Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Znaci nebitno je koja se boja uzima, posto su pricali da je sivi najbolji od svih.
Ako ne predju opet na titanijum kod serije 18 mora da se uzme nazalost maska koja sve pokriva i unistis tel izgledom.
500 poruka i minimum 2god je sasvim okej i trebalo bi da izbace "ove" sto kače samo oglase. Ako ne bude dovoljno povećaš vremenom i ćao, zato što dosta njih juri tih 250 poruka.
Sa druge strane, nema svadjanja, ban, kazne i dovidjenja, imaju pravila.
Trenutno imam falken azenis fk520 na tiguanu i izdrzace jos ovu sezonu i gledam da uzmem neke malo kvalitetnije gume. Gledam dimenziju 245/ 50 r18 ili 235/ 55 r18. Kakve su goodyear efficient grip 2 suv? Ili preporuka za neke druge.
Kad je najbolje uzeti letnje gume, kraj oktobra ili pre?