Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne trebaju mi,prosto sam jednom nedeljno na toj lokaciji i ne treba mi ni tv ni internet.
 
Licno,blizu mi bili.
 
Koji su ti dali u zamenu?
moj savet ti je da tražiš zamenu za crni ubee EVW32C jer imaš prekide sa CGA 2121 modemom

1680101932375.png

takođe ako možeš, uđi na modem preko adrese 192.168.0.1 ( oba polja za log-in prazno ostavi ) pa postavi ovde screenshot da vidimo vrednosti za downstream i upstream za coax RF signal do modema
 
moj savet ti je da tražiš zamenu za crni ubee EVW32C jer imaš prekide sa CGA 2121 modemom

Pogledajte prilog 383247

takođe ako možeš, uđi na modem preko adrese 192.168.0.1 ( oba polja za log-in prazno ostavi ) pa postavi ovde screenshot da vidimo vrednosti za downstream i upstream za coax RF signal do modema
Problem je ispravljen bez zamene rutera, intervencijom operatera na infrastrukturi.
 
Jel uzimao neko uredjaj preko njih u saradnji sa shoppsterom? Koliko im je trebalo dana da vam odgovore da li ste odbijeni ili da se potvrdi porudzbina
 
Moras da budes korisnik 12 meseci sbb usluga, da redovno izmirujes racune a za kreditni birno nzm al mislim da ti je ovo prvo osnova
 
Zna li neko sta nude akviziteri trenutno iz SBBa za nove korisnike?
Ujedno ako ima neki moze da se javi u inbox
 
Zamolio bih nekoga da mi protumači vrednosti koje imam na Ubee EVW32C, imam utisak da internet (a tv usluga posebno) ovih dana radi nekako slabije, sa nekim kočenjem i kašnjenjem.
 

Prilozi

  • 20230403 SBB parametri.jpg
    20230403 SBB parametri.jpg
    255.5 KB · Pregleda: 85
Drustvo, do skoro sam bio kod MTS-a, optika, sada sam prešao na SBB. Imam problem sa IPtv aplikacijom koja je radila normalno kod MTS-a, dok kod SBB-a samo vrti i mr ucitava nista. Sta moze biti problem? Jel moze da je do provajdera, neka zabrana ili neki drugi problem?
 
Kakva je situacija sa razvlačenjem optike u Novom Sadu?
Liman IV instalirana optika, mislim i Liman 3 za dalje ne znam. Meni je kroz zgradu provučena u junu prošle godine, a aktivirali su na moju inijacativu u februaru kao da su zaboravili ili nisu imali evidencuju da je u zgradu provučena optika.
 
Liman IV instalirana optika, mislim i Liman 3 za dalje ne znam. Meni je kroz zgradu provučena u junu prošle godine, a aktivirali su na moju inijacativu u februaru kao da su zaboravili ili nisu imali evidencuju da je u zgradu provučena optika.
Jesi li zadovoljan istom?
 
Jesi li zadovoljan istom?
Iskreno za moje potrebe nema velike promene sa koaks kablom mi je brzina interneta bila 300/30 stalna bez trzanja sad je 489/48. Što se tiče televizije isto. Dobije se drugi ruter (Nokia). Velika mana ne mogu da pristupim ruteru kao ranije
 
Do 31.marta su imali akciju za nove korisnike 6 meseci test (1 din mesečno i u tom periodu možeš da raskineš ugovor bez obaveza, mada to neće da kažu) 12 meseci po 1 din i 12 meseci po 5.149 eon premium ukupno 30 meseci što je ok 2.060 din mesečno, od opreme 2 eon boxa (što mi je totalno nejasno) i neki novi modem HGW SDMC (neznam valja li čemu ), i to su me zvali kao starog korisnika kome ističe ugovor da im dam bilo koje drugo ime i prezime i jmbg da me otvore kao novog korisnika. a oni sami će podneti zahtev za raskidanje ugovora, ja samo da odem da razdužim opremu.
 
Do 31.marta su imali akciju za nove korisnike 6 meseci test (1 din mesečno i u tom periodu možeš da raskineš ugovor bez obaveza, mada to neće da kažu) 12 meseci po 1 din i 12 meseci po 5.149 eon premium ukupno 30 meseci što je ok 2.060 din mesečno, od opreme 2 eon boxa (što mi je totalno nejasno) i neki novi modem HGW SDMC (neznam valja li čemu ), i to su me zvali kao starog korisnika kome ističe ugovor da im dam bilo koje drugo ime i prezime i jmbg da me otvore kao novog korisnika. a oni sami će podneti zahtev za raskidanje ugovora, ja samo da odem da razdužim opremu.
Možda su ipak bili akviziteri, ne verujem da bi smeli tako zvanično, da li su te zvali sa zvaničnog kontakt centra onaj njihov fiksni broj, ili sa nekog tamo mobilnog?
I šta si uradio?
 
Možda su ipak bili akviziteri, ne verujem da bi smeli tako zvanično, da li su te zvali sa zvaničnog kontakt centra onaj njihov fiksni broj, ili sa nekog tamo mobilnog?
I šta si uradio?
I ja mislim da je akviziter mada se pretstavila da je iz SBB a zvala je preko nekog mobilnog tel. Prihvatio sam ponudu sutradan došli sve podesili, evo par dana radi bez problema, još mi i stara oprema bila zakačena..
 
I ja mislim da je akviziter mada se pretstavila da je iz SBB a zvala je preko nekog mobilnog tel. Prihvatio sam ponudu sutradan došli sve podesili, evo par dana radi bez problema, još mi i stara oprema bila zakačena..
A šta ti je sa starim nalogom, kojim si se logovao na mojsbb ranije, jel i to gase ili ti je ostao? Šta se dešava sa starim emailom ako si imao ranije sa @sbb.rs sufiksom?
 
A šta ti je sa starim nalogom, kojim si se logovao na mojsbb ranije, jel i to gase ili ti je ostao? Šta se dešava sa starim emailom ako si imao ranije sa @sbb.rs sufiksom?
Za sad sve to staro funkcioniše, al mislim da to traje još ovaj mesec i gase, i staru opremu imam fore da vratim do kraja meseca, e sad da li će mi naplatiti ovaj mesec korišćenja neznam, ta što me zvala je rekla da neće, al koliko vidim ovde iskustva su drugačija kada se raskida ugovor..
 
Blago vama sa SBB optikom. Ostaricu dok zamene coax za optiku kod mene u Nisu. Ne prelazi mi se na MTS ali izgleda je to jedina opcija, i da se ukombinuje EON van mreze...
 
Koja je kod SBB-a najveca moguca brzina interneta na koaks. kablu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno