Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Znaci aku usisivac iz Lidla ne radi nista losije...rekoh ajd mozda je taj bolji, znam da je ne prealticniji,al akd bez obizira na cenu, preskocicu.
 
To je samo za sakupljanje mrva sa stola, posle ručka 😃
 
Jao pa nisam video da je za auto 😅
Imao sam takav jedan, loše usisava. Nema snagu da povuče sve što se umrsi u patosnice.
 
Hoću da napravim neki pazar od 72000 a možda i 108.000 din.

Koliko najviše mogu da uštedim sa ovim vaučerima što trenutno otkrivaju svaki dan? Tj kako da izmuzem najbolji popust, ne kupujem toliko često na ananasu :)
 
Hoću da napravim neki pazar od 72000 a možda i 108.000 din.

Koliko najviše mogu da uštedim sa ovim vaučerima što trenutno otkrivaju svaki dan? Tj kako da izmuzem najbolji popust, ne kupujem toliko često na ananasu :)
Jedino da cekas nesto tipa 3000 za 15000+ sto je bilo ranije
 
Bas su im glupi ovi popusti za odredjene telefone, televizore itd.
 
Hoću da napravim neki pazar od 72000 a možda i 108.000 din.

Koliko najviše mogu da uštedim sa ovim vaučerima što trenutno otkrivaju svaki dan? Tj kako da izmuzem najbolji popust, ne kupujem toliko često na ananasu :)
Bilo je jednom i 10%, ja sam tada uzeo Nintendo Switch. Mada mislim da od tada nisu davali popust u procentima
 
Bio je 5 000 din na kupovinu 30 000 din + negde u decembru
 
Čovek ne pita sta je bilo, nego sta se trenutno nudi.
Pa kako mi mozemo znati sta ce ovi iz ananasa sve ponuditi u narednim danima? A carobnu kuglu nemamo. Normalno da se ljudi vode onim sto je bilo.
 
Nisu nikada ni bili ovi vauceri na odredjeni jedan proizvod, a sve ce se svesti na to,sta je nevidjena glupost do sada, pogotovo sto su to faktički redovne cene tih predmeta.
Mozda ubace jos 2-3 novcana i to je to.
 
Hoću da napravim neki pazar od 72000 a možda i 108.000 din.

Koliko najviše mogu da uštedim sa ovim vaučerima što trenutno otkrivaju svaki dan? Tj kako da izmuzem najbolji popust, ne kupujem toliko često na ananasu :)
Evo ti ga danas ajaje19 5000 din na izdvojenu tehniku,pa ako ti je tu to sto si namameracio...
 
Nema ništa od te tehnike, šta ću rasprodalo se.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-19-09-26-07-47_96ead4550e6b2f35ccc02f4dc1d6aef3.jpg
    Screenshot_2024-04-19-09-26-07-47_96ead4550e6b2f35ccc02f4dc1d6aef3.jpg
    24.1 KB · Pregleda: 125
Ima...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240419_093907_Ananas.jpg
    Screenshot_20240419_093907_Ananas.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 112
Sa jednog naloga jednom, što te ne sprečava da napraviš 3 naloga i uzmeš tri puta popust.
 
Hvala braćo. Biće to lepa ušteda od 15 soma :)
 
Ja mogu da podelim sa vama ovu utešnu nagradu:

Tu smo da ti pomognemo!
Ako je iznos tvoje korpe veći od 4.000 RSD, dajemo ti vaučer od 500 RSD! Tvoj promo kod:

32777732
 
Vidim da je u ponudi Karcher paročistač SC3, kod ajaje19 radi i ispadne oko 20000, što je super za taj uređaj.
 
Sa jednog naloga jednom, što te ne sprečava da napraviš 3 naloga i uzmeš tri puta popust.
Pre neki dan kad sam porucio ona dva stola sa sva naloga, prvi odmah poslali, drugi tek juce,umedjuvremenu i ananas pisao i dobavljac zvao da provere da nisam mozda greskom porucio dva,pa da li zaista treba dva ili samo jedan, niko nije rekao ne mozete,vec ste iskoristili vaucer, jer nalog je sa istim podatcima sem mail-a.
 
Gle, malopre beoše Vox kombinovani frižider u današnjoj akciji ajaje19 sad ih nema. Dal se rasprodadoše ili ih povukli iz ove ponude. Tako da nema mnogo razmišljanja ako vam ima nešto zanimljivo naručujte.
 
Pre neki dan kad sam porucio ona dva stola sa sva naloga, prvi odmah poslali, drugi tek juce,umedjuvremenu i ananas pisao i dobavljac zvao da provere da nisam mozda greskom porucio dva,pa da li zaista treba dva ili samo jedan, niko nije rekao ne mozete,vec ste iskoristili vaucer, jer nalog je sa istim podatcima sem mail-a.
Onda samo na drugu adresu, sa drugim podacima neka poruči

Ja iako sam rekao da više ne poručujem na Ananasu ipak sam poručio onaj usisivač za 1000 dinara. Poručen juče oko 16:30, isporučen malopre, tako da eto i ds pohvalim abrzo
 
Nazad
Vrh Dno