Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Bg je u pitanju. Po kojoj logici je bolje da nisam nista napisao? Iz navedenog se vidi da su otvorili transportna pakovanja s tim posiljkama, odakle god da neko ceka, jasno je da su te posiljke konacno prosledjene ka njihovim lokalnim postanskim centrima
 
Ne vaze ista pravila za GPC Nis, Beograd i NS.

Beograd je ok, NS je haotican, Nis najsporiji
 
Bg je u pitanju. Po kojoj logici je bolje da nisam nista napisao? Iz navedenog se vidi da su otvorili transportna pakovanja s tim posiljkama, odakle god da neko ceka, jasno je da su te posiljke konacno prosledjene ka njihovim lokalnim postanskim centrima
Za Bg je jasno, za Niš i NS uopšte ne mora da bude tako, kao što Lanikor reče.
 
Jasno, ali posiljke se otpakuju i sortiraju u BG-u, cim je nekome stigla iz odredjenog prijema to znaci da je prosledjeno dalje za lokalnu dostavu. Da li ce negde da zaglavi ili ne je manje bitno, tj. vazno je da su konacno obradjene odredjene posiljke i samim tim prosledjene dalje, a za one van BG-a da su isti napustile
 
Drugaru juče stigao Vumetar od 5.5$, naravno UA HU, a naručio 27.03. dakle za dve nedelje.

U pitanju je Beograd - Vračar, ali ima i neke druge iz februara koje još nisu stigle.
 
I pre 27. marta su uveliko delili UC...HU kodove. Filozofe, molim te, proveri info sa ortakom.
 
Eto prvi put da mi odluta paket u drugi grad , pretpostavljam da nema nista od reklamacije ,
Umesto BG on za Rumu
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    34.9 KB · Pregleda: 58
06.04.2024 09:10:2310200 ГПЦ БЕОГРАД - 10200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремљен
05.04.2024 15:20:5611003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТАЗa цaрину

Da li ovo znaci da je prosao ili zaglavio na carini jer meni jos uvek nije stigao paket?
Cini mi se da je prosao carinu.
 
06.04.2024 09:10:2310200 ГПЦ БЕОГРАД - 10200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремљен
05.04.2024 15:20:5611003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТАЗa цaрину

Da li ovo znaci da je prosao ili zaglavio na carini jer meni jos uvek nije stigao paket?
Cini mi se da je prosao carinu.
Prosao, bez zadrzavanja na carini.
 
Štima sve jedino ako ti nisi Dragana, pošiljka je adresirana na tu osobu. Može biti i da su nalepnice izmešali te nemoj da te iznenadi ako ti stignu najlon čarape ali prvo proveri broj pre nego što ih otvoriš. Odmah udri dispute u prilogu sa skrinom praćenja.
 
Poslata poruka prodavcu pa ce da vidimo sta kaze , U Message Center moja adresa je uredu ,
 
06.04.2024 09:10:2310200 ГПЦ БЕОГРАД - 10200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремљен
05.04.2024 15:20:5611003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТАЗa цaрину

Da li ovo znaci da je prosao ili zaglavio na carini jer meni jos uvek nije stigao paket?
Cini mi se da je prosao carinu.
Nije prosao Carinu, ceka da dodje na red.
 
@markomix

Za Ux...xx nema pravila

lpcsm.jpg


@The Filozof

Gotovo sigurno nije UA...HU


Poslednji UA1999...HU kodovi su podeljeni 18 i 19.03

UC...HU krecu od 19.03



@kalin62

Tu se jasno vidi gde je posiljka isporucena !!! - pokreni spor i dobijas refund...
 
Jel realno da vec 23 dana stoji paket na novosadskoj carini?
Za 8 dana je stigao iz Kine u Srbiju
 
Da li vredi pisati nekom za pakete koji nisu stigli još od 11.11 dakle imam 1 paket koji nije stigao.

1712908784344.png
 
Jel ima nekog sa područja koje pokriva niška carina da mu još nisu isporučene UA..HU sa zadnjim statusom 07.03? Imao sam 10 kom sa tim statusom, tri isporučene početkom prošle nedelje, sve ostalo što je pristizalo je sa datumima posle toga.
 
Stigla upravo UA pošiljka sa poslednjim statusom ALDC 11.03.2024.
 
Desilo mi se prvi put sada da je pošiljka zalutala na drugu poštu iste opštine. Do sad sam stavljao za adresu onaj glavni poštanski broj za opštinu, dakle 11090. Do sad je normalno stizalo na moju poštu bez zadržavanja, ali sad je otišlo baš na tu poštu 11090 pa se preusmerila, a vidim da se i drugima dešavalo ovih dana. Jel su to nešto menjali sad? Da počnem da stavljam precizan poštanski broj moje pošte ili jok?
 
Nazad
Vrh Dno