nightshadow
Čuven
- Učlanjen(a)
- 08.11.2014
- Poruke
- 8,962
- Poena
- 645
Nemam pojma, valjda
Koji operateri u Srbiji?eSIM nije fizička kartica nego digitalna. Operateri nude jedan broj na više uređaja. To se dodatno naplaćuje pa ti je najbolje da proveriš sa A1.
Mts, multiSIMKoji operateri u Srbiji?
Nije valjda da mora da se uzme novi uređaj? To je toliko smiješno. Ja sam uzeo titanijumski model da bi trajao a ne da bi bio nakon par godina smeće.Ma kakav rom 😂
Fix ti je da kupiš novi sat
Osnovna svrha sata je da li pokazuje notifikacije i to radi uspješno.Šta to radiš sa satom pa je usporio? Jedino ako nije počeo da kasni i da ti prikazuje netačno vreme...😇
Dodao bih da mu je osnovna svrha štednja baterije, time se "bavi" 95% vremena.Osnovna svrha sata je da li pokazuje notifikacije i to radi uspješno.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari