Šta je novo?

Multimedija za auto

  • Začetnik teme Začetnik teme dexx01
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Kakav je mikrofon, da li te čuju lepo preko bluetootha?
 
Kakav je mikrofon, da li te čuju lepo preko bluetootha?
Koristim externi mikrofon koji je ostao od prethodne multimedije,kazu mi da se cujem odlicno,bolje nego na prethodnom uredjaju.Externi mic sam ugradio na mesto gde se nalazi i originalni mic za pasata b7,gore iznad glave,kod sijalica za kabinu.
 
Nazad
Vrh Dno