Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Hteo bih da pitam za Omega 3.
Vidim da Vitacost vise ne salje za Srbiju, dok su kod iHerb troskovi postarine previse veliki.

Da li imate neku preporuku koji Omega3 i gde ga kupiti?
 
Ostrovit omega 3 extreme, vidi u kojoj domaćoj radnji je najpovoljniji trenutno.
 
Preporuka za ovu tečnu ako ti odgovara takvo uzimanje, odličan je ukus:


Ako ne onda Ostrovit Extreme.
 
Ako ne, onda MyProtein i Ogistra.
 
Koji je dobar Magnesium Glycinate koji se moze kupiti kod nas?
 
Strong Nature, Terranova
 
Ukoliko neko ima mogućnost kupovine u HU, na nutrio.hu ima pakovanje od 6 bočica Ostrovit glicinata i izađe oko 540din kom. Taj isti kod nas je preko 1500din kom.
 
Ukoliko neko ima mogućnost kupovine u HU, na nutrio.hu ima pakovanje od 6 bočica Ostrovit glicinata i izađe oko 540din kom. Taj isti kod nas je preko 1500din kom.
Uff, ovo je debelo jeftinije i od bilo cega ns iHerb (koji nije bitno jeftiniji od apoteke ovde)
Tnx!
 
Puno je jeftiniji Ostrovit u Evropi nego kod nas... Malo možete da smanjite troškove sa kodom LAMA15.
 
Od kada sam poceo sa treningom (teretana i trcanje) imam problema sa oporavkom zglobova (oba kolena i desni rucni). Mislim da mi je generalno odmor od treninga na nivou (dovoljno pauze i sami treninzi nisu nesto preterano naporni), sa misicima nemam toliko problema ali zglobovi ne popustaju. Da li tu moze da pomogne neka suplementacija, npr ovi silni kolageni sto se reklamiraju vrede li cemu i ako da koji? Takodje neki savet na ovu temu bio bih zahvalan.
 
Vrlo je individualno, nešto što nekome pomaže tebi možda neće i obrnuto. Mojoj majci nakon gomile isprobanih suplemenata izgleda najviše pomaže Arthrostop Rapid, možda zbog malo veće doze Boswellie (indijskog tamjana) u odnosu na druge suplemente koji je imaju manje ili nemaju uopšte ... A može da bude i autosugestija.
 
Od kada sam poceo sa treningom (teretana i trcanje) imam problema sa oporavkom zglobova (oba kolena i desni rucni). Mislim da mi je generalno odmor od treninga na nivou (dovoljno pauze i sami treninzi nisu nesto preterano naporni), sa misicima nemam toliko problema ali zglobovi ne popustaju. Da li tu moze da pomogne neka suplementacija, npr ovi silni kolageni sto se reklamiraju vrede li cemu i ako da koji? Takodje neki savet na ovu temu bio bih zahvalan.

Zavisi koliko imaš godina. Ako imaš 20 pomaže bilo šta tj. ne treba ti ništa od suplemenata... Ako imaš više godina glavni problem kod oporavaka su upravo zglobovi i vezivna tkiva, a ne sami mišići. Mora bolji odmor i ne "svaki" set do otkaza. Kada popiješ neku hroničnu upalu, ne pomaže ništa - samo vreme i prilagođavanje opterećenja. HSM, kolagen itd su više kao preventiva, ali i to je upitno.
 
Nazad
Vrh Dno