Šta je novo?

Huawei GT 3

Користи ли неко редовно HMS service, у задње је време је живи очај, не могу ни да унесем дневне податке тј нема их уопште..
Овај Хармони је такво ђубре да ми је драго што немам Хуавеј телефон.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230328_203831_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230328_203831_Huawei Health.jpg
    33.1 KB · Pregleda: 51
Ja ne mogu da se logujem na huawei health na ajfonu. Na prošlom ajfonu sam se uz malo muke ulogovao, ali na ovom uopšte ne postoji opcija za logovanje ma koliko puta brisao i instalirao aplikaciju.
Da na apple watch baterija traje nedelju dana rado bih promenio GT3, ali ništa od toga.
 
Ручно сам ажурирао апликацију и сад се појавило.
@LMTD Било је приче да су неке функције недоступне на IOS - у, али нису помињали проблем са логовањем. Мада ето и код мене на Самсунгу брљави повремено..
 

Prilozi

  • Screenshot_20230328_210605_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230328_210605_Huawei Health.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 46
Pominju već godinama problem sa logovanjem na iOS.
Meni je radilo na 14 pro, sad na 14 pro Max ne postoji log in opcija nigde ma šta god pokušao. A dostupne su sve funkcije kao i na Androidu.
 
Pozz,mene zanima da li bi neko menjao gt 3 42mm sa celicnom narukvicom za isti samo je 46mm,moj sat je uzet mislim da u novembru u garanciji je i sve kao nov u svakom slucaju...nije bio u ponudi 42mm kada sam ga uzeo i za moj zglob je veci...
 
Akcija na Amazonu de za GT3 Pro.
 
Da li nov apdejt donosi neke znacajne promene ili su samo "ispravili bagove" ?
 
Da li nov apdejt donosi neke znacajne promene ili su samo "ispravili bagove" ?
Ja sam prilicno razocaran u odnosu na to sta je Watch 3 dobio. Ispravili su da sad puno vise aplikacija ima ikonice pri notifikaciji i mogucnost brzog odgovora (viber, insta, messenger...)
Ubacili glupi kaleidoskop za watchface, Bluetooth povezivanje sata sa sluskama i to je otpr to.
Fali auto pause workout opcija, edit za quick settings i do not disturb auto detect kad zaspis kojoj sam se nadao...
 
Bitno da nisu sredili log-in problem na ios. 😂
Tako da nemam više ni skinove ni neka podešavanja.
 
Jao brate, znam kroz sta prolazis za ovo za skinove na iphone... znaci katastrofa. Znaci nista nisu uradili apdejtom, malo da zamazu oci da ispadne da jos uvek pruzaju podrsku i to je to.
 
Propadaju polako. 😅
Podrška im nikad nije bila jača strana, ali ne razumem da godinama ne mogu da reše problem sa logovanjem na ios.
Sreća pa sat radi kako treba, nisu ga zeznuli novim ažuriranjem.
 
Meni jedino smeta kada se aktivira snimanje treninga, a zakači se kruzić i samo se odjednom pauzira snimanje i ostane tako. Džabe zaključati ekran.
 
Da li postoji opcija da se iskljuci na satu primanje poziva sa telefona i da sat uopste ne zvoni, tj da se skroz disebluju pozivi na satu? Iphone.
 
Inače uspeo sam da se logujem na health aplikaciju. Morao sam da promenim region sa US na Srbija i gle magije pojavila se opcija za log in.
U podešavanjima nisam našao posebnu opciju za pozive, na Androidu je bilo te opcije.
 
Da, health hoce da prihvati login kada se promeni region. Ali recimo kada promenim na srbiju, izgubim opciju za konektovanje sata i Strave. Ako upalim VPN i promenim region na neku od EU zemalja, pojavi se opcija za konektovanje sa Stravom, ali vise ne radi nego sto radi. Npr, sinhronizuje svaku 10-u voznju bajsom sa stravom, sto naravno gubi poentu.

Sto se tice poziva, bas sam zakopao u svaku opciju u health i ne mogu da nadjem da se iskljuci sinhronizacija sa pozivima... Rekoh mozda neko zna neku foru ili ja ne vidim :D
 
Не може.
Једино што може је да онеспособиш у нотификацијама да ти стижу поруке, или обавештења са других апликација...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230407_094328_Opera.jpg
    Screenshot_20230407_094328_Opera.jpg
    105.4 KB · Pregleda: 31
O boze kakva glupost, ne mogu da verujem da nisu ubacili ovu prostu opciju.... Osecam se kao da imam nanogicu :D
Јесте, врло корисна опција јер кад ми је телефон близу уме да побрљави па ми прекине долазни позив, иако хоћу да се јавим преко телефона.
 
Meni ne smeta, dosta poziva obavim preko sata.
Nije mi se desilo da pobrljavi i prekine dolazni poziv.
 
Проблем буде ако се не јавим одмах на телефон, рецимо ако звони 30 - ак секунди или дуже, па кад кренем да се јавим на телефон тад ми прекине. Иначе ако се јавим у краћем периоду онда нема проблема..
 
Dobih danas od druga GT 3 46mm, active verzija. Uparen sa Google Pixelom 6 pa da vidimo.
Imao sam nekad GT 2
 
Nazad
Vrh Dno