Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Upravo u a1 aplikaciji samo za mene 50gb interneta poklon, neo 23 paket. Sreca pa je ispalo ovo oko cena, da mogu da raskinem ugovor, bas je losa mreza kod mene u odnosu na mts, nadam se da ce yettel da bude bolji.
Osim ako ne ponude neo neo za 50% popusta. 😅
 
^ nemoj se zezas, testiraj na lokaciji i druge dve mreze pa uzmi najbolju. Sta ti vredi malo niza cena ako ce zivce da ti kida naredne 2 godine?! :D
... buffering... :ROFLMAO:
 
Su
Upravo u a1 aplikaciji samo za mene 50gb interneta poklon, neo 23 paket. Sreca pa je ispalo ovo oko cena, da mogu da raskinem ugovor, bas je losa mreza kod mene u odnosu na mts, nadam se da ce yettel da bude bolji.
Osim ako ne ponude neo neo za 50% popusta. 😅
Suma sumarum naseg razmisljanja. Losa mreza, ne odgovara mi, ali moze max tarifa za smesne pare 🤣
 
A da li moze odmah sa prepaida u drugu mrezu ili treba da prodje neko vreme? Ranije je bio uslov da 2-3 meseca broj bude na dopunu. Ili mozda gresim.

Mora da protekne 2 meseca prema pravilniku regulatornog tela. Dakle ko želi da prenosi broj, neka podnese samo zahtev za oslobadjanje od ugovorne obaveze, ostane u postpaidu i onda prenosi broj čim bude oslobodjen ugovoren obaveze.
 
Jos nije A1 aktivirao saobracaj definisan ugovorom od 6.marta pisao sam im putem sajta da ako ne bude aktiviran raskidam ugovor jer je ipak 44h proslo od tada i to je mnogo.
 
@qka budi strpljiv na samom početku. Učini šta je do tebe, resetuj uređaj itd. Na sajtu kroz kontakt odgovore tek za par dana. Na poziv odgovore brzo ali mogu samo da proslede kolegama te tehničke stvari. Iz više iskustava sam uvideo da je prosto tako. Ali kada proradi i sve se podesi, pristojno je.
 
  • Like
Reagovanja: qka
Ovi iz A1 su stvarno nesposobni....Hoću da platim račun na njihovom sajtu i opet poruka "system error" ( isto i preko aplikacije )
 
Bez telefona, ja plati preko aplikacije racun pre nekih sat vremena bez problema.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-04-25-15-35-50-968_rs.vipmobile.mojvip2.jpg
    Screenshot_2023-04-25-15-35-50-968_rs.vipmobile.mojvip2.jpg
    199.7 KB · Pregleda: 156
Ja podneo u utorak, sad mi je stigo sms da ce prebaciti na broj na presek,a to je sutra. Nista nisu nudili. Idemo dalje :)
 
Aktivirali mi sadrzaj nakon sto sam uneo prigovor RATELu i napisao im broj prigovora na vhatu sa Anom. Prvi test 4G.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240308-200448~2.png
    Screenshot_20240308-200448~2.png
    362.3 KB · Pregleda: 144
Mora da protekne 2 meseca prema pravilniku regulatornog tela. Dakle ko želi da prenosi broj, neka podnese samo zahtev za oslobadjanje od ugovorne obaveze, ostane u postpaidu i onda prenosi broj čim bude oslobodjen ugovoren obaveze.
Ne daju da se ostane na postpaidu. Mora prepaid ali je broj odmah slobodan. Rekli u poslovnici, na moju molbu da provere - u call centru su mi isto potvrdili. Ali nista ne verujem do preseka stanja. Tako da iskreno do tog 18og marta, kad mi je 1 dan posle preseka mogu samo da nagadjam. Jer kad ti nemas nista crno na belo od toga sto oni pricaju, onda ostaje samo da verujemo ili da budemo uzdrzani 🙄 ako ne ispune kome se zaliti? E znate rekle mi kolege im nece nista znaciti..
Ne daju da se ostane na postpaidu. Mora prepaid ali je broj odmah slobodan. Rekli u poslovnici, na moju molbu da provere - u call centru su mi isto potvrdili. Ali nista ne verujem do preseka stanja. Tako da iskreno do tog 18og marta, kad mi je 1 dan posle preseka mogu samo da nagadjam. Jer kad ti nemas nista crno na belo od toga sto oni pricaju, onda ostaje samo da verujemo ili da budemo uzdrzani 🙄 ako ne ispune kome se zaliti? E znate rekle mi kolege im nece nista znaciti..
Ako neko raskine ugovor i bude presek stanja neka javi kakav je status kartice, moze li migracija u dr mrezu, moze li nov ugovor u A1 itd..
 
Meni su odobrili NeoSurf za 1250din da ne raskidam ugovor,ne moram da isplatim preostale rate za telefon nego da nastave da odbijaju uz ovaj paket rate koje su bile uz Neo23.Plaćao sam 3900 stari paket a od sledećeg preseka stanja 2650din sa ratom za telefon.
 
Dobio sms. Prelazak sa pripejda na NEO surf 800 dinara 12 meseci, posle 12 meseci oko 1650. Druga godina mi bzv. jer ne trošim više od 4Gb mesečno. Izboksovso neko isti, niži iznos, manje minuta i interneta za 2. godine?
 
Dobio sms. Prelazak sa pripejda na NEO surf 800 dinara 12 meseci, posle 12 meseci oko 1650. Druga godina mi bzv. jer ne trošim više od 4Gb mesečno. Izboksovso neko isti, niži iznos, manje minuta i interneta za 2. godine?
To je oko 1230 dinara mesečno kada se podeli na 24 meseca (računaju i 25 mesec?). Nije mi baš sasvim jasno ovo skoro poskupljenje. Kada se desi ostaju ove cene isto? Iskreno, plan 600 mi je potaman.
 

Prilozi

  • NEO Surf.jpg
    NEO Surf.jpg
    120.2 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
@mandrak007 identičan dil prihvatih, nisam uspeo više popusta. Planirao sam i ja mesečni plan od 900 ili 600 da koristim samo nije to baš kao što se čini. Gledajući snimke na FB ode internet relativno brzo a ne računa se u chat GB. Loš mi je bio osećaj par nedelja na planu za 400 koji su poklonili da se stiskam. Pročitaj sva sitna slova pa vidi da li ti odgovara dil potrebama. Probaj i da se uklopiš u plan kao što si želeo. Neo Surf mi je lagodan i kada pogledam doplate, najskuplje su za slobodan browsing a najpovoljnije za namenske servise.
 
Da se javim sama,utorak podnet zahtev, juce doso sms,evo sad vec prebacili na prepaid. Inace dugogodisnji korisnik, 10g, racuni nisu bili ispod 4000. Niko nije zvao. Odmah prebacili na prepaid. Hvala im :)
 
Debili...ovi iz yetela kolko se secam bar su me zvali, i to 2x kad sam radio raskid...i nudili okej stvari..i ovi me zvase al daju mi ponudu od sajta
 
Sta se desava sa xplore tv aplikacijom? Ne uspevam da se ulogujem nikako iako su uneti podaci ispravni? Izvinjavam se ako sam promasio temu
 
Odes danas i podneses zahtev za prelazak na prepaid. Neko cete zvati za dan dva sa novom ponudom koja u mom slucaju nije bila losa. U koliko ne pristanes na prepaidu si od onog dana kada ti je do sada bio obracunski period. U mom slucaju od 25.03. E sada ne znam koliko vremena treba da prodje ako zelis u drugu mrezu. Ranije je bilo 3,posle 2 meseca,sada ne znam.
Ili jednostavno podneses zahtev za oslobadjanje od UO i ostaneš u postpaidu, posle samo podneses zahtev za prenos kod drugog operatera isti dan čim bude oslobodjen broj od UO kod A1 i to je to.
Ne daju da se ostane na postpaidu. Mora prepaid ali je broj odmah slobodan. Rekli u poslovnici, na moju molbu da provere - u call centru su mi isto potvrdili. Ali nista ne verujem do preseka stanja. Tako da iskreno do tog 18og marta, kad mi je 1 dan posle preseka mogu samo da nagadjam. Jer kad ti nemas nista crno na belo od toga sto oni pricaju, onda ostaje samo da verujemo ili da budemo uzdrzani 🙄 ako ne ispune kome se zaliti? E znate rekle mi kolege im nece nista znaciti..

Ako neko raskine ugovor i bude presek stanja neka javi kakav je status kartice, moze li migracija u dr mrezu, moze li nov ugovor u A1 itd..
Poneseš zahtev za oslobadjanje broja od UO, ne mogu da te uslove da moraš preci na prepaid, samo nastaviš postpaid bez ugovorne obaveze i benefita. Ja sam lično na jednom od brojeva podneo zahtev pre 5 dana i oslobodili su mi broj od UO nakon poziva i ne tako sjajnih ponuda za ostanak. Dakle broj ostaje na postpaidu samo nema više ugovorne obaveze i benefita u okviru tog raskinutog ugovora.
 
Poslednja izmena:
Podneo sam zahtev za raskid ugovora. Imam oko 33000 da isplatim za Xiaomi 13T i idem u Globaltel na FreePaid.
 
Nazad
Vrh Dno