Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ako možete napravite virtualnu karticu i limitirajte iznos na njoj tako da mjesečno može skinuti samo jednom. Stavite kao limit 1 do 2 eura više...
 
Poslednja izmena:
Ma ljudi, greška je 1000%. Da vam je neko ukrao podatke sa kartice, sigurno ne bi uzeo 3.77€ (i to tačno koliko košta Netflix pretplata).
To sam i ja prvo pomislio. Ali citajuci iste probleme sa nalozima u US, AUS i ostalim drzavama sada vec sumnjam na prevaru😅 Sitne kradje najlakse prolaze, da kolega iznad nije prijavio prvi, ne bih ni ja primetio da mi nema 440 dinara...
 
Može meni neko da objasni kako to na Nigeriju jer sad čitam i te gluposti.Pazite ja imam problem ja hoću da pogledam seriju na netflix ali koja može samo da se pogleda iz španije i sigurno iz latino zemalja ali španije sigurno.Kako da kupim na jedan mjesec da je 1080p a da je i jeftino.Imam karticu.Znači ja ću morati da koristim vpn kad budem ulazio da gledam seriju jer je ima samo na španiju zato ako možete da mi objasnite
 
Onda nema slicnosti.
 
Odjavio nalog preko turske, tj preko gift carda.

Iskoristio drugu email adresu, skinuo Nigeria VPN turbo master.

Nakon toga na google upalio incognito mode i otišao na nigeriju netflix.

Izabrao 4k verziju, tražilo mi da upišem broj telefona ali sam išao Next i iz prve je prošlo.

Naplaćeno ravno 477 dinara.

Nakon toga izbisao VPN i to mu je to.
 
Odjavio nalog preko turske, tj preko gift carda.

Iskoristio drugu email adresu, skinuo Nigeria VPN turbo master.

Nakon toga na google upalio incognito mode i otišao na nigeriju netflix.

Izabrao 4k verziju, tražilo mi da upišem broj telefona ali sam išao Next i iz prve je prošlo.

Naplaćeno ravno 477 dinara.

Nakon toga izbisao VPN i to mu je to.
A može li npr da sam registrovao acc na nigerijski VPN a da uđem sa IP npr Srbije ili Crne Gore?
 
Pakistan je jeftiniji trenutno za 36 centi😉
 

Prilozi

  • Screenshot_20240414_164834_Chrome.jpg
    Screenshot_20240414_164834_Chrome.jpg
    74.1 KB · Pregleda: 21
Pohvala za BPŠ, izbrisali su mi rezervisana sredstva i vracen mi je novac, tj. 3,77€.
 
1200 naira je trenutno 0,95 centi. U martu je bilo 0,69. Tablet i telefon. Uskoro skidaju treci mesec. Za sada zadovoljan.
 
Skinuli pre neki dan treci mesec 4400NGN (419din), tako da sve kako treba :)
 
Meni isto juce skinulo 4.400 NGN. I 14.5. isto stoji 4.400
 
Sad proverih, meni za naplatu u maju takođe stoji 4400 NGN, nije mi uopšte jasno zašto nekome naplaćuju 5000 NGN, a nekome 4400. Mislio sam da je to bilo poskupljenje, ali nema mi logike da me još uvek nije zakačilo, prošlo je 2 meseca.
 
Ја имам онај "basic" пакет и стално ми је 2900 НГН али ми се мења у еврима кад ми наплате.
Фебруар 1.79е
Март 1.66е
Април 2.26е
 
To je bar logicno.
 
pitanje za vas skida li na početak mjeseca pare ili tek kad dođe kraj preplate za taj mjesec tipa ja sam danas uplatio kad opet skida. i kad mogu da otkažem a da mi ostane za ovaj mjesec
 
Kad uplatis pa mesec dana racunaj. mozes da otkazes odma polse uplate ili 24h ranije tj pre isteka.
 
odlično hvala puno
 
Nazad
Vrh Dno