Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Isključi auto ažuriranje kanala. Nisu kanali nestali, samo su otišli na druga mesta. Isto se i meni desilo juče na LG tvu.
Ikom je izgleda juče pustio ažuriranje kanala kroz mrežu a pošto su neki brojevi zauzeti, kanali su otišli na druga mesta. Meni su neki kanali otišli na mesta preko 1000.
 
Poslednja izmena:
Da, to se i meni desilo, ali kako da vratim u orginalno stanje, moram opet da pustim pretrazivanje kanala?
 
Meni azurira skoro svaki put kad upalim dekoder, jel to kvar?
 
Mozda ne svaki ali svako drugo-trece paljenje...
 
Sad sam proverio, nije mi bilo ukljuceno automatsko azuriranje. Znaci samo su mi nestali neki kanalu, kako je to moguce, nema can ni na spisku, ne mogu da izaberem prvi kanal na daljinskom, kanali mi pocinju od 2 pa 4 pa 5 itd. Znaci kad fizicki stisnem keca na daljinskom ne prebacuje na taj kanal
 
od sinoc tachno u ponoc, pa sve do sada, nemam net gajbi.
moji kazu da su uplatili pre 3-4 dana.
lokacija dorcol.
ima li ko josh ovakav problem, ili je lokalnog karaktera?
 
rekao sam mojima da zovu, ja sam u inostranstvu trenutno.
a po rudarima vidim da ne rade nishta od sinoc.
 
proradilo oko 11h, sad videh, mozda je samo ruter\modem trebalo restartovati....nisam na to posumnjao jer mesecima radi perfektno bez da shtucne.
ne bi me chudilo da su digli na 70 i vishe megabita flat 5 :D...kakvi su ludaci...u pozitivno smislu naravno.
pa da je zato bio prekid...mooozda
 
Jel IKOM počeo da se ciganiše što se tiče torrenata? Nešto mi se u poslednjih nedelju dana vuku torenti nikako preko 100kb da predje brzina a seedera pun k***c (yifi torrents i public hd trackeri)
 
Probaj sa ozbiljnijeg trackera nesto da skines.
 
Probao sam i preko kickass-a isto se dešava.

Inače što se tiče ovoga i meni su poje*ali raspored programa na tv-u a ovo im nije prvi put da to rade.....
 
ja poslednje shto sam skidao su neke igre i filmovi i pichili su torenti odlichno,
tipa ~5.7mb/s...znam da bi u teoriji trebalo josh da bude brze, ali ono...mislim...i ovo zvace sve.

da nisi zeznuo mozda neka podeshavanja?
 
Kakav kickass, kakvi bakraci ? Imas li ti neki ljudski privatni tracker da istestiras brzinu ili nemas ?
 
Ево мене опет.:D Предходних двадесет минута од овог јављања ми није радио нет, да ли је још неко имао исти проблем?.:) Мислим не могуће да је #циско" већ убила струја.:d
 
Ni meni nije radilo, pa sam u ruter ukucao Guglove DNS-ove, bilo je price na ovom topic-u. I proradilo... dal zbog DNS-ova ili se samo oporavilo... ne znam :D

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Ма ја ништа нисам куцао.:d Таман када сам узео чекић оно проради нет.:D

Иначе ми и спиди полудео:

2502271085.png



Крене од 2мб и онда одједном баци на 6.:D


Изглед да ме пребацују на Flat 1.:D


2502292313.png
 
Poslednja izmena:
probaj isti taj torent koji ti je sibao ponovo da skidas, pa uporedi... meni npr. za 2 razl torenta, u isto vreme drasticno velika razlika... a na oba pun k* sidera...
 
Dzaba tebi i 1000 seedera ako ogranice upload. Privatni trackeri su dobri jer dosta ljudi ima seedbox pa ja u vuze ogranicim broj konekcija na 15 sto je sasvim dovoljno da izvuce 1.6 MB/s (Flat 3). Dok kod public trackera izvlaci max tek kad je ogranicen broj konekcija po torentu na 50 ili vise. Probaj tu brojku da povecas a ako i onda nece ne znam sta da ti kazem, nadji neki privatni tracker koji je lak za odrzavanje :)
 
Nazad
Vrh Dno