Šta je novo?

Kurirske službe

Једино логично, одбити пријем.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
^ Upravo.

Odbiješ i javiš strani koja ti je poslala paket da je isti otvaran i da nisi hteo da preuzmeš paket jer ko zna šta i u kakvom stanju je sada unutar.
 
nikad problem s postekspresom

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Juče saznam da sad postoji Team express kurisrska služba, reče kurir da je pokrenula novosadska AKS ekipa. Saznao sam tako što je čovek iz Valjeva od koga sam kupio nešto insistirao da šaljem njima jer primaju evropske novčanice kao u srećna vremena, ispostavilo se kao tačno :)
 
Lolčina, ekspresno će ih zatvoriti...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Виђао сам њихова возила, баш и не уливају поверење.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
^ Upravo.

Odbiješ i javiš strani koja ti je poslala paket da je isti otvaran i da nisi hteo da preuzmeš paket jer ko zna šta i u kakvom stanju je sada unutar.

Odsad definitivno ovako. Preuzeo sam posiljku i stvar unutra je bila smrvljena, izgazena nogom, cini mi se.
Dosadno kuririma...
 
Zar je moguće da bi bila dosada? Ja bih pre pomislio na bezobzirnost i nemar.
 
Poslednja izmena:
Какво је стање тренутно са еврима, тј. да ли ико узима откупнине у еврима? Одавно ништа нисам продавао па сам мало испао из актуелног стања, знам да је раније АКС радио са еврима.
 
skoro niko ne radi sa eu monetom

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Može li preporuka čime jeftino poslati paket za Makedoniju? 2-3-4 kila, odeća.
 
AKS Subotica, sramota i tuga. Peti dan kako se čeka paket, koji je još u petak stigao u Suboticu... Ako se danas kurir ne pojavi, biće belaja. A treba da im platim 1250 dinara dostavu. Tuga.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Malo je 5 dana, bez 7 ništa ;)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Какво је стање тренутно са еврима, тј. да ли ико узима откупнине у еврима? Одавно ништа нисам продавао па сам мало испао из актуелног стања, знам да је раније АКС радио са еврима.

Kod AKS-a stavi napomenu: cena u Eu xxx i rešeno, uvek prolazi.
 
Какво је стање тренутно са еврима, тј. да ли ико узима откупнине у еврима? Одавно ништа нисам продавао па сам мало испао из актуелног стања, знам да је раније АКС радио са еврима.

Zvanično niko, jer je zakonom zabranjeno. Ako uspeš i nešto da izdejstvuješ, biće to na reč, a sa obzirom da se radi sa parama, ne bih ja prihvatao na reč ništa.

Može li preporuka čime jeftino poslati paket za Makedoniju? 2-3-4 kila, odeća.

Pošta i internacionalno slanje jedino. Vozači buseva neće da nose ništa za Makedoniju (proverio).

Kad sam ja slao za Makedoniju pošiljku, cena (pošiljalac plaća, dok njima obična pošta isporučuje) je bila negde oko 1300-1400 dinara (1kg). Znam da nisam imao opciju prevoza kamionom i da mi šalterska radnica reče da mora avionski prevoz. Paket je stigao u Makedoniju kod primaoca za 5 dana.
 
Haha pa pre u Makedoniju stigne, nego iz Niša u Suboticu... :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Nije ovde 300 puta džabe ponovljeno da se Bex i Aks izbegavaju. :)
 
Post ekspres jedno 300X kažem naaaaj

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jedino su oni hteli poneti neki mali ormar (rastavljen i uredno zapakovan). Zato je i 1250 poštarima.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Hoće i Daily da ponese gabaritne stvari, ali prvo moraš da ih zoveš i dogovoriš se oko preuzimanja jer ako predmet slanja prelazi neku njihovu maksimalnu veličinu za pošiljke, kurir mora da dođe i na licu mesta proveri da li je prevoz moguć.
 
Znači komplikacije za slanje za Makedoniju. Poštin kalkulator pokazuje 2500din... što je u odnosu na vrednost onoga što se šalje puno. Prenesem ljudima da vide.

Da li je Bex preko call centra raspoložan da da informaciju o grubom delu dana kada će paket biti isporučen ili da prenese kao napomenu za pošiljku u tranzitu kuriru da pozove pola sata pre nego da je na lokaciji? Ili su u fazonu kao neki, isporuka se radi do XY, ćao zdravo?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Može li preporuka čime jeftino poslati paket za Makedoniju? 2-3-4 kila, odeća.

Ja sam busom slao prošle godine za Skoplje, vozač uredno primio i posle Makedonac mu platio. Takođe i prošle nedelje drugar istom Makedoncu prodao neke stvari i sve uredno proslo i istog dana stiglo u Skoplje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cao zdravo varijanta ...
I to najgore vrste. Sve što je Bex-om stizalo (u centar BG) kasnilo je danima, bilo je poziv 15min ranije, i uvek "siđi do vozila". Plaćanje bez priznanice. Zvanje kol-centra beskorisno, "vozanje" od sata do sata, dana do dana ("stiže za 1h", "stiže do kraja radnog vremena"), bio sam zarobljen u kući danima.

Više ne primam isporuku Bex-om.
 
I to najgore vrste. Sve što je Bex-om stizalo (u centar BG) kasnilo je danima, bilo je poziv 15min ranije, i uvek "siđi do vozila". Plaćanje bez priznanice. Zvanje kol-centra beskorisno, "vozanje" od sata do sata, dana do dana ("stiže za 1h", "stiže do kraja radnog vremena"), bio sam zarobljen u kući danima.

Više ne primam isporuku Bex-om.

Meni su iscepali stolicu iz Ikea a sad me ovi ubedjuju da nije moglo u transportu to da se desi (ne zna se ko je gori)
A pritom kasnila isporuka skoro 2 dana ... zvao sam ih 5-6 puta ...
 
Nazad
Vrh Dno