Šta je novo?

Aplikacije - iOS

imam i taj al i dalje je isto...udji na sajt gledalica i pusti neki film i vidi hoce li ti iskociti neki pop up
 
^ Ne postavljaj linkove do nelegalnih sajtova.
 
Viber, desava li vam se ?
I prilikom slanja, i prilikom oromanja slike, konkretno sada sam ja poslao.
Drugima uredno stigne slika dok meni vrti i dalje.
A3192070-EFC2-402A-8F69-15839F31F015.jpeg
 
Ne vidim google photos aplikaciju na store, da li je to zato sto sto mi je region Srbija?
 
Znam da se ovo pitanje provlacilo kroz vise tema, ali ne mogu sad da nadjem odgovor. Sta gubim ako promenim sad region na US?
I ako menjam, da li mogu da lupim neku adresu?
 
Ja sam imao i meni je pravio baš takav problem. Zato vam rekoh da pogledate.. U vašem slučaju je očigledno problem do Vibera i njegovih servera.
 
Ma viber je totalni krš od aplikacije, ne radi dobro ni na samsungu niti na apple. Meni na Iphone 13pm ne stignu notifikacije svaki put, desi se kad ga otvorim imate 3 poruke. Znam dosta ljudi od preko i svi koriste whatsapp ili telegram. Samo sa ljudima iz Srbije koristim viber.
 
Znam da se ovo pitanje provlacilo kroz vise tema, ali ne mogu sad da nadjem odgovor. Sta gubim ako promenim sad region na US?
I ako menjam, da li mogu da lupim neku adresu?
Ništa ne gubiš i lupi slobodno neku adresu, recimo nekog hotela u Americi.
Isprati ove korake, završi šta treba i vrati se na staro. ;)
 
Ukoliko imaš DNS tj neki AdBlocker proveri da ti na block listi slučajno nije "media.cdn.viber.com". Ako jeste, ukloni ga sa liste i proveri onda kakvo je stanje. @baltam0s @Logo Guru
Nemam ad bloker, ma viber je djubre.. ali ga dosta ljudi koristi iz okruzenja pa sam ga i ja instalirao.
Na 13pm kad ga otvorim, moram cak da sacekam par sekundi da vidim da li ce stici neka poruka :)

Osecam se kao na outlook-u Send/Receive
 
Meni se dešava sa outlook mailom da mi stoji obaveštenje da imam nepročitani mail a pročitala sam ga. Isto mi se dešava i sa običnim porukama na relaciji iphone-ipad. Na jednom pročitam, na drugom mi ne skloni obaveštenja. Ili kad uđem u app moram da čekam da se osveži da bi mi stigao novi mail ili poruka. To je od ios-a 16 i od pretposlednje nadogradnje outlook aplikacije. Baš me nervira.
 
Tek su je vratili. Biće verovatno u sad neko dogledno vreme.
 
nameravaju li da update viber, znaci na IOS-u sve radi katastrofalno za viber... UX je kriminalan takodje..
 
nameravaju li da update viber, znaci na IOS-u sve radi katastrofalno za viber... UX je kriminalan takodje..
Update ide svake nedelje al džabe kad su bitnije reklame i stickeri od svega ostalog
 
E3E9A9A0-2B09-4890-A463-25BB54872395.png
Drugari ja jos uvek ne mogu da resim ovaj problem ima mesec dana. Apdejtovano sve, telefon sam resetovao, vracao na fabrickim podesavanjima, nema sta nisam. Samo nekad posle restarta telefona radi jedno 2-3 klipa i opet nece, isto na wifi,4g uvek isto. Doslo mi je da promenim telefon, jer nemam pojma sta da uradim sa g******m
 
^ I ja imam isti problem na 13 Pro Max. Samo što kod mene proradi samo od sebe sutradan ili nakon gašenja i uključivanja telefona. Nisam provalio koji je uzrok problema, ali mislim da je počelo da mi se dešava od kako sam ažurirao na iOS 16.
 
Meni tacno posle azuriranja, ako hocu nesto da pogledam resetujem telefon pa izguram dva snimka, pa za naredna dva opet reset i tako u nedogled, bacio bih ga iskreno..
 
Kod mene na 14 Pro nece app da se update. Po neke odrade ali uglavnom odbija.
 
Drugari ja jos uvek ne mogu da resim ovaj problem ima mesec dana. Apdejtovano sve, telefon sam resetovao, vracao na fabrickim podesavanjima, nema sta nisam. Samo nekad posle restarta telefona radi jedno 2-3 klipa i opet nece, isto na wifi,4g uvek isto. Doslo mi je da promenim telefon, jer nemam pojma sta da uradim sa g******m

^ I ja imam isti problem na 13 Pro Max. Samo što kod mene proradi samo od sebe sutradan ili nakon gašenja i uključivanja telefona. Nisam provalio koji je uzrok problema, ali mislim da je počelo da mi se dešava od kako sam ažurirao na iOS 16.

Meni tacno posle azuriranja, ako hocu nesto da pogledam resetujem telefon pa izguram dva snimka, pa za naredna dva opet reset i tako u nedogled, bacio bih ga iskreno..

Ali ovo nema veze sa iOS-om. Do Youtube-a je.
 
Nazad
Vrh Dno