Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@cryptofreedom

A mozda i koriguje do 38k... Pa nastavi u zoni 38 - 46k i da altovima sansu za mini alt sezonu pre neko ozbiljnije koriguje nakon 46k.

Ne deluje mi da je izvukao maks. pred korekciju...
Ovo mi deluje kao najverovatniji scenario.

Ide to na dole, ali je downside ogranicen na 37k, ne vise od toga, a u medjuvremenu nesto od alt ekosistema ide gore/dole.
 
Otpisani ICP se naprasno probudio. Imao sam jednu teoriju odavno, ali nisam smeo da pokušavam. ICP i Filecoin se prate u stopu i uglavnom malo skoci jedan iznad drugog, pa drugi iznad prvog i tako vec godinama. Da sam samo presipao iz jednog u drugo uduplao bih skromni broj novčića, ali šbb kbb. ICP je sada solidno odskočio, pa ne znam da li zna neko, jel ima razloga ili je sam od sebe? Depuje da je sada ok momenat da se prebaci u Fill.
 
ICP u medjuvremenu odlepio skroz, u sekundi sa 9$ na 11$. Prebacih ga u Fill kad je bio na 9$, ali i Fill ide gore..doduše sporije.
 
Završen je niz. Dobili smo crvenu nedeljnu sveću, nakon 8 zelenih. Šta ovo znači za cenu? Za sada verovatno ništa. Videćemo šta će se dešavati ove nedelje. Nije nemoguće da i ovu nedelju završimo u crvenom. Pisale su kolege, obično oko 25. decembra cena ide dole.
 
Opet se provlači priča short ovaj alt onaj alt, BTC treba da se smiri, i stvarno je na granici da povuče nogu dole, čak i TA tako deluje.
Ali oprez, lako mogu popucati shortovi i stvoriti kontra efekat, samim tim i napumpati opet cene.
 
Šortove će sigurno likvidirati, ako se nakupe. Prošli ponedeljak je bio dobra demonstracija i upozorenje za nestrpljive, samo je u pitanju bila likvidacija longova. BTC se spušta lagano i pravi odskočnu dasku (ako je to dobar izraz za ono što sledi). Što se duže sprema, skok će biti veći, tj. pad će biti duži.
 

Moj neki scenario posle odobrenja ETF-a bez obzira kada će doći je da ce mnogi potrčari i kupovati na polugama bez ikakve logike.
Cena će se napumpati i šta?
Velikima će se otvoriti mogućnost da kupuju ali što bi srljali, čekaće bolji ulaz... Takav scenarii bi nam doneo veću korekciju pre halvunga, a na leto, jesen sledeće godine očekivan ulaz u završnicu i ludnicu ciklusa. Videćemo....
 
Imam utisak da je situacija slicna kao dok smo bili na 16k.

Tada su mnogi ocekivali da cemo na 12k, da je to najnize sto mozemo i da ce to biti taj odbitak koji se ceka pa su samim tim i buy orderi bili oko 12k.

Danas imam utisak da su ljudi uvereni da cemo zbog ETF-a doci do 48k, mozda cak i 52k, da je to najvise sto mozemo i da cemo se odbiti od toga.
 
Zanimljiva mi je tolika razlika Poloniexa i ostalih. Kao da prikazuje cenu u € iako je selektovan USDT.
 
Zanimljiva mi je tolika razlika Poloniexa i ostalih. Kao da prikazuje cenu u € iako je selektovan USDT.
Da svakako . to je preko 10% razlika super za arbitražu. Nemam sad vremena za istrazivanje . Mislim da je ipak neka kvaka u tome što još poloniex nije potpuno u funkciji.
 
Pričalli smo o rekordno zelenom novembru. Decembar još uvek ima zamah. Avax sam promašio kad sam prodao sa 15% profita, ostalo što planiram da uzmem još uvek nije mnogo otišlo.
 
Solana i Avax ne jebu zivu silu, bice kao ETH iz prethodnog bulla.
Nadam se da nece izgorecu. 😀 Imao order za 2000 SOL-a na 9.55$ i sklonio zbog cele price oko FTX-a. AVAX hteo da kupim na 8.88$ i jos mi je u glavi ta cena i to za 60k pre mesec i kusur i nisam hteo da ostanem bez USDT-a. Sada mogu samo da placem.

Zato se ATOM/DOT koje sam kupio zbog stejka dobro drze i nisu napravili ni x2. 😀

Ali trenutno sam u plusu nesto malo vise od 20k na ATOM-u u odnosu na 83 ETH-a koja sam zamenio za ATOM ne racunajuci oko 1500 ATOM-a koja sam dobio kao nagrade od stejka. Slicna je prica i za DOT ali tu sam vecinu kupio od zarade trejdovanjem.

I kupio sam nazad 4 BTC-a na 40.9k ( 18.12 ) pa razmisljam sta da radim. STRAX me je trenutno malo izradio jer sam ga prodao na 1.10$ a on je otisao na 1.30$. Ako slucajno odemo na 1.50$ prodacu jos jednu kolicinu.

Svakako i dalje ocekujem neki veci pad koji nikako da se desi da uletim opet u neke novcice ( prvenstveno BTC/STRAX ) i da zavrsavam za ovu godinu.
 
Nadam se da nece izgorecu. 😀 Imao order za 2000 SOL-a na 9.55$ i sklonio zbog cele price oko FTX-a. AVAX hteo da kupim na 8.88$ i jos mi je u glavi ta cena i to za 60k pre mesec i kusur i nisam hteo da ostanem bez USDT-a. Sada mogu samo da placem.

Zato se ATOM/DOT koje sam kupio zbog stejka dobro drze i nisu napravili ni x2. 😀

Ali trenutno sam u plusu nesto malo vise od 20k na ATOM-u u odnosu na 83 ETH-a koja sam zamenio za ATOM ne racunajuci oko 1500 ATOM-a koja sam dobio kao nagrade od stejka. Slicna je prica i za DOT ali tu sam vecinu kupio od zarade trejdovanjem.

I kupio sam nazad 4 BTC-a na 40.9k ( 18.12 ) pa razmisljam sta da radim. STRAX me je trenutno malo izradio jer sam ga prodao na 1.10$ a on je otisao na 1.30$. Ako slucajno odemo na 1.50$ prodacu jos jednu kolicinu.

Svakako i dalje ocekujem neki veci pad koji nikako da se desi da uletim opet u neke novcice ( prvenstveno BTC/STRAX ) i da zavrsavam za ovu godinu.
Idi na Bahame , ako se razmisljas staces :D Sorry za off
 
Da svakako . to je preko 10% razlika super za arbitražu. Nemam sad vremena za istrazivanje . Mislim da je ipak neka kvaka u tome što još poloniex nije potpuno u funkciji.
Ne mozes da povuces dot sa polo. Ja sam tamo za usdt sto mi je ostao kupio dot po 5.5-6$ i nek stoji :)

@dzigi12 nisi jedini ja sam najvise uzeo matic i dot. Oba stoje u odnosu na druge coine. Kad skontam da sam odustao od solane i uzeo ovo dvoje nije mi dobro :D
Strax sam uzeo nesto sitno cisto da okrenem krug i isto prodao tako nesto preko 1$.
 
Plesemo na ivici? Gde cemo? Probijamo li ovaj resistance, idemo li ka 48k ili ne?
Daj boze da se desava ista, ide vikend pa Bozic u ponedeljak, obicno bude instant mrtav(dosadan) period oko ovog datuma.Voleo bi da je suprotno ..
 
Da ali za razliku od prethodnih godina, sada je pitanje dana kada ce ETF biti odobren pa to pretpostavljam i da vozi ovu cenu.
 
Da ali za razliku od prethodnih godina, sada je pitanje dana kada ce ETF biti odobren pa to pretpostavljam i da vozi ovu cenu.
Ma naravno, ne znaci da ce trade da stane za vikend i Bozic.Volume trading-a opada, prosto su ljudi okrenuti drugim stvarima oko ovog datuma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno