu vec potrebniji, pogotovo zbog onih fantoma kada se prikradu iza ledja. :D

Ja sam dogurao do lvl 17 sentinel i generalno dosta retko ginem, ali sam do sada igrao sve sa random ljudima na netu pa samo na bronze. Jedino sto ne igram cesto, jer sam wave based mod nije nesto sto moze da me drzi duze od par dana.
 
Poslednja izmena:
Ja sam vec na 20 lvl soldier. za uspesne silver misije se dobija i po 200k xp tako da nije tesko skupiti. ostali su malo manji lvl, ali ne smeta za silver. probali smo gold i olesili su nas. vec na trecem talasu smo istrosili survival pack i medi gel komplet. skoro da i nema onih obicnih vojnika, najvise ima centuriona, a i izgleda da imaju vise hp i shield.
Fantomke nam do sada nisu pravile mnogo problema jer postoji moc za skidanje barijere ili shielda. ja sam soldier pa ne znam detalje, ali retko nas ubijaju one. jedino ako izletimo ko mamlazi. Najcesce igramo sa 3 soldiera i svi imamo snajpere. pravimo takmicenja u head huntu. mozda je malo prljava taktika, ali radi posao.
 
:D pa ne može se igrati na duže staze, bez biotica ili tech-a, po nekoj logici. Baš zbog štitova i ostalih zajebancija.
 
Da, niste dogurali do visih talasa gde konstanto spamuju fantomke i atlasi. :D Isto tako i treba mesati klase, 3 igraca jedne iste je previse za tim. Uglavnom pogledaj onaj snimak, ili barem preleti kako su oni odigrali.
 
Ma naravno da treba mesati klase i da bez toga nema prave igre, ali imali smo manjih problema. Jedan lik ne moze da ostane ziv ni 2 minuta. Jednostavno ne moze da se uklopi u koncept covera i koriscenja moci. Zato ne moze da igra sa nekim fragilnim likovima. Ja sam od pocetka soldier i sa svojim max levelom sam bio glavna sila za ubijanje centuriona i guardiana. Treci lik je video da meni lepo ide pa je i sam uzeo soldiera i tako smo ostali na jednom techu i 3 soldiera. sada su se svi malo uigrali pa cemo da krenemo ozbiljno
 
Ja sam probao sinoc dva meca opet sa random igracima i uspeli smo da doguramo oba puta do petog talasa; samo sto su ovi zapravo znali kako treba da igraju i sta da rade. Jedan bio lvl 20, a ostali od 15-18. Na petom talasu su bas poceli da spamuju atlasi, dodju 3 odjednom, unistimo 2, i pojave se odmah jos nova dva, a sve vreme dolaze fantomi i ostali. Jedino bedak sto nismo imali nacin za bilo kakvu komunikaciju, a i ovi nemaju funkcionalan chat u demou.

Koliko sam gledao klase mislim da bi najbolja mozda bila za Gold Drell Adept posto ima Reave koji skida barrier, armor, a ako se koristi na ljudima regenerise i igracev health. Posto se tamo posle talasa ne generise health a stit ode mnogo brzo, ovo bi bio dobar nacin da se umesto medova povrati nazad heath jer neprijatelja ima vise nego dovoljno.


Extended trailer:

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno