Šta je novo?

iOS 16

Azurirao na verziju 16.
U app store-u ne uspevam da azuriram aplikacije. Najpre mi trazi da prihvatim uslove koriscenja, kad kliknem opciju da se slazem izadje error i info da pokusam kasnije.
 
Kod mene sve regularno na 16 beta, normalno skidam i ažuriram aplikacije. Nego, druga stvar mi nije jasna
Zašto je iPadOS na 16.1


edit: sad vidim da je tako još od 23.08.

Apple delivers iPadOS 16.1 beta ahead of iOS 16 fall release​

 

Prilozi

  • 5F876BB1-877D-4F0C-B5FC-2CA6F5D53FB7.jpeg
    5F876BB1-877D-4F0C-B5FC-2CA6F5D53FB7.jpeg
    19 KB · Pregleda: 98
Drugo je beta, ovo je problem sa 16 za neke zemlje...

Inace, kad sam pisao promene, setih se Live Activities koji stizu kasnije, to ce biti odlicno bas :)

A Google je izbacio preview kako ce izgledati lock screen widgeti...

 
Imam problem prilikom update-a. Pomera se linija za progres ali vrlo sporo, i stoji mi po 2-3-4h remaining. Sta uraditi?
Sa internetom je sve u redu.
 
Meni je ok i editovanje i brisanje poslatih iMessage. Nije nešto bez čega ne bi moglo da se živi ali dobro je kad postoji. Ok mi je i detaljnjie prikazivanje načina spavanja ali već koristim Autosleep app pa mi nije kao nešto novo.
 
@daca96
Nista, veliki broj ljudi skida, optereceni su serveri...
 
Hah meni ne radi update aplikacija na 15.7 🤣
 
Proradilo je oko update
 
Meni i dalje stoji about 3 hours remaining. Padne na sat vremena, pa se opet popne i tako u krug :(
 
Probaj za sat dva. Bice bolje
 
^kad smo kod ove astrologije. Pokusavam da namestim da na lock screen bude ceo planetarni sistem a na home screen samo zemlja ali ne ide...
 
Koliko sam citao trebalo bi da su vratili battery percentage ? Kod mene nema te opcije na 13 mini .
 
Mislim da na mini nisu pustili tu opciju.
Dobra je fora ova vibracija prilikom kucanja, jes da sam imao jos na s3 mozda cak i s2+ al lepo je prisetiti se :D
 
Nikako ako držiš hrvatski jezik
 
Znam… Ne može…
 
Hm najavili su da moze da se adduje dosta widgeta na lock screen, a nazalost dozvoljavaju samo u ovom malom sektoru ispod sata :(
 
Kao i iznad.
 
Pa to je to :ROFLMAO:
 
Jel vam na Viber-u lepo prikazuje imena kontakata? Meni ovako nekako kao isečeno i nemam opciju da klikne na ime pa da otvori kao opcije. Ne znam od kada mi je to, msm od kad sam na betu presao, mada i sad kada sam obrisao, isti slučaj...
 

Prilozi

  • B8003583-7C1A-42C9-B665-DCC58F12F338.jpeg
    B8003583-7C1A-42C9-B665-DCC58F12F338.jpeg
    60.2 KB · Pregleda: 82
Nazad
Vrh Dno