milkobgd
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.07.2010
- Poruke
- 6,740
- Poena
- 855
Koliko se secam, prebacio sam broj (sa firme na mene) direktno na pripejdJedna vrlo specifična situacija, možda je neko bio u sličnoj...
Radnik napušta firmu i sporazumno ce zadrzati mts biznis broj da nastavi da ga koristi kao privatni korisnik. Da li u tom slucaju mora da se preregistruje isti broj na fizicko lice kao postpaid ili može i kao prepaid, kako bi posle 3 meseca mogao da prebaci broj u A1 na postpaid? Kod mts su baš skupi paketi, nema ništa kao netsurf.
Ako mora kao postpaid da li onda moze cenkanje kod novog ugovaranja za besplatne mesece ili ne?

