Šta je novo?

Mass Effect 3

DX9 ovde nije problem niti bi igra imala neke preterane koristi od DX11 efekata dok neke osnovne stvari kao low res teksture sakate izgled.




screenshot-043-o.jpg


screenshot-040-o.jpg


screenshot-039-o.jpg
 
Poslednja izmena:
Dosad jedini mutant nastao kalemljenjem DX11 na Unreal 3 endzin je bio tezak fail kad su performanse u pitanju, tako da je nama bolje da se drze DX9 i ubuduce
 
Nema to veze sa mutantom jer tamo nisu posteno ni radili na DX11 vec su nakladno sklepali podrsku, jednostavno ovde od toga nema koristi.
Vecina su flat hard surface povrsine zbog futuristickog izgleda, koriscenje stvari poput teselacije u tom slucaju bi bio cist overkill jer je sama osnova modela prosta pa bi morala da se koristi veliku vrednost tessellation faktora da ne bi bio vidljiv sum, a sve da bi imao izgled par inseta u modelu kao 3D. Totalni overkill; posto za pc sigurno nece da se bakcu da rade modele sa vise geometrije, jedina realana stvar koja moze da se uradi a da nije prodavanje magle (jej dali smo va DX11 podrsku samo tako sto smo odadlili sudivide mesh do besvesti) su teksture vece rezolucije. Sve ostalo bi bilo samo sklepano prodavanje magle, ako hoces proper DX11 to mora da se zna u startu da se radi igra, pogotovo za stvari poput teselacije.
 
Poslednja izmena:
Pa upravo to i kazem...samo sto ja tu traljavu "podrsku" zovem kalemljenjem sto i jeste... i da, ovde bi to bio gori slucaj jer bi se teze videla i bila bi besmislena za veliku vecinu objekata. Zato i kazem, bolje je po nas da se drze DX9 i dalje...
 
Poslednja izmena:
:)

Ako vec PC nema problema sa memorijom, ja sam uvek pre za konzistentan izgled kao npr ovaj mod za ME2. Dzaba ako glavni likovi imaju ok teksture, kada ostali izgledaju ovako. Ljudske proceduralne plastelin face da ne pominjem.
 

Prilozi

  • 2cubor.jpg
    2cubor.jpg
    491.1 KB · Pregleda: 157
Poslednja izmena:
Iako nemam ništa protiv DX9, glupo mi je da u 2012. godini razvijaju igru u APIju starom 8 godina...
 
Mmmm Asari Husk sa biotic moćima, ima da bude zajebano. He he kako joj svetle bradavice
 

Prilozi

  • asari husk.png
    asari husk.png
    976.8 KB · Pregleda: 251
Понадао сам се да гледам сингплеј игру. Глупост.
 
[YOUTUBE]OPDQzTKYAV0&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 
Suvise se brzo raspadamo, ne mogu da nas po'vataju :D
 
Kako je fluidno, sve je na mestu.
 
Ova dva poslednja klipa otkidaju.
Ja sam se malo plasio da se ceo gejmplej u trojci ustvari ne preseli na Zemlju i da se igra ne pretvori u jos jedan skriptovani šuter po rusevinama.
Ali po ovome bih rekao da je space exploration i dalje tu, sto je glavni adut ove igre i zbog cega je ja toliko volem :D
 
Hoce li biti jos bonusa za preorder osim jedne puske? Cini mi se da sam video vise detalja.

Bas se razmisljam da li da je kupim, ali sam protivnik ogromnih cena na pocetku prodaje. Do sada sam igrao piratsku verziju sa svim dlc i glupostima i onda kupio na snizenjima.
 
mislim da je ovo jedna od igara za koju se vredi otvoriti za original :)
 
ja sam bez imalo griže savesti poručio digital deluxe sa amazona. mislim da bih se dosad predomislio da je bilo koja druga igra u pitanju ali za ovo ne žalim novce. izaći će me oko 55€. takođe taman početkom marta mi iz amerike stiže majica sa Garrusom od bioware-a, kupio preko prijatelja. ta mi jedina izgleda normalno od svega što imaju u ponudi :)

media.nl


P.S
Da li je neko osim mene primetio Mirandu u ovom zadnjem femshep trejleru? Nju nisu spominjali da se vraća u trojci a evo sad gledam listing na Imdb-u i na prvom je mestu od glumaca Yvonne Strahovski, a gledao sam pre par dana i nije je bilo uopšte.
 

Prilozi

  • miranda.png
    miranda.png
    224.2 KB · Pregleda: 99
Poslednja izmena:
Ma ne moze bez nje. To su ostavili za fanove da malo spekulisu, ali ona je jedan od omiljenih likova. Nema onoga ko nije proveo dosta vremena podesavajuci kameru u pravi polozaj :D
Uostalom, ona je veliki deo Illusive Man price. Prakticno mu je desna ruka.

@majica, fino izgleda. Ja sam sebi napravio jednu n7, ali je steta sto ne mogu sada da je nosim. Rado bih podizao hajp oko izlaska igre.
 
Odlican fan made trailer:
 
nice. svaka cast za ekipu koja je radila
 
kad Liara plače u tom fan made traileru to su uzeli iz Shadow Broker DLC-a, ali odlično su ukomponovali. juče sam btw igrao shadow brokera pa mi je sveže :), inače najbolji DLC za ME2. Nisam još ni regrutovao sav tim a već sam natukao Paragon do daske, takođe nisam znao da možeš biti sa Liarom (ona mi je bila izbor i u kecu), Kelly i Mirandom u dvojci naravno sa istim Šepardom. Mislio sam da može samo sa jednom pa za koju se odlučiš. Doduše Kelly mi samo hrani ribice :D
 
Nazad
Vrh Dno