Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

i na a1 brlja mreza danas.Izbacuje mi cesto neuspeli poziv a signal je maksimalan.
 
Jos uvek bez signala!

Edit, reseno, izgleda da je posle jucerasnjeg problema nekako u STK setovano na roaming a ne na home.
 
Posto nema domace mreze kartica je pokusala sa roaming profilom verovatno.
 
Apple сертификовао Глобалтел за 5G 😂😂😂
 

Prilozi

  • A9113F70-0F8E-4F83-A75E-4464E0F18037.jpeg
    A9113F70-0F8E-4F83-A75E-4464E0F18037.jpeg
    60.1 KB · Pregleda: 78
  • 23F50971-3BFC-4A1F-91E3-11946ABC7166.png
    23F50971-3BFC-4A1F-91E3-11946ABC7166.png
    191.1 KB · Pregleda: 75
Dajte kod online dopune opciju da upisemo iznos. Ovako je bas bezveze. Treba mi da uplatim 200, a min 500 din.
 
Sto se kodova za PayPal tice,ako ga nema putem sms poruke,zovi banku i trazi da ti ga daju. A sto se tice uplate preko kartice,nisu oni krivi sto sada sve ponovo mora da se popunjava kada zelite tako da uplatite kredit. NBS je oduzela licencu iPay-u i zato su morali da ubace novi platni procesor.
 
Nema veze nikakava banka sa tim sto ja hocu da se ulogujem na PP a PP trazi da potvrdim da sam to ja.
 
kod mene idalje isto
Pogledajte prilog 353710
EDIT: ti si na ios 16? Mozda je tamo pusten, al za 15.6.1, jos uvek nista :)
Није ми било овако до јуче кад је био онај пад мреже. Од тад се појавило овако, док код другара на А1 стоји већ неко вријеме да има опцију 5G. 😁😅

Мене једино копка ако А1 пусти 5G да ли ће Глобалтел имати 5G или ће остати на 4G/LTE. @Globaltel Support 😅
 
Nova aplikacija 2.8.6 nista ne radi (bar kod mene) ,dok 2.6.3 radi sve bez problema, verzija 2.7.4 nisam ni probao jer 2,6,3 radi sve
Molim te, hocu da instaliram app na andorid telefonu (globaltetl broj 2) Huawei P20 lite, kako da izaberem staru verziju u google play store-u?
2.8.6. mi uopste ne funkcionise i sada razumem ljude koji su frustrirani (ja takvih problema nemam na IOS-u - iphone-u).

Hvala u napred!
Прорадило је. Послије три сата🤬
Је л се некоме ово десило можда?
Vise puta dok sam sada u Srbiji boravio, dobijao sam redovno poruke i za viber i za watsapp .
U roamingu Globaltetl funkcinise besprekorno!
Pogotovu ako se app koristi, tad je bez greske :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Imao bih pitanje. Ukoliko prebacim broj u Globatel mrežu, dobijam 200 Gb gratis. Da li ih mogu produžavati kombinacijom od 50 minuta i 1Gb za mesec dana za 300 dinara. U suštini, samo me internet interesuje na tom broju.
 
Pozdrav. Imao bih pitanje. Ukoliko prebacim broj u Globatel mrežu, dobijam 200 Gb gratis. Da li ih mogu produžavati kombinacijom od 50 minuta i 1Gb za mesec dana za 300 dinara. U suštini, samo me internet interesuje na tom broju.
Naravno da može. To i jeste jedna od prednosti globaltela. Ako minuti nisu potrebni moze se produživati samo net sa 5Gb za 300rsd, pa se nakupi još net-a.
 
Molim te, hocu da instaliram app na andorid telefonu (globaltetl broj 2) Huawei P20 lite, kako da izaberem staru verziju u google play store-u?
2.8.6. mi uopste ne funkcionise i sada razumem ljude koji su frustrirani (ja takvih problema nemam na IOS-u - iphone-u).

Hvala u napred!

Vise puta dok sam sada u Srbiji boravio, dobijao sam redovno poruke i za viber i za watsapp .
U roamingu Globaltetl funkcinise besprekorno!
Pogotovu ako se app koristi, tad je bez greske :)
imas poruku
 
0B6F5755-F24F-4D73-9D6A-C85C97C6FD5A.png
Molim vas,gde mogu da vidim važeći cenovnik ako uzmem broj za BiH (virtualni) koliko će biti cena poziva/minuta?

Ovako je sa Srbijanskog broja 50din/min + uspostava poziva :/ :/ :/ 😳
 
Pogledajte prilog 353759
Molim vas,gde mogu da vidim važeći cenovnik ako uzmem broj za BiH (virtualni) koliko će biti cena poziva/minuta?

Ovako je sa Srbijanskog broja 50din/min + uspostava poziva :/ :/ :/ 😳
Како год окренеш прескупо је, тако да се не исплати, може ти бити минут типа 20 динара. Најбоља опција ти је да купиш БиХ сим картицу и допуњујеш је онлајн. :D
 
Planiram da kupim Globalte karticu zbog roaminga u Grckoj i S, Makedoniji. Da li to radi out of box ili moram nesto dodatno da podesavam. Ubacim karticu i to je to?
 
Како год окренеш прескупо је, тако да се не исплати, може ти бити минут типа 20 динара. Најбоља опција ти је да купиш БиХ сим картицу и допуњујеш је онлајн. :D
Ali fora je sto zivim u Skandinaviji? Jeftinije mi je da zovem sa Srb broja BiH,ili eventualno sa skandinavskog nekog…🤠😀🙈🙈🙈
 
Ako ti treba da zoveš, onda je bitno da bude virtuelni broj BH operatera. Nešto kao Telemach (sbb) Unifon, ali samostalno poput Orion ring, samo za njihovo tržište kad bi postojalo išta slično.
 
@Globaltel Support
Jel postoji mogućnost informisanja o statusu prenosa broja (iz Yetel u Globaltel) preko mejla?
I jel pozivanje korisničkog info centra iz aplikacije preko interneta (iz inostranstva) besplatno?

P.S. Pitam jer sam pokrenuo zahtev prvi put i naveo da me obaveste preko drugog Globaltel broja koji koristim, dok je kartica iz Yetela van telefona, pa nisam bio obavešten. Zahtev je bio odbijen zbog serijskog broja i PUK-a do koga niste mogli doći. Pretpostavljam da je problem što mi je broj nekako postao neregistrovan pre 4 meseca kada sam podneo zahtev da me posle 15 godina prebace sa postpejda na pripejd.
- Drugi put pokrenut zahtev preko telefona gde sam izdiktirao te brojeve Globaltel kol centru. Sada je problem što više nisam u Srbiji, a tu Yetel karticu ne koristim i van telefona mi je, pa me opet niko ne može preko nje obavestiti da li, i kada je prenos uspešno obavljen.
 
Gledam na sajtu, ali ne uspevam da nađem. Na freepaidu, kolika je kvota (i ima li je uopšte) za zonu zapadnog Balkana ili sve u okviru paketa važi i u ovim zemljama?
 
Nije dostupna cela kolicina na "zapadnom Balkanu", vec se racuna po formuli:
cena_paketa / 720 * 1000 i to je koliko je MB dostupno u zoni ZB.

Pa tako za pakete:
Freepaid 900 se dobija: 900/720*1000=1250MB (od 2GB kolko imas u paketu)
Freepaid 1000 se dobija: 1000/720*1000=1388MB (od 8GB kolko imas u paketu)
Freepaid 1300 se dobija: 1300/720*1000=1805MB (od 20GB kolko imas u paketu)

U svim drzavama ZB nakon sto potrosis ovu kolicinu podataka, mozes da aktiviras dodatke za roaming zonu 1 (i vazi ti onaj dodatni 1GB koji ide gratis uz freepaid), osim BiH koja je u zoni 6.
 
Pozivi i poruke vaze bez ogranicenja (ili bese 5000 minuta i poruka mesecno u freepaidu) ali o tome ne brini.
 
Nazad
Vrh Dno