Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Podneo sam zahtev za raskid, koliko se otprilike čeka do realizacije, ili je krajnji datum 30. 06.?

Edit: Dok ovo kucam gledam SP na Areni Premium i konstatno imam prekide uz poruku Video Unavailable...
Trebalo bi da je 30. 06. krajnji rok
 
Jel ima neka nova beta, test verzija bilo šta neke nove yettel tv aplikacije? Ovo što je na play storu (2.43.7) je jezivo kako radi. Probao na dva TV-a. Raskinucu ugovor samo zbog ove užasne aplikacije.
Pričaš o aplikaciji za pametne televizore (LG, Samsung, Android)? Nema. To je ta aplikacija, aktuelna verzija 2.43.7

Teško da će ti zbog toga priznati raskid, rećiće ti ako ti se ta aplikacija ne dopada - uzmi i koristi onu na STB. A ako nemaš STB za potrebe koje imaš (tipa imaš samo jedan ili dva boxa a višak televizora) - onda će ti predložiti da uzmeš od njih još jedan STB. Eventualno da sada raskineš ugovor ali ne pod izgovorom te TV aplikacije več iskoristi izgovor za nadolazece poskupljenje.

Nove TV aplikacije se očekuju tek kada srede i ispeglaju ovu aktuelnu STB aplikaciju, koja se još razvija.
 
Podneo sam zahtev za raskid, koliko se otprilike čeka do realizacije, ili je krajnji datum 30. 06.?

Edit: Dok ovo kucam gledam SP na Areni Premium i konstatno imam prekide uz poruku Video Unavailable...
Piše ti na papiru koji si dobio od Yettel prilikom raskida ugovora...
Inače, to što vidiš da je video unavailable nema veze sa tvojim radnjama prema Y.
 
Pričaš o aplikaciji za pametne televizore (LG, Samsung, Android)? Nema. To je ta aplikacija, aktuelna verzija 2.43.7

Teško da će ti zbog toga priznati raskid, rećiće ti ako ti se ta aplikacija ne dopada - uzmi i koristi onu na STB. A ako nemaš STB za potrebe koje imaš (tipa imaš samo jedan ili dva boxa a višak televizora) - onda će ti predložiti da uzmeš od njih još jedan STB. Eventualno da sada raskineš ugovor ali ne pod izgovorom te TV aplikacije več iskoristi izgovor za nadolazece poskupljenje.

Nove TV aplikacije se očekuju tek kada srede i ispeglaju ovu aktuelnu STB aplikaciju, koja se još razvija.
Imam dva stba u kutiji mi stoje. I oni su mi clunky i kilavi + kablovi i gluposti.
Ne znam zašto jednostavno ne uzmu eon aplikaciju, zalepe yettel logo i ćao. Ona radi savršeno
 
...ali moze da se kupi licenca...
 
Polako, samo još da testiraju ovu verziju, onda će biti i za tv, za neke ni neće kao npr hiesense, a za neke će opet nešto pokvariti i eto nas uskoro 4 godine 2.najveći Operater ne može da sklepa jednu aplikaciju koja ide svuda isto, već se i verzije i razvoj razlikuju od jednog do drugog operativnog sistema. Ovo je smehotres. Eno na reditu svaki dan nova iptv app, developeri na discordu imaju grupu i sa korisnicima pišu, mogu reći da neki imaju fenomenalna rešenja od pc-a, telefona, androida itd i sam testiram 3 app i ne zna se koja je bolja. Ljudi bukvalno popravljaju gotovo sve sto se napise.

Ovo je neverovatno da nakon toliko vremena yettel testira nešto što je uveliko u produkciji i to još naplaćuje. Razumeo bih da je nešto u test fazi ali nakon ovoliko vremena sa indusima sa fiver-a rade do sad bi sklepali nešto. Ovako je svaki drugi post problem u vezi aplikacije. Ponavljam sličan post kao ranijr ali se iznova iznerviram kad ljudi po hiljaditi put pišu da za vreme utakmice nešto koči i baguje. Pa koja je razlika u odnosu na kinesku listu od 3 evra onda...
 
Polako, samo još da testiraju ovu verziju, onda će biti i za tv, za neke ni neće kao npr hiesense, a za neke će opet nešto pokvariti i eto nas uskoro 4 godine 2.najveći Operater ne može da sklepa jednu aplikaciju koja ide svuda isto, već se i verzije i razvoj razlikuju od jednog do drugog operativnog sistema. Ovo je smehotres. Eno na reditu svaki dan nova iptv app, developeri na discordu imaju grupu i sa korisnicima pišu, mogu reći da neki imaju fenomenalna rešenja od pc-a, telefona, androida itd i sam testiram 3 app i ne zna se koja je bolja. Ljudi bukvalno popravljaju gotovo sve sto se napise.

Ovo je neverovatno da nakon toliko vremena yettel testira nešto što je uveliko u produkciji i to još naplaćuje. Razumeo bih da je nešto u test fazi ali nakon ovoliko vremena sa indusima sa fiver-a rade do sad bi sklepali nešto. Ovako je svaki drugi post problem u vezi aplikacije. Ponavljam sličan post kao ranijr ali se iznova iznerviram kad ljudi po hiljaditi put pišu da za vreme utakmice nešto koči i baguje. Pa koja je razlika u odnosu na kinesku listu od 3 evra onda...

Ako može u dm neki od linkova ka tim iptv listama / aplikacija, da ne tražim sad ako imaš pri ruci?

Ja bih da dodam bag za yettel app/stb, često mi se desi da ako dugo ne radim restart app ili gasim palim stb, ne mogu da prebacim program. Prosto zakucan stoji i ne može da se promeni ni na +- ni da kucaš broj ni da ga nađeš u meniju i probaš na ok da ga izabereš. Stoji dok god ne uradim restart app u podešavanjima ili iz struje stb...
 
Jel moze da se upare Yetel daljinac i TCL daljinac ? Ja ne uspevam nikako .
Ko zna neka mi napise u DM postupak. Hvala
 
Imam dva stba u kutiji mi stoje. I oni su mi clunky i kilavi + kablovi i gluposti.
Ne znam zašto jednostavno ne uzmu eon aplikaciju, zalepe yettel logo i ćao. Ona radi savršeno
STB-ove možeš da držiš iza TV-a da se ne vide ili čak u fioci pa pozadi izvuci kablove, jer su Bluetooth. Plus ne znam na koliko TV-a možeš da koristiš tv aplikacije ukoliko imaš 2 STB-a
 
Polako, samo još da testiraju ovu verziju, onda će biti i za tv, za neke ni neće kao npr hiesense, a za neke će opet nešto pokvariti i eto nas uskoro 4 godine 2.najveći Operater ne može da sklepa jednu aplikaciju koja ide svuda isto, već se i verzije i razvoj razlikuju od jednog do drugog operativnog sistema. Ovo je smehotres. Eno na reditu svaki dan nova iptv app, developeri na discordu imaju grupu i sa korisnicima pišu, mogu reći da neki imaju fenomenalna rešenja od pc-a, telefona, androida itd i sam testiram 3 app i ne zna se koja je bolja. Ljudi bukvalno popravljaju gotovo sve sto se napise.

Ovo je neverovatno da nakon toliko vremena yettel testira nešto što je uveliko u produkciji i to još naplaćuje. Razumeo bih da je nešto u test fazi ali nakon ovoliko vremena sa indusima sa fiver-a rade do sad bi sklepali nešto. Ovako je svaki drugi post problem u vezi aplikacije. Ponavljam sličan post kao ranijr ali se iznova iznerviram kad ljudi po hiljaditi put pišu da za vreme utakmice nešto koči i baguje. Pa koja je razlika u odnosu na kinesku listu od 3 evra onda...
...uskoro 4 godine...

Hteo si napisati uskoro će još malo 5 godina, pošto su premašili pune 4 ipo kako su u TV vodama
 
Polako, samo još da testiraju ovu verziju, onda će biti i za tv, za neke ni neće kao npr hiesense, a za neke će opet nešto pokvariti i eto nas uskoro 4 godine 2.najveći Operater ne može da sklepa jednu aplikaciju koja ide svuda isto, već se i verzije i razvoj razlikuju od jednog do drugog operativnog sistema. Ovo je smehotres. Eno na reditu svaki dan nova iptv app, developeri na discordu imaju grupu i sa korisnicima pišu, mogu reći da neki imaju fenomenalna rešenja od pc-a, telefona, androida itd i sam testiram 3 app i ne zna se koja je bolja. Ljudi bukvalno popravljaju gotovo sve sto se napise.

Ovo je neverovatno da nakon toliko vremena yettel testira nešto što je uveliko u produkciji i to još naplaćuje. Razumeo bih da je nešto u test fazi ali nakon ovoliko vremena sa indusima sa fiver-a rade do sad bi sklepali nešto. Ovako je svaki drugi post problem u vezi aplikacije. Ponavljam sličan post kao ranijr ali se iznova iznerviram kad ljudi po hiljaditi put pišu da za vreme utakmice nešto koči i baguje. Pa koja je razlika u odnosu na kinesku listu od 3 evra onda...
Jedino je Huawei gori i sporiji od Yettela po tom pitanju. Kada im staviš razne primedbe i ukažeš na razne greške, probleme i propuste u njihovoj Petal Maps aplikaciji - oni to urade-isprave posle 3 godine... ili nikad.
 
Edit: Dok ovo kucam gledam SP na Areni Premium i konstatno imam prekide uz poruku Video Unavailable...
Baš sam se pitao da li se još nekom pojavljuje ovo i hteo da pišem ovde, na Arena premium 1 se dešava, drugi kanali su radili normalno.
A rekao bih da je i kvalitet slike lošiji.
 
Piše ti na papiru koji si dobio od Yettel prilikom raskida ugovora...
Inače, to što vidiš da je video unavailable nema veze sa tvojim radnjama prema Y.
Nisam dobio nikakav papir, kontaktirao sam ih preko sajta, na reklamacije.
Jasno mi je da to nema veze jedno sa drugim, ali da poskupljuje usluga koja radi očajno, to mi nije jasno. Plus način na koji su korisnici obavešteni o tome. Da ne boravim na ovom forumu verovatno ne bih pojma imao zašto mi je stigao uvećan račun.

@momboj Secka mi i RTS za vreme utakmice, pretpostavljam da nemaju infrastrukturu koja bi zadovoljila broj trenutnih korisnika. Svakako će im se sada malo smanjiti broj istih. 😉
 
Nisam dobio nikakav papir, kontaktirao sam ih preko sajta, na reklamacije.
Jasno mi je da to nema veze jedno sa drugim, ali da poskupljuje usluga koja radi očajno, to mi nije jasno. Plus način na koji su korisnici obavešteni o tome. Da ne boravim na ovom forumu verovatno ne bih pojma imao zašto mi je stigao uvećan račun.

@momboj Secka mi i RTS za vreme utakmice, pretpostavljam da nemaju infrastrukturu koja bi zadovoljila broj trenutnih korisnika. Svakako će im se sada malo smanjiti broj istih. 😉
Ja otišao u poslovnicu, nekako mi je sigurnija opcija
Uglavnom, na papiru piše da će do 30.06.2026. da bude okončan ugovor.
 
@Yettel Srbija kako ne aplikaciji koju testiramo možemo ukloniti emisiju koju smo snimili?
Konkretno, snimio sam film koji ne mogu da pustim, kada kliknem na njega piše greška i nemam opciju da ga izbrišem.
 
@Yettel Srbija kako ne aplikaciji koju testiramo možemo ukloniti emisiju koju smo snimili?
Konkretno, snimio sam film koji ne mogu da pustim, kada kliknem na njega piše greška i nemam opciju da ga izbrišem.
Pravo pitanje je zašto javlja grešku (i koju) i zašto ne možeš da ga pustiš
 
@Yettel Srbija kako ne aplikaciji koju testiramo možemo ukloniti emisiju koju smo snimili?
Konkretno, snimio sam film koji ne mogu da pustim, kada kliknem na njega piše greška i nemam opciju da ga izbrišem.
Beše ima opcija "moji snimci" negde i iz nje može uspešno da se obriše, ali nisam siguran gde je... Kad budem kod kuće, pisaću.

Pravo pitanje je zašto javlja grešku (i koju) i zašto ne možeš da ga pusti
Meni se dešavalo da kad prođe 30 dana, snimak i dalje stoji u moji snimci, ali naravno neće da se pusti, nego eto tako stoji...
Doduše, u zadnje vreme to nisam primetio, ali nisam ni koristio mnogo snimanje pa nisam siguran...
 
Beše ima opcija "moji snimci" negde i iz nje može uspešno da se obriše, ali nisam siguran gde je... Kad budem kod kuće, pisaću.


Meni se dešavalo da kad prođe 30 dana, snimak i dalje stoji u moji snimci, ali naravno neće da se pusti, nego eto tako stoji...
Doduše, u zadnje vreme to nisam primetio, ali nisam ni koristio mnogo snimanje pa nisam siguran...
Pa nije ni bilo opcije snmimanja na raspolaganju dobrih 8-9 meseci... 😉
 
Pa nije ni bilo opcije snmimanja na raspolaganju dobrih 8-9 meseci... 😉
I to je istina 🙂 Mada je meni na drugom box-u podosta dugo bila stara aplikacija, pa sam mogao i da snimam 🙂 Ali ona jeste imala taj bag, sada ću baš probati na novoj da vidim kako radi 🙂

@Yettel Srbija kako ne aplikaciji koju testiramo možemo ukloniti emisiju koju smo snimili?
Konkretno, snimio sam film koji ne mogu da pustim, kada kliknem na njega piše greška i nemam opciju da ga izbrišem.
Podešavanja > nalog > moji snimci, tu se mogu obrisati snimci - ali samo svi odjednom. Ako uđeš na pojedinačan snimak, onda, kada radi kako treba, imaš opciju da ga obrišeš... Ako ne radi, možda probaj da obrišeš sve snimke, pa da vidiš da li će se "normalizovati".

I piši tehničkoj podršci direktno, jer ovo na forumu je više da se mi jadamo jedni drugima 🙂
 
Nazad
Vrh Dno