Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Smeta mi za Revanced sto nema opciju cast na TV.
Sto se tice novih verzija, sami moramo da ubacujemo kad izadje?
 
Pa ni kod vanceda nije radio cast, mada videh opciju u podešavanjima da omogućiš cast dugme, nisam probao da li sam cast radi, mogu posle da probam imam chromecast.
Takođe moraš ručno da update, kao što si i vanced morao.
Kontam da će uskoro završiti revanced manager pa ćeš iz njega moći da radiš update.

Edit: ne radi cast na chromecast, ali daje opciju za link with code, kad imaš yt app na tv-u pa tako da povežeš.
 
Poslednja izmena:
Koliko se secam mogao sam na TVu da prebacim link ali sad ne mogu da se setim dal je na mi boxu htelo, moguce i da nije...
Na to sam mislio za update, imas manager, pa njega otvoris i vidis ima li novije verzije. Bolja opcija svakako.
 
Најбоље за видео download? Videoder или има нека боља.
Да ли нека може скинути видео који се не може скинути обичним апликацијама
 
Ako pričamo o youtube klipovima, New Pipe ima opciju download-a videa
 
hocu da koristim telefon kao webcam za video pozive, kako da iskljucim telefonske pozive dok mi traje video poziv? jel ovo enable/disable sim to sto trazim?

Screenshot_2023-02-12-12-50-51-18_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
 
Iz status bara ukljucis airplane mode i potom ukljucis wifi, posle sesije samo iskljucis airplane mode. To ti je najbrze i najlakse.
 
To je da onemogućiš SIM karticu, tj kao da je ni nema u telefonu, traži opciju Ne ometaj/uznemiravaj ili tako nešto to je više ono što tebi treba
 
To je samo da nema zvuka pri dolaznom pozivu, nema veze s tim sto on zeli.
 
Kod mene ima da dozvolim dolazne pozive i od koga hoću
 
Kako podesiti da You Tube linkove otvara Vanced?
 
Kod mene stoji ovako, davno beše kada sam nameštao, možda po ovom uputstvu.

Apps1.jpg Apps2.jpg
 
Kako podesiti da You Tube linkove otvara Vanced?
Ja sam poisključivao sve vezano za official YT.
Imaš u Settings, tamo gde podešavaš default launcher, tu je opcija Openimg links da podesiš koje linkove će da otvara YT.

Bez obzira što sam sve odradio, nekada otvara Vanced, a nekada pokrene ofricial YT.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-12-14-49-28-630_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-02-12-14-49-28-630_com.android.settings.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 19
Overi i Clear defaults za official YouTube, NE ZA VANCED, ako nešto ima da je pokupio kao default..
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-12-14-49-28-630_com.android.settings~2.jpg
    Screenshot_2023-02-12-14-49-28-630_com.android.settings~2.jpg
    50.3 KB · Pregleda: 15
Instalirao odatle apk i MicroG . Meni radi Ok, ali je Vanced neprevaziđen . YT by Google je đubre u odnosu na Vanced. ReVanced nema opcije ć koje koristim iz Vanced.

@Nabukodonosor
Išao, tamo me prebacili na GitHub ,.gde su Revanced pathes i Revanced manager.
Koristio sam do skoro Vanced i MicroG ali je prestao da radi.

Pratio sam ovo uputstvo za instaliranje i pečovanje Revanced Dodjem do koraka Install ali mi izbaci gresku "Non-root install is not possiable with the current patches...

Da li je neko imao ovakvu gresku?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230212-232247.jpg
    Screenshot_20230212-232247.jpg
    65.1 KB · Pregleda: 7
Koristio sam do skoro Vanced i MicroG ali je prestao da radi.

Pratio sam ovo uputstvo za instaliranje i pečovanje Revanced Dodjem do koraka Install ali mi izbaci gresku "Non-root install is not possiable with the current patches...

Da li je neko imao ovakvu gresku?

Telefon nije rutovan.
 
Telefon nije rutovan.
Rešeno. Skinuo sam verziju 18.03.36 i u opcijama za pečovanje sam ukljucio i patch za micro g support.
I instalacija je nastavljena.
Da li je moguće imate opciju cast za chromecast u Revanced-u kao što je bilo u Vanced-u?
Rešeno. Skinuo sam verziju 18.03.36 i u opcijama za pečovanje sam ukljucio i patch za micro g support.
I instalacija je nastavljena.
Da li je moguće imate opciju cast za chromecast u Revanced-u kao što je bilo u Vanced-u?
Hm, Revanced je instaliran ali radi kao obična Youtube aplikacija, startuje reklame i kada ugasim ekran i video se ugasi :)
 
Poslednja izmena:
Pa cast na chromecast nije radio u vancedu.
Ali imas u opcijama revanceda da vratis cast dugme. Nadji ga.
 
Jel može neko da opiše proces instalacije revanced aplikacije (sa linkom odakle ga skinuti)?

Vidim na reddit-u da postoji sajt, da ima manager i "CLI" ali se ne snalazim. Za manager piše i da se ne razvija, pa da se ide na CLI opciju. Van meni nejasnog postupka instalacije, ne vidim ni da stoj ista da se radi sa originalnom aplikacijom (da se briše, blokira ažuriranje na GP...).

Edit: Vidim opisano kako je lanset uspeo, ali jel ima reklama i jel može u pozadini da radi? Kao i da li zaista treba ići tako iako piše da se Manager ne razvija i savetuje CLI opcija.
 
Poslednja izmena:
Ja sam disable nativni youtube, instalirao microg, instalirao vanced i sve radi kako treba.
Naravno namestio u vanced da otvara yt linkove i tjt.
 
Pozdrav.

Imam mobilnu banku i bankinu aplikaciju-digitalni novčanik, za plaćenje karticama preko NFC-a.

Za pristup mobilnoj banci potreban je samo PIN kod, dok je za digitalni novčanik pored PIN koda obavezno i aktivno zaključavanje telefona koje nije samo ono obično "prevuci" nego mora da bude minimum "oblik" ili "lozinka".

Interesuje me, da li postoji neki način da se modifikuje aplikacija, da se zaobiđe to obavezno zaključavanje, da ostane samo PIN kod jer me iritira da stalno podešavam zaključavanje na "lozinku" ili "oblik" dok platim preko aplikacije pa ponovo da vraćam na "prevuci" i tako stalno, iznova i iznova?
 
Negde si pogrešio u postupku, idi na https://revanced.io/ i skini već pečovan instaler, radiće.
To nije official sajt, ne postoji official app koja se samo instalira, nego mora da se patchuje, iz razloga da ih google ne ubije.
Official sajt je zapravo GitHub stranica - https://github.com/revanced
I ja sam koristio apk sa tog sajta dok nisam skontao da je fejk, pisali ljudi po redditu da su dobijali mejlove da im se neko ulogovao na gmail nakon korišćenja te app.
 
Мене је гугл добро испитивао док ми није дао приступ кад сам се логовао. Меморисао је уређај, ваљда је то довољно безбедно.
 
Nazad
Vrh Dno