Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nemanja, zvuci glupo, ali sta imas u APNovima?
 
Omorika 1
94a28d948adab62e215341c919a9aa0d.jpg
 
Koji si paket imao pre ovoga?
Ja sam imao mix m I dobio 5gb ti si verovatno imao L?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Svakako ti želim da uspes u tome.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nije net problem... klasika mts wap, bez proxy
Znam, ali evo na jednom telefonu moji su imali problem i sa netom i sa pozivima. Pogledam slucajno APNs, imali su dupli isti gprswap APN... izbrisao jedan i sada nema problema. I za pozive, ne samo za net... zvuci glupo, ali mnogo toga nema smisla kod nas :(

U svakom slucaju, cimaj ih sto vise, MTS popusti kada im dosadi korisnik.
 
Pojma nemam [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Ako si danas/juce potpisao ugovor verovatno se nesto zabagovalo,zad dan-dva ce se resetovati..Tako meni kad sam potpisao ugovor XL sa 102gb,pisalo mi 204gb,to je bio petak,a vec u nedelju uvece mi se rifresovalo i vratilo na pravo stanje..Javi tamo u ponedeljak-utorak koliko imas GB.
 
Memi 15 dana maja stoji 9gb,O1 sa La
 
Рател не ради ништа.

Послато са МИА1.

Znam, ali evo na jednom telefonu moji su imali problem i sa netom i sa pozivima. Pogledam slucajno APNs, imali su dupli isti gprswap APN... izbrisao jedan i sada nema problema. I za pozive, ne samo za net... zvuci glupo, ali mnogo toga nema smisla kod nas :(

U svakom slucaju, cimaj ih sto vise, MTS popusti kada im dosadi korisnik.

Ma jok, jedan apn...Kamo srece da je to...
Cimam ih, ne odustajem.
Vec sam ih dobijao pred Ratelom, tako da nije bas da ne rade nista.
 
Ako si danas/juce potpisao ugovor verovatno se nesto zabagovalo,zad dan-dva ce se resetovati..Tako meni kad sam potpisao ugovor XL sa 102gb,pisalo mi 204gb,to je bio petak,a vec u nedelju uvece mi se rifresovalo i vratilo na pravo stanje..Javi tamo u ponedeljak-utorak koliko imas GB.
Od 01. maja je startovala Omorika 1.
 
Koliko ima vremena treba da odrade online zahtev za promenu tarife?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Menja se od 1. u sledecem mesecu.
 
Ako si danas/juce potpisao ugovor verovatno se nesto zabagovalo,zad dan-dva ce se resetovati..Tako meni kad sam potpisao ugovor XL sa 102gb,pisalo mi 204gb,to je bio petak,a vec u nedelju uvece mi se rifresovalo i vratilo na pravo stanje..Javi tamo u ponedeljak-utorak koliko imas GB.

Sve vreme prikazuje istu kolicinu, od pocetka meseca i vazenja tarife. Kod mene je i dalje 18288 GB.




Memi 15 dana maja stoji 9gb,O1 sa La



Bukvalno isto i od pocetka primene tarife [emoji4]



IMG_2056.JPG
 
Poslednja izmena:
Pa to vam je odlicno.Ali mi opet nije jasno kojim trikom je to tako dato,nekom 18gb,10gb,7gb,a treba 3+1gb ako je on line UO..Izgleda da to i MTS ne zna.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Verovatno su častili ovaj mesec sve koji su prešli sa starih na nove pakete. Evo ja sam do sada potrošio 4 GB sve po normalnoj brzini. L dobio 5 GB, XL dobio 10 GB itd. Ne verujem da ćemo ovako lepo proći sledećeg meseca, zato uživajte dok možete [emoji2]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sto se tice mog slucja, odnosno besplatnih dolaznih poziva u Mtel BiH mrezi, za koji jos nisam nisam dobio objasnjenje od Mts, a vetovatno i dalje tvrde da se naplacuju....sad uzmem drugi broj koji je trenutno u Mtel bih koji sam pozivao iz Srbije, pogledam listing... Isto svi primljeni pozivi 0 din...

Tako da ne verujem u onu pricu da je doslo do greske, s obzirom da je isto na oba broja...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, mozda je i pisano ali zanima me posto imam potpisan ugovor u mts-u miks xl bez telefona, zanima me da li bih mogao da uzmem sad telefon u mts-u na veci paket iako ima jos 4 meseca ugovora ?
 
Skoro sam potpisao novi ugovor (pre 3 mes) za mix M.
Ukoliko bih sad preso na omoriku 1 da li bih dobio 3+1 gb neta ili samo 3gb ?
Zena upravo pregovara da potpise za omoriku 1 pa da se ubacim u dogovor ako mogu..:p
 
Ok, jedino da probam malo da se pogadjam kad zena dobije ponudu..pa kako bude.
 
Ali postoji sansa da se prebacis na O1 i da dobijes +3/4/5/8GB kao mi, za koje ne znamo odakle su :D
 
Pa dobro, nije bas da mi treba preterano. na tel ne trosim vise od 1 gb neta jer svugde u okruzenju ima wifi.
Cisto razmisljam, imam 2 god ugovor sa 3 gb, a zena 4 gb, pa da me zeza..:) (kako je njen veci :d).
A moze da se desi i ovo sto kaze alfa...:smoke:
 
Opustise, ja sam preziveo sto mi zena ima 100gb, a ja 3gb:)
Ona pre trosila 1-2,ja uvek potrosim sve...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno