Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jedino mts nema opciju za dodatke za drustvene mreze i aplikaciju.Sve su oni nesto posebno!
 
Uz 100GB im je to itekako trebalo :D

A i taj non-net-neutral pristup ce uskoro doci glave korisnicima.
 
  • Like
Reagovanja: M J
I ja sam izuzetno protiv favorizacije aplikacija. Zato i koristim globaltel prepaid jer daju GB za šta god želiš da koristiš po povoljnoj ceni bez UO.

Sa te strane je i Vip napravio dobar pomak na prepaidu, daju 3GB za sve, pa ko šta voli.
 
Evo na primer moje potrosnje za 20 dana,plus sam delio internet preko hotspota dva puta,gledanje YT,to kao veci potrosaci MB,i ostalo sve maksimalno koriscenje koliko mi je trebalo.Mislim da je sasvim dovoljno 10Gb za korisnike.
1db1d329a1b713793064017ac88f4791.jpg


Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Screenshot_20180521-215919_Moj Telenor.jpg
Pa kako kad (ma ja sam se opustio pošto imam šta da trošim :-D) ali se slažem da je za veliku većinu 10gb i previše.
 
Није лоше кад си ван цивилизације а имаш могућност погледати тв, тубе...
Нисам сазнао на време за ту непоновљиву акцију...бар у нредних годину две.
 
Ajd i ja da pitam nesto, da li se stvarno dobijaju minuti ka svim mrezama neograniceno, sms ne saljem tako da me ne interesuje i jedino sto sam nasao informaciju da posle potrosenih mb iz paketa ide 1mb 1 din...to moze na telefonu da se limitira tako da i to nije neki problem. Da li prelaskom sa Mix M na Omoriku 1 preko net zahteva ide i +1gb neta ili ne?

Ima li jos nekih ogranicenja osim neta u paketu?

Hvala svima unapred na odgovorima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Da li limitira ili samo obavestava to ne znam bas ,nikad nisam isao bas do kraja sa potrosnjom neta.
Probao ja ranije kad je bilo isto tako da se net naplacuje posle potrosenih podataka...imas da te obavesti kao sto oni sada salju poruke na 50% na 80%...i onda imas da limitiras.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
ea1b927bc5d3c346b86960912b222d7f.jpg
 
Poslednja izmena:
Blokira skriz.
Ali meni proslog meseca prosto je nestao limit...
 
Probao ja ranije kad je bilo isto tako da se net naplacuje posle potrosenih podataka...imas da te obavesti kao sto oni sada salju poruke na 50% na 80%...i onda imas da limitiras.

Limitirao sam ja to odavno,ali nisam isprobao da idem do kraj sa potrosnjom.
Pa kazem zato da nisam siguran da li blokira ili samo obavestava.
 
Ajd i ja da pitam nesto, da li se stvarno dobijaju minuti ka svim mrezama neograniceno, sms ne saljem tako da me ne interesuje i jedino sto sam nasao informaciju da posle potrosenih mb iz paketa ide 1mb 1 din...to moze na telefonu da se limitira tako da i to nije neki problem. Da li prelaskom sa Mix M na Omoriku 1 preko net zahteva ide i +1gb neta ili ne?

Ima li jos nekih ogranicenja osim neta u paketu?

Hvala svima unapred na odgovorima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ako prelaziš sa paketa na paket, bez potpisivanja novog ugovora, ne dobijaš +1 GB. Uz nove tarife automatski ide net limiter, koji naplaćuju 100 din ako ne tražiš da ga isključe. On ograničava brzinu interneta na besplatnih 64 kbps nakon potrošenog brzog neta iz paketa. Ako ga iskljuciš imaćeš stalno brzi net ali i cenu od 1 mb-1din.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ok, jasno, hvala puno. To je sto se tice neta, u principu mi i ne treba neograniceni net koji ne mogu da koristim...jasno i za +1GB za prelazak sa paketa na paket..hvala i za to i to mi je ok, 3GB mi je dovoljno...za sada imam 1GB, kuci i na poslu wifi..zavrsava poso. A sto se tice minuta, nema li tu nekih skrivenih limita?
Ako prelaziš sa paketa na paket, bez potpisivanja novog ugovora, ne dobijaš +1 GB. Uz nove tarife automatski ide net limiter, koji naplaćuju 100 din ako ne tražiš da ga isključe. On ograničava brzinu interneta na besplatnih 64 kbps nakon potrošenog brzog neta iz paketa. Ako ga iskljuciš imaćeš stalno brzi net ali i cenu od 1 mb-1din.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nema ako ne otvoris telefonsku govornicu u studentskom domu, svojoj zgradi ili u parkicu... :d
 
Jel moze u telekomu da se uzme jos jedna SIM kartica za postojeci broj? Treba mi jedna za multimediju u kolima, za 4G internet.
 
  • Like
Reagovanja: M J
ne moze tako nesto kod nasih operatera.

pre godinu dve kada sam gledao, video sam da u norveskoj postoji tako nesto. kod nas u okolini nisam video.

Sent from Galaxy S8
 
Da,ali na dva različita broja.
 
Može da klonira karticu, ali mislim da ne može istovremeno da se zakači na baznu stanicu na dva mesta sa istim brojem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li mogu da zovem mts i da mi ukljuce 4 g bez odlaska kod njih, jer sam video da ko potpise novu tarifu moze to da uradi?
 
Da. Ako imas 4g karticu!
 
Alfa ti je dao tačnu informaciju.
Ako ne znaš - zoveš i pitaš, sigurno mi na forumu ne možemo da znamo to.
 
Nazad
Vrh Dno