Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Ima i A1 multi sim. 350 din mesecno do 3 uredjaja ukupno koriste isti broj tel, i internet ogranicen na 2GB na tim dodatnih uredjajima van glavnog.
 
Imam Galaxy Watch 5 Pro.
Nekako mi je usporio u zadnje vrijeme.

Probao sam factory reset pa. Clean install ali i dalje je nekako trom?

Da li za njega ima neki rom?
 
Ma kakav rom 😂
Fix ti je da kupiš novi sat
Nije valjda da mora da se uzme novi uređaj? To je toliko smiješno. Ja sam uzeo titanijumski model da bi trajao a ne da bi bio nakon par godina smeće.
Šta to radiš sa satom pa je usporio? Jedino ako nije počeo da kasni i da ti prikazuje netačno vreme...😇
Osnovna svrha sata je da li pokazuje notifikacije i to radi uspješno.
Dodatna svrha sata je plaćanje i slušanje muzike. Tu se već muči, naročito oko muzike, sporo otvara aplikaciju za plaćanje, a Spotify još sporije. Nekad je to bilo baš smooth.
Treća funkcija su aplikacije, tu ne može nikud, običan calculator ima lag od sekunde, scroll U meniju secka...
 
@Ludak znaš šta ti je činiti (čitaj kupi novi)... ništa to nije bez razloga. Svaki novi ui ga dodatno zakolje.
 
Osnovna svrha sata je da li pokazuje notifikacije i to radi uspješno.
Dodao bih da mu je osnovna svrha štednja baterije, time se "bavi" 95% vremena.
Za onih 5% kada se za nešto koristi potrebno mu je vreme da pokrene pozadinske procese, izađe iz standby, učita aplikacije...
 
Samsung watch i stednja baterije 😂
 
Da, to mu je prioritet, inače...
 
Стигло неко ажурирање за GW6 classic ... око 150 mb
 
Nazad
Vrh Dno