Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Ne znam zbog cega onda, kad sam presao na ios16 to je pocelo odmah, pre toga nikad problem imao nisam a ovo traje vec mesec dana.
 
Ne znam zbog cega onda, kad sam presao na ios16 to je pocelo odmah, pre toga nikad problem imao nisam a ovo traje vec mesec dana.
Zato sto se potrefilo u isto vreme da je YouTube poceo da menja izgled na svim platformama.
 
Ne znam zbog cega onda, kad sam presao na ios16 to je pocelo odmah, pre toga nikad problem imao nisam a ovo traje vec mesec dana.
Idi sad u appstore i ažuriraj youtube. Nema ga još u spisku dostupnih ažuriranja ali kad kucaš youtube i uđeš, ima dostupno ažuriranje.
 
NI meni na 13pm nije nikad pravio problem.. ja sam skoro uzeo premium i sve klizi.

Jedino sto me nervira za sad, je aplikacija KupujemProdajem.. obzirom da imam paket nortona, ako slucajno upali automatski VPN, ne radi vise aplikacija KP. A nisam pokusavao da nadjem da li postoji izuzece za odredjene app..
 
@Logo Guru ISTO!! Raspad sistema koliko je nefunkcionalna aplikacija. Ja sam pokušavao da gasim VPN ali nisam primetio razliku, mislim da nije do toga nego do same aplikacije. Nesposobni su do zla Boga. Da ga ne koristim za prodaju i komunikaciju s kupcima odavno bih je obrisao i prešao na sajt.
 
Ja koristim najnoviji uyouplus (modovan youtube) i nemam ni jedan problem sa tim, tako da je problem verovatno do zvanicne app
 
^ meni na 13pm klasičan YT radi normalno. Nikakvih problema.
 
Je l može pomoć, prešao sam sa androida i nikako ne mogu da namestim glasnocu alarma, bez obzira sto u settings-u namestim na minimum bolume, on se i dalje dere kao lud 😂
 
Da li vam adblock aplikacija od futureMinda pusta reklame kada telefon izgubi wifi i predje na data saobracaj?
U kuci u prostorijama gde je slabiji wifi signal cim izgubim wifi mrezu pusti mi reklame..
 
Ne desava mi se to...
 
blokira i meni ali na tom prelazu sa wifi na mrezu u aplikaciju b92 recimo uskoce reklame
Kao da napravi propust
 
Kupio sam neku olovku za iPad, probao sam u Notes aplikaciji i lepo radi. Da li imate da preporucite neku dobru za to?
 
Mislio sam vise nesto kao neki whiteboard. Plus bi bilo kul ako moze da ja crtam na ipadu a to se vidi negde u browseru recimo.

edit: GoodNotes deluje ok.
 
Zdravo,imam problem na ip 13 sa update aplikacija,zbog neizmirenog duga, prijavljuje mi pogresnu karticu, i bilo koju drugu da dodam opet isto,a ne mogu da je obrisem,i nikako da naplate taj dug.Zbog toga ne mogu ni jednu aplikaciju da apdejtujem.Zna li neko kako da resimo ovo :):)
 

kontam da mora da se izmiri balans da bi se uklonila kartica
 
Društvo, imamo li mi kod nas u srb visual voicemail?
 
Imam samo US nalog, za apple store.. interesuje me u kojoj je valuti Apple store za srbiju?

Kupio sam kao pavijan, voucher u grckoj letos i stoji u fioci od tada posto naravno ne moze eur na usd. Na kraju cu ga baciti neaktiiranog, zvao sam i apple, posto se radi o third party prodaji, oni se ne mesaju u to.. pa nema ni support za tu varijantu
 
U Srbiji je valuta evro na App Store-u, ali taj vaučer koji si kupio važi samo u grčkoj.
 
Ništa te ne košta da probaš, a uvek možeš da napraviš sporedni nalog na grčkom store-u da iskoristiš vaučer ako ti ne bude prošlo na našem.
 
Zdravo svima. Postoji li na app store-u aplikacija tipa android aplikacije FLUD? To je program za skidanje filmova sa torenta. Mislim, bilo kog tipa fajla sa torenta. Skinem film preko torenta i pustim preko plejera na iOS-u.
 
Koliko ja znam torrent programi su u sušini banovani na ios. Ranije je bilo u prodavnici iTransmission ili iTorrent kako su se zvali ali su i oni izbačeni.
 
Skidanje torent filmova prako aplikacije koja je na zvaničnom App Store nije moguće prema Apple pravilima. Povremeno se pojave aplikacije koje omogućavaju puštanje filmova, ali je uvek diskutabilno koliko će da to bude omogućeno. Skraćeno, zvanično ne postoje na App Store takve aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno