Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Stefan1995

  1. Stefan1995

    Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

    Kakva šansa, zamalo gol.
  2. Stefan1995

    Patike - generalna tema - bez zamene i traženja vaučera - vidi 1. post

    Uzeo nb 9060 skroz crne i udobnije patike nisam nosio, po meni dosta udobnije od air max modela sto sam pre kupovao.
  3. Stefan1995

    iPhone 17

    Znaci nebitno je koja se boja uzima, posto su pricali da je sivi najbolji od svih. Ako ne predju opet na titanijum kod serije 18 mora da se uzme nazalost maska koja sve pokriva i unistis tel izgledom.
  4. Stefan1995

    iPhone 17

    A ko ima sivi kako se pokazao?
  5. Stefan1995

    Samsung Galaxy S26

    S26 ultra kod mene vec pala na ispod 900e nova. Odavno im nije ovoliko pala cena.
  6. Stefan1995

    Samsung Galaxy S26

    Mene zanima jel toliko losiji ekran na ultra modelu nego pre? Na to sve svi žale..
  7. Stefan1995

    Mali Oglasi - doslo je krajnje vreme....

    500 poruka i minimum 2god je sasvim okej i trebalo bi da izbace "ove" sto kače samo oglase. Ako ne bude dovoljno povećaš vremenom i ćao, zato što dosta njih juri tih 250 poruka. Sa druge strane, nema svadjanja, ban, kazne i dovidjenja, imaju pravila.
  8. Stefan1995

    Oppo Find X9/X9 pro

    Što jes jes. 😂
  9. Stefan1995

    iPhone 18

    Da li se moze ocekivati da predju opet na titanijum?
  10. Stefan1995

    Vivo X300 Series

    Koliko mene "svrbi" dlan da uzmem vivo. 😁
  11. Stefan1995

    Samsung Galaxy S26

    Malo, dosta im je pala cena.
  12. Stefan1995

    Vivo X300 Series

    Oba su telefona dobra, nema greske bilo koji da se uzme. Po specifikacijama se dosta izdvaja uw na vivo.
  13. Stefan1995

    Letnje gume

    Trenutno imam falken azenis fk520 na tiguanu i izdrzace jos ovu sezonu i gledam da uzmem neke malo kvalitetnije gume. Gledam dimenziju 245/ 50 r18 ili 235/ 55 r18. Kakve su goodyear efficient grip 2 suv? Ili preporuka za neke druge. Kad je najbolje uzeti letnje gume, kraj oktobra ili pre?
  14. Stefan1995

    Vivo X300 Series

    Zato uzmes "kinesku" verziju i cao.
Nazad
Vrh Dno