Šta je novo?

Mass Effect 3

Pa pise u traileru - holiday 2011.
 
Lepo, lepo... Nema sta. Sto se najava i trailer-a tice uvek urade dobar posao.
 
Josh fetch quest.

Ovi developeri iz Bioware-a bash nemaju puno mashte izgleda.
 
Znaci 2190te Reaper udario:D Lepi trejleri izasli danas.
 
Замрзните ме до 2011 !
 
Znam da je bilo neminovno to da ce pre ili posle Zemlja biti ukljucena, ali ne bih voleo da to bude finalna misija, malo me smorilo to da se uvek igra na tu emotivnu kartu igraca jer ce se valjda bolje poistovetiti sa junakom, smrc.
smiley-cry.gif


A ako vec rade Zemlju voleo bih da izgleda malo futuristickije kao na primer ova slika iz prvog dela, mada do trenutka kada se Shepard vrati verovatno cemo je vise videti kao Tunchanku. :p

Earth_Standard.jpg
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! kad sam pogledao trailer,osecao sam se kao malo dete kad pojede 100kg slatkog! sugar rush!

@gable : u jednu ruku da,u drugu ne...jer ipak je to stari grad Londona,koji je pre 200god izgledao tako cak i posle pozara su ga izgradili identicno,imam osecaj da ce i ostati takav za naradnih 200god...ipak nije sva lepota u medernom ...
A to da :D ...ko zna ,mozda i budemo videli Wrex-a opet ^^
 
Poslednja izmena:
Ufff, definitivno ovo cekam najvishe sledece godine, no matter what :D
 
Q1 2011, znaci izmedju Januara i Aprila! Sjajna igra, SJAJNA!
 
Q1 2011 je Mass Effect 2 za PS3. Znam samo da ću sledećeg decembra imati dva rođendana. a još kad bi ovo holiday značilo da izlazi za katolički božić(to mi je btw rođendan) to bi bilo sjajno.
jutros kad sam se probudio vidim na fonu ME3 debut trailer, reko opet neki fan made. Kad ono :D
Ovako veseo nisam bio još odkad sam prvi put išao u McDonalds (a bio sam mali i debeo pa sam bio u "raju" tada), ili kad sam, nakon par nedelja zapitkivanja roditelja po 50x puta dnevno, dobio svoje prve LEGO kockice. Ovo mi je hronološki gledano treći najsrećniji dan u životu :D
 
Poslednja izmena:
cool! Most cool!
 
UH uh... sjajne vesti! :D Jedva čekam, ME 1 i 2 su stvarno bile sjajne igre, pravo filmsko iskustvo!
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! kad sam pogledao trailer,osecao sam se kao malo dete kad pojede 100kg slatkog! sugar rush!

@gable : u jednu ruku da,u drugu ne...jer ipak je to stari grad Londona,koji je pre 200god izgledao tako cak i posle pozara su ga izgradili identicno,imam osecaj da ce i ostati takav za naradnih 200god...ipak nije sva lepota u medernom ...
A to da :D ...ko zna ,mozda i budemo videli Wrex-a opet ^^

u pozadini se vide te futurističke građevine a sam parlament i big ben su više kao spomenici, to je građeno da traje 1000 godina. Neće valjda englezi porušiti svoju diku i ponos radi neke stambene zgrade
 
Znan da englezi nece, al mi krivo sto alieni nisu. :D
 
Ko kaze da alieni nisu to porusili? :) Imaju vremena dok se Shepard ne vrati :)
 
Napad na Zemlju? Nista cudno posle dvojke. Doduse jeste kliše al' sta da se radi :d
 
Poslednja izmena:
Bojim se da ce ME fransizu da pretvore u kravu muzaru i da se nece sve zavrsiti sa trecim delom ipak je to EA koja drzi Bioware :S: u svakom slucaju radujem se izlasku treceg dela:banana:
 
Poslednja izmena:
A ako vec rade Zemlju voleo bih da izgleda malo futuristickije kao na primer ova slika iz prvog dela, mada do trenutka kada se Shepard vrati verovatno cemo je vise videti kao Tunchanku. :p

Earth_Standard.jpg

Pa tako i izgleda! Pogledaj malo pazljivije video ponovo i videces da se u zavrsnoj sceni lepo vide u daljini upravo takve zgrade. Samo je ovaj sat tu ostao isti i zgrade oko njega jer on po mnogo cemu predstavalja jedan od najvecih (ako ne i najveci) simbol danasnje engleske!
 
Znam da ima, ali mrsavo je to iskreno (naravno i tocak mora da stoji).
 
Niste trebali da mi pokazujete ovaj klip, sad mi tesko jbt :(
 
Sto, da zamrznemo i tebe na godinu dana. :D
Ako ce da pomogne, koliko sam citao uskoro ce novi DLC za dvojku.
 
To bi bilo lepo da izbace uskoro, ali ono kopanje po planetama u dvojci je jedared idijotski odradjeno. To je glavni razlog zbog cega joj se teze vracam nego li prvom delu! Voznja onim bagijem koliko god da je bila smesno odradjena, makar je bila zanimljiva... ili barem zanimljivija od besomucnog skeniranja planeta na nacin kako je to u dvojci odradjeno. Da budem iskren, nadao sam se da ce u dvojci jos makar za nijansu pospesiti ovaj deo igre, ali ne... oni su ga ucinili totalno idijotskim... bilo bi lepo kad bi trojka bila postedjena takvih gluposti! Mislim krajnje je vreme da odarde konacno jedan deo kako treba skroz do kraja!

U principu ovu igru su izdigli na ovaj nivo dobro osmisljeni karakteri i intrigantan zaplet, a ne izvodjacki deo same igre. Kad se malo proanalizira cela stvar, ispada da je izvodjacki deo najslabija karika u tom lancu, dok su likovi i prica oko njih najjaca strana. Kazem prica namerno i uprkos cinjenici da su dijalozi srednje zalosni na momente, bas kao i gluma jer cinjenica je da ovu igru svi jedva cekaju da odigraju ne zbog nekakvog neznam ni ja kako nezaboravnog adrenaliskog okrsaja (jer toga i nema) vec iskljucivo zvog price i onoga sto ce se desiti na kraju. To me pomalo podseca na Resident Evil, koji je takodje svojevremeno imao taman ovako izbalansirane stvari i mozda malo vise adrenalisnkih momenata sto uopste nije losa stvar! No dobro... Ajd da vidimo sta ce da kaze trojka!
 
Poslednja izmena:
Kakav li ce film da bude..

..Legendary Pictures, the studio behind great films such as The Dark Knight, Watchmen, The Hangover and 300 have picked up the rights to make Mass Effect. Legendary Pictures will produce with Thomas Tull, Jon Jashni along with Avi Arad (who has been behind great films like Iron Man, X-Men and Spider-Man). From BioWare Ray Muzyka, Greg Zeschuck and Casey Hudson will serve as executive producers..
 
Film će biti u bioskopima krajem 2012, taman pred dolazak reaper-a :D
 
Kakav li ce film da bude..

..Legendary Pictures, the studio behind great films such as The Dark Knight, Watchmen, The Hangover and 300 have picked up the rights to make Mass Effect. Legendary Pictures will produce with Thomas Tull, Jon Jashni along with Avi Arad (who has been behind great films like Iron Man, X-Men and Spider-Man). From BioWare Ray Muzyka, Greg Zeschuck and Casey Hudson will serve as executive producers..

pa ako ce da podseca na ovo sto su naveli onda...:vomit:

vec vidim totoalno iskomercijalizovanu glupost...sa igrom je malo drugacija stvar jer je interaktivna i u najmanju ruku moze biti (i jeste) zabavna, ali film...to je umetnost...i ako bude kao Iron Man onda cu...:vomit:
 
Dobar je Iron Man, većim delom. Ali Iron Man 2, to je u rangu sa Transformerima Majka Beja.
 
Nazad
Vrh Dno