Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Čekaj,ja ne mogu da gledam na mobu a mogu na tvu,kako to?Trazio da mi pošalju kod na mejl.Kako sad to funkcioniše?
 
Čekaj,ja ne mogu da gledam na mobu a mogu na tvu,kako to?Trazio da mi pošalju kod na mejl.Kako sad to funkcioniše?
Na istoj mreži su ti i TV i mob?

I mene sad ovo zbunjuje za mobitele. Pa valjda je svrha Netflixa na mobitelu da ga mogu nositi sa sobom i gledati gde god želim...
 
Ja dobio kod da gledam 14 dana jer sam kao na putovanju.
 
A čekaj, jesu li oni sad stavili da su naša "domaćinstva" u Turskoj/Nigeriji? Ili možemo staviti Srbiju. Jer mi smo na putovanju tehnički 24/7 365 dana u godini 😅
 
Znaci obrisati sa tv-a,s mobilnim ide kod,a na racunarima nema problema???
 
Ako koristim na tv-u,necu moci na racunaru van tog domacinstva?Koliko shvatam?
 
Ako koristim na tv-u,necu moci na racunaru van tog domacinstva?Koliko shvatam?
Kao što rekoh, PC/laptopi navodno nisu zahvaćeni ovom zabranom. Dakle, i ako koristiš Netflix na TV-u, idalje ćeš ga moći koristiti i na PC-u van domaćinstva (ali nećeš moći na otalim nabrojanim uređajima).
 
Da li je neko ko ima nigeriski/turski nalog postavio domaćinstvo u Srbiji?
 
I meni je TV izbacio poruku oko domaćinstva, ali na laptopu netflix radi uredno, nalog je USA.
 
Ali meni već dva meseca ne traži da postavim netflix kucanstvo. Koristim netflix na različitim lokacijama
 
Rođo u Kanadi plaća dodatno dva dolara ja mislim da može šerovati nalog
 
Bio na Srbija, pa je sada Nigerija vec dva meseca
 
Meni licno, je zapravo najsmesnije to sto ni na srpskom ni na turskom a ni na nigerijskom nalogu ne postoji opcija za dodavanje dodatnog clana jer te 3 zemlje, verovatno zbog cene, ne podrzavaju to. Mada sa druge strane, svima dajes iste uslove, trebalo bi bar to da ispostuju. Ali, ukoliko se u ovih 14 dana nista ne promeni ili idem na nizi paket u Nigeriji da delim sa nekim bliskim, sto ce verovatno da predstavlja problem za 2 TV-a ili bye-bye Netflix koliko god da oni prijavljuju novih sabskrajbera, u sta iskreno ne verujem pogotovo uz onako ocajnu ponudu i pogotovu sto su pre samo par dana izjavili kako od 2025 nece vise da prijavljuju kvartalni broj pridoslica. Ima i drugih usluga pa cak i pomalo zaboravljeni, sa moje strane, Kodi.
 
Meni licno, je zapravo najsmesnije to sto ni na srpskom ni na turskom a ni na nigerijskom nalogu ne postoji opcija za dodavanje dodatnog clana jer te 3 zemlje, verovatno zbog cene, ne podrzavaju to. Mada sa druge strane, svima dajes iste uslove, trebalo bi bar to da ispostuju. Ali, ukoliko se u ovih 14 dana nista ne promeni ili idem na nizi paket u Nigeriji da delim sa nekim bliskim, sto ce verovatno da predstavlja problem za 2 TV-a ili bye-bye Netflix koliko god da oni prijavljuju novih sabskrajbera, u sta iskreno ne verujem pogotovo uz onako ocajnu ponudu i pogotovu sto su pre samo par dana izjavili kako od 2025 nece vise da prijavljuju kvartalni broj pridoslica. Ima i drugih usluga pa cak i pomalo zaboravljeni, sa moje strane, Kodi.
Jeste čudno što nisu dodali mogućnost dokupa za dodatne članove. Pogotovo je čudno što u Srbiji to nistu omogućili dok, na primer, u Ukrajini koja ima iste cene paketa jesu.
Po toj logici u Srbiji ispadne skuplje deliti account sa 3 osobe koje ne žive sa tobom jer svako mora imati svoj account (4x10 EUR = 40 EUR). Dok u Ukrajini možeš dodati članove za 3 EUR (10 EUR + 3x3 EUR = 19 EUR)

Ukrajina:
Screenshot 2024-04-24 at 13.25.58.png
 
Mislim da imas pravo da dodas maksimalno 2 naloga, cini mi se da sam procitao juce u njihovom pravilniku. Dakle 2 koja dele GAZDINSTVO :ROFLMAO: i 2 koja su van istog.
 
Dokle god ne ogranice upotrebu turskog ili nigerijskog netflixa kod nas isplati se uzimati.
 
Meni se još nije pojavila poruka za kućanstvo (nigerijski account). Ne dijelim account ni sa kim. Znači ja ne bih smio imati problema?
 
Dokle god ne ogranice upotrebu turskog ili nigerijskog netflixa kod nas isplati se uzimati.
Ova ograničenja o kojima se priča na prethodne dve strane, to su sve NG i TR nalozi :(
Meni se još nije pojavila poruka za kućanstvo (nigerijski account). Ne dijelim account ni sa kim. Znači ja ne bih smio imati problema?
Ista situacija. NG nalog koji ne delim ni sa kim. Ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema u tom slučaju, nadam se :)
 
Vrh Dno