Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Skinuo normalno sa Erste Visa kartice.
 
Meni normalno skinuto pocetkom meseca preko PP.

Moram malo da ih pokudim za trejlere, jer svi osim jednog koje sam pogledao su bili jedna scena od minut ili dva iz filma/serije, sto je besmisleno i nema neku poentu, jer na taj nacin sigurno ne moze da se proceni bilo sta.
 
Prodje uplata nekako :)
 
To jedino na Androidu. Trebaju riješiti da i tamo budu isti kakvi su na webu, te na Samsung i LG televizorima...
 
Ja sam kod sebe namestio (Firestick Max) zute titlove. Otisao na amazon.de/cc i tu podesio, zatim u podesavanjima Accessibility u Closed Caprion pod Use Amazon Web Settings for Prime stavio ON, i imam zute titlove.

EDiT: Sad kad menjam u podesavanjima na Firesticku, sve se primeni, ne moram vise na Amazon.de/cc da petljam, mozda trebalo tamo kao tip neke "aktivacije" sta znam. Uglavnom sve sljaka
 

Prilozi

  • 20230320_235431.jpg
    20230320_235431.jpg
    294.6 KB · Pregleda: 53
Poslednja izmena:
Ni kod mene na Android TV nema pomoći za titlove. Podešavanja se jedino primene na engleske titlove, na ostale jok.
 
Андроид ТВ 11 - подесио жута слова и ради.
Јесте им нешто бљештаво бела боја. На 99% ТВ канала је превод беле боје, али незамара очи.
 
На 99% ТВ канала је превод беле боје, али незамара очи.

Jeste ali TV kanali imaju titlove sa pozadinom ili oivičena/osenčena slova pa se bez problema vide i na svetlijim scenama. Ovde su čisto bela slova bez pozadine i senke i na nekim svetlim scenama ih je nemoguće videti.
 
Kad je krenu SkyShwotime u ponudi je bio i Yellowjackets...jel' se još neko seća toga?

A sad kad krenula druga sezona više nema :rolleyes:
 
Da, bio bez nasih titlova i kada su krenuli da dodjau titlove na sadrzaj koji u pocetku nije imao, uklonili su seriju. Meni top serija, steta sto nema...
 
Hmm..Ali koliko vidim SkySHowtime (bar na telefonu) ne reaguje kad ukljucim VPN...sadržaj ostaje isti
 
Jeste da je 3 eura,ali sve mi se čini da ću otkazati.Uklanjaju serije bez najave,neažurni su povodom titlova,epizode kasne.Za tih 36 evra godišnje bolje je kupiti Google chromecast na akciji, ili platiti RD premium.
 
Da li neko zna zašto na SkyShowtime nema serije Yellowjackets, koja je inače ekskluziva za ovaj streaming servis.
Juče je izašla druga sezona, a kod nas nema ni prve sezone da se gleda.
 
Zato što su izuzetno ažurni, pa ne postižu. Ako nešto i postave, predomisle se. 😁 Da završim "Frasier" i bye-bye Sky...
 
I ja dok završim Tvin Piks ponovo, verovatno ću otkazati.
Bez obzira što je cena pristupačna, šta vredi kad je ponuda siromašna.
Dobre su stare serije, ali novih ima u tragovima. Pogotovo ako se uzmu u obzir ogromni katalozi Paramount, Peacock, Sky i Showtime produkcije. Kod nas nema ni 5% toga.
 
Ja podijelio sa drugarima pa neću plaćati sam.
Ne isplati se plaćati 36 eura godišnje.
 
Nazad
Vrh Dno