Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Da li imate seckanje kamere kad odete na video mod? Znači snimak je super ali preview secka odvratno. Eto taman pred izlazak S23 serije malo da upropaste s21u. Nije pomogao clear data niti restart telefona.
 
Da li imate seckanje kamere kad odete na video mod? Znači snimak je super ali preview secka odvratno. Eto taman pred izlazak S23 serije malo da upropaste s21u. Nije pomogao clear data niti restart telefona.
I kod mene je tako..
 
Katastrofa, nisam bio u stanju da razgovaram preko vibera sa 5 osoba, samo moja kamera secka i ja to vidim što je najgore. Uradio sam clear cache iz recovery-ija I sad je ok, ali osećam da će opet da se vrati. Neverovatno, nisam instalirao ni jednu novu aplikaciju niti bilo sta dirao, jedino sam promenio jezik telefona sa srpskog na engleski. Kad sam se ja ovako iznervirao mogu misliti kako je ovima sa s22u i njihovim problemima, došlo mi da ga olupam o zemlju.
 
Meni se sredilo samo od sebe, sto bi rekli.
 
To ponašanje nije normalno. Ko zna šta se radi pozadinski a da i ne znamo.
 
@Spanjeli upravo probao, sve je okej.
Kod mene je bolja baterija nego na decembarskom abdejtu. Druge novosti nema, za divno cudo sve radi normalno i ne secka.
 
Ljudi, moze li verzija 988U da radi normalno na nasim mrezama?
 
Ček, zar to nije S20 Ultra?
 
Izgleda da je jedino tako sigurno.
Da probam na licu mesta,mada covek kaze da sve radi kako treba!
Samo sto on koristi e sim,mozda ima neke veze?
 
Ne bi trebalo, jer e-sim je digitalna verzija sim kartice po narodski :). Proveri i ekran kakav je sa kodom iz menija * # 0 * #. Obavezno se presvičaj sa Dark na White Mode i pogledaj krajeve ekrana, odnosno ivice, da li nešto ima na njima.
 
@Ica87 Na * # 0 * # mozes skoro sve da pogledas sto te zanima. Za mreze pogledaj na gsm areni sta sve podrzava ili neki drugi sajt.
 
Da li imate seckanje kamere kad odete na video mod? Znači snimak je super ali preview secka odvratno. Eto taman pred izlazak S23 serije malo da upropaste s21u. Nije pomogao clear data niti restart telefona.
Kolega je iskusio i to baš nedavno taj problem. Kada snima nešto sa S21U snimak je usporen na ekranu, ali kada reprodukuje takav snimak, sve je normalno i fluidno. Restarat je pomogao, ali kaže da se opet to desilo posle nekog vremena.
 
Neka obriše keš memoriju iz recovery-ija, nisam više imao problema od tada, evo i sada probao malo pre i sve ok
 
Moze pomoc, imam s21 plus koji je fabricki za Singapur MM1 CSC, ja sam menjao vec nekoliko puta csc regione i softver (cisto zbog bloatware-a), ali mi se telefon i dalje restartuje. Jedan serviser mi je rekao da treba da se menja maticna ploca, i da s21/21+ imaju te probleme. E sad da li da probam da vratim CSC na MM1 i flesujem isto softver MM1 kao sto je telefon i dosao sa tim softverom (posto ga ranije nisam koristio tako)? Da li uopste promena csc koda i samog softvera moze da napravi neke probleme kod telefona, posto ja cim sam ga kupio odmah sam menjao csc i flesovao drugi softver, pa se sve nadam da je samo do softvera, da nije maticna ploca kao sto mi je serviser rekao. Ima li neko slican problem?
 
Za s21u ti je svejedno da li je snap ili exy, posto je exy 2100 bas dobar. Najbitnije ti je da tel nema neku manu, tj da je u sto boljem stanju i ako ima garanciju samo plus na sve to.
Da ti je svejedno oko procesora mogli bi da se dogovorimo za moj, posto ga ne bi dao nekom preprodavcu, a bukvalno mogu da kazem da je 10/10 i jos je u garanciji.
Edit: malo van teme- Ako nekome treba whitestone staklo nek mi se javi, ostalo mi je jedno, pa bi nekome dao (prednost Kg, posto sam trenutno tamo, ako ne onda po dogovoru :) )
 
Poslednja izmena:
Kod mene dual sim, obe na VoLTE.
 
Vi koji nemate poslednji update, jel vam iskace prozor za update sistema svakodnevno? Do nedavno je iskakalo povremeno, mozda jednom nedeljno ili u dve nedelje, a od pre 6-7 dana, bukvalno svaki dan iskace da updatujem sistem. Moram videti moze li da se disabluje ovo obavestenje preko adb.
 
Moraću da probam da uradim factory reset, pošto se ovo sa karticama u mom slučaju nikako ne rešava... Ako i to ne pomogne, ode na oglas. Samo me zanima, ako uradim factory reset, a jedna od kartica mi je eSIM, da li ću ponovo morati ono da je aktiviram preko novog QR koda ili će eSIM kartica fukncionisati bez problema? Ili možda mogu iskoristiti isti QR kod kojeg imam sačuvanog u email-u.
 
Moraću da probam da uradim factory reset, pošto se ovo sa karticama u mom slučaju nikako ne rešava... Ako i to ne pomogne, ode na oglas. Samo me zanima, ako uradim factory reset, a jedna od kartica mi je eSIM, da li ću ponovo morati ono da je aktiviram preko novog QR koda ili će eSIM kartica fukncionisati bez problema? Ili možda mogu iskoristiti isti QR kod kojeg imam sačuvanog u email-u.
Pre factory reseta, deaktiviraj e-sim. U suprotnom, može se desiti da ćeš morati kod provajdera po novi e-sim (sa istim brojem).
 
Da li se nekom desava da mu se klipovi sa Youtube ne pokrenu odmah,na neke cekam i po minut,a neki krecu odmah.Na drugim telefonima nemam tih problema,samo na S21 Plus.
 
Kod mene ne. Obrisi kes aplikacije, a ako bude isto onda sve podatke, to ti je ono osnovno.
Malopre pricao na viberu 15min, prvi put da primetim da se tel zagrejao.
 
Nazad
Vrh Dno