Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Jel realno da ti za to treba aplikacija..?
Jedino mi pije vodu ako mislis da ce da vezba umesto tebe :D

Zaglavi ti druze noge pod krevet i samo udri po trbusnjacima, malo cucnjeva, malo sklekova.. nista preterano. Samo je bitno da bude rutina..
Pre toga se malo razgibaj (seti se fizickog iz osnovne) .. nista vise neces videti ni u aplikaciji.
Cini mi se da covek nije trazio zivotni savet, vec predlog aplikacije.

Jel na ios-u postoji neka free app za vežbanje kod kuće? Sve sto probam traži neku mesečnu pretplatu… Ako je neko našao neku, neka javi.
Nazalost, uglavnom se placaju. Kao alternativa postoje dobri YT kanali, ja sam npr trenirao uz pomoc ovog za vreme lockdowna.
 
Je l ima resenja za prelazak sa androida na ios sto se tice viber-a i whatsapp-a?
 
Jel koristiš Pixel Pals? Meni je to uključeno, vidim da prijavljuju da to može da poveća potrošnju. Isključio sam pa ću videti kako će se ponašati app.
U suštini mi potrošnja nije ni bitna toliko jer mi svakako na kraju većine dana ostane ~50% baterije jer nisam neki heavy user, nego me je zagrevanje telefona iznenadilo.
Prvi put sam osetio topao telefon od kad sam prešao sa XS na 13.
Ne koristim ljubimce. Bio upalio malo, igrao se sa njima i ugasio, verovatno su geknuli :D
 
Je l moze preporuka koja sigurno radi? Skoro sam trazio refund za anytrans for mac jer ne radi kako treba (kopiranje icloud na drugi iCloud)
 
Backuptrans Viber Android to Iphone. Prebacio sam kompletnu istoriju sve sa grupama i slikama sa androida na Iphone. Ukoliko imaš Viber na kompu može da koristi i njega kao bazu, bez potrebe za Androidom.
 
Probao sam Home Workouts aplikaciju i odradim neki trening, u fitness app mi piše da sam potrošio 341 kalorije. Posto imam i AW on mi je izmerio da sam potrošio 119 kalorija za isti trening. Najbolje je, sto pre nego sto se započne taj trening, u HW app piše da će za taj trening da se iskoristi 500+ kalorijaAF4432BF-01A5-49E1-ACCF-996A7CDEAE8A.pngBEE3BE03-6ED2-4C25-AAAB-FAB0DC89AF64.png. 🤣
 
88bpm je bas low za trening
 
Ma da to je bas slabo.
 
Koristi se za Shortcuts app kao dodatak koji je neko već napravio. Nakon instaliranja, kad klikneš na share menu, dobiješ u ponudi da pokreneš taj shortcut koji skine video, bar bi tako trebalo 😃
Kucaš u pretraživaču download instagram videos with shortcut app iPhone i videćeš gomilu objašnjenja. Može on da ti pošalje taj shortcut za koji zna da radi 😃
 
I ovo mi je mršavo a tek 88 😂
EFEC1C09-36C1-4C53-AFA7-9F1CE56F2194.jpeg
 
to tek ulazi u Z1 :)

strenght i core treninzi bi trebali barem Z3, Z4 da budu
 
Sad sam ukapirala o kakvom shortcut -u priča 🙂🙃😄
zlatan_ibro molim te pošalji mi tu precicu
Hvala
 
Parking Servis, doduse je samo za BG.

Ja sam napravio Shortcut na telefonu, biram automobil, pa biram zonu koju zelim i sam posalje poruku.
 
@peca.

Parking Servis
https://apps.apple.com/us/app/parking-servis/id1525718469


Za druge gradove

AMSS aplikacija

 
Sad sam ukapirala o kakvom shortcut -u priča 🙂🙃😄
zlatan_ibro molim te pošalji mi tu precicu
Hvala
Pronašao sam ovaj video. Radi, tj skida sa instagrama

Skini shortcut iz videa
https://routinehub.co/shortcut/4448/
@peca.

Parking Servis
https://apps.apple.com/us/app/parking-servis/id1525718469


Za druge gradove

AMSS aplikacija

Hvala, samo što nema za parkiranje za druge gradove :)
Korisne app
 
Imaš u okviru AMSS aplikacije kad klikneš na plati parking, onda na grad i ponudi ti mnoge gradove :)
 

Ja ovu koristim, takođe ima za celu Srbiju
 

Ja ovu koristim, takođe ima za celu Srbiju
Koristim je i ja, ali eto danas primetih kad sam bio u Pirotu da nemaju ubacenu opciju za Ekstra zonu.
 
Jel postoji neki AdBlocker koji blokira popupve na sajtovima popute X.
Probao sam AdGuard , AdGuard DNS, NextDns, AdBlock na svima iskoci uvek nesto.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno