Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Ja ne dobih nikakvo obavestenje o novim modemima niti me je bilo ko zvao za novi modem.
Ja sam jos na onoj bibliji od modema thomsonu a inace koristim flat 2
Jel ta promena modema vazi za sve pakete ili samo odredjene?
 
Samo za Flat 5.
 
Pih ja se taman ponadao da cu dobijem neki novi modem a ovako ce opet Hrist da vaskrsne dok se ovi sete da promene modem
 
Dal je moguce da ne daju zamenu ako zatrazis? Mislim besplatno. Pogotovu ljudima koji su sa isteklim ugovorima.
 
Pa šta će ti drugi modem ako ti taj radi kako treba?
 
Because it's new :D.
Ja imam stari Thompson , mada cu sad da menjam na najveci paket pa ce valjda brzo da odrade zamenu,.
 
Nije u redu da mi sa Flat 4 paketima imamo Thomson kutije za gliste isto kao i ostala boranija, a da ovi sa Flat 5 paketima imaju futuristicke DOCSIS 3.0 military looking supermoderne vertikalno postavljene modeme! Najodlucnije zahtevamo da nam se dodele barem stare motorole sto su bile kod korisnika sa Flat 5 paketima! :d
 
i ja imam prastari Thompson na flat 4 :p bas izgleda jadno u poredjenju sa ovim novim na flat 5 :p
 
Ma meni nek daju 56k modem, samo nek mi daju Discovery i NGeo u HD-u :)
 
mene su zvali malopre i u nedelju u podne dolaze, pa javljam i ja rezove.

reche mi lik da ovaj vikend rade dorcol, pa ako ima josh neko iz kraja sa fletom pet, biti ce obradovan :D
 
E ne bi menjao svog starog Thomsona ni za pet ovih novih. Bas mi je prirastao srcu :p
 
Hmm, prelistao sam celu temu...al nikako da rezimiram.. Jel IKOM sad postao ok provajder ? Kvalitet digitalne kablovske, kvalitet neta...sve ok ? (dobro mana je što nema još HD kanala...al polako ;) )
 
Hmm, prelistao sam celu temu...al nikako da rezimiram.. Jel IKOM sad postao ok provajder ? Kvalitet digitalne kablovske, kvalitet neta...sve ok ? (dobro mana je što nema još HD kanala...al polako ;) )

Pa polako, prvih sto godina je tesko, posle je lako :)
 
Hmm, prelistao sam celu temu...al nikako da rezimiram.. Jel IKOM sad postao ok provajder ? Kvalitet digitalne kablovske, kvalitet neta...sve ok ? (dobro mana je što nema još HD kanala...al polako ;) )

To pitanje se nikad nije ni postavljalo, da li je "ok"...kvalitet je uvek bio dobar a tek sad kad im je ponuda najbolja u zemlji to pitanje ne treba ni psotavljati...Sad mozes da pitas: ima li ko bolji? HD jos nije ni postao standard u Srbiji tako da to nije mana ikom-a ili nekog drugog provajdera...
 
Ma koji HD, samo brz net i vozi misko.
Ko da si rekao HD novine ili tako nesto.
 
Imam IKOM kablovsku (digitalnu) na Cukarici, i sad mi treba (povoljan) Internet. Sta preporucujete, da li da ga takodje uzmem preko IKOM-a ili preko nekog drugog?
 
Ja sam izuzetno zadovoljan sa IKOM-om, tako da kada već imaš kablovsku kod njih, mislim da ti se itekako isplati da uzmeš i kod njih i net.
 
Mislim da ću i ja preći (sa PTT-KDS + Telekom ADSL) na njihov Flat 4 pa nek ide život ;)
 
Imam IKOM kablovsku (digitalnu) na Cukarici, i sad mi treba (povoljan) Internet. Sta preporucujete, da li da ga takodje uzmem preko IKOM-a ili preko nekog drugog?

Hm...ne znam da li mi se isplati, jer ovako placam digitalnu tv 850din. mesecno, a da bih imao i Internet najjeftniji paket je Flat 3 (6Mbps) za 2.250din., sto mi je previse. Net od 1-2Mbps bi mi sasvim odgovarao.
 
Pretplata i net od 3.5/128 te ispadnu 1650din (efektivno 800 din samo za net). Bolje i jeftinije od toga nećeš naći, što se tiče tvoje situacije.

Idi na IKOM, jer PTT-ova promocija je prošla, a kod drugih aDSL provajdera ne možeš ništa povoljno da dobiješ (dok makar ne krenu neke nove promocije).

PS: Što se tiče neta i digitalne, ne bi trebalo jedno drugom da su problem. A ako jesu, onda se kose sa zakonom o zaštiti potrošača jer jedna usluga ne sme da uslovljava korišćenje druge.

P.P.S: Ako propadne opcija sa IKOM-om, ostaje ti samo Verat (aDSL) i njihova akcija (traje još danas i sutra) za one koji prvi put na toj i toj lokaciji koriste net. Za nove korisnike (uz ugovor na 12 meseci) dobijaš 1.5 mbps za 790 din ili 4 mbps za 1090 din. Naravno, to znači da u zavisnosti od broja portova na tvojoj centrali na net možeš čekati od 3 dana do tipa 3 meseca (a i više).
 
Poslednja izmena:
O.K., ali da li je u toj pretplati od 1650 din. ukljucena digitalna ili analogna tv, posto na sajtu stoji "kablovska tv", a ne "digitalna tv" ?
 
Pozoveš i pitaš kol'ko para za taj paket sa digitalnom, ili pogledaš na sajtu cene i sabereš. :)

Kako god da okreneš, sa ovim cenama aDSL-a, isplatljivije ti je da ti i uslugu internet pristupa pruža IKOM.
 
Poslednja izmena:
Nije, digitalna je od flat3 a to je flat2, a za sve sto te zanima pozoves 011 3010110 naravno ako se ne stekas za telefon.
 
Nazad
Vrh Dno