Šta je novo?

Google Pixel 7

Mozda im je pao 3G na toj baznoj na koju si nakacen. Obrati paznju danas kad se budes kretao po gradu ;)
 
Mozda im je pao 3G na toj baznoj na koju si nakacen. Obrati paznju danas kad se budes kretao po gradu ;)
Nije, jer sam ubacio u poslovni istu tu karticu i odmah se nakacio na 3g normalno, to je fora. Dobijam redovno one kao carrier updates u gplay store, sta znam mozda je to poremetilo nesto.
 
Odes neka ti zamene karticu fizicki... Ili taman aktiviras esim i nemas problema
 
Odes neka ti zamene karticu fizicki... Ili taman aktiviras esim i nemas problema
Ali nije do kartice, jer ista da kartica u poslovnom ajfonu radi normalno, tj prebacuje na 3g normalno.
Razmišljao sam ja da uzmem esim, al što bih kad mogu to za nešto da iskoristim kad idem negde.
 
Izašao sa posla, prebaci ga iz prve...
 
Ne znam da li može da bude do nekih podešavanja telefona / kartice? Dešava mi se i dalje..
Da li da kontaktiram mts?
 
 
Ne znam da li može da bude do nekih podešavanja telefona / kartice? Dešava mi se i dalje..
Da li da kontaktiram mts?
Ja sam više puta dobijao poruke o propuštenim pozivima kao da sam bio nedostupan, dok mi se na Ajfonu 13 pro koji koristim uporedo nikad to nije desilo. Inače sam u Telenoru. Ostale bagove imam i dalje.
 
Poslednja izmena:
Možda da testiras sa nekom drugom mrežom npr pripaid yettel ?
 
Pa ja sad ne znam šta je problem, mreža, exynos, usaglašenost sa tržištem gde se prodaje.....i ne zanima me, kad uzmem telefon hoću da radi kako treba. Iskreno, moje korisničko iskustvo je bilo daleko bolje sa Nordom 2 nego sa Pixelom 7. A hteo sam Pixel ili da crknem....
 
Svi koji imate probleme sa mrežom, idite do poslovnice operatera i uzmite novu sim karticu. Nova sim kartica je meni rešila probleme sa mrežom, restartovanjem telefona u toku razgovora i visokom potrošnjom baterije na više različitih telefona.
 
Koliko su bile stare kartice koje si menjao?
Par godina gore dole.

Evo i skorašnjeg primera koleginice kojoj se često restartovao telefon u toku razgovora (RN 9 pro), sve je pokušala osim zamene sim kartice. Onda me je poslušala, zamenila sim karticu i od tada nema problema sa telefonom.
 
Gledao sam Pecin review i mislim da su deal breaker, bar za mene stvari tako sporo punjenje i volume buttons ispod power button. Navikao sam na telefon pun za 30 min, teorije nema da mi stoji 3h na punjaču. To niko ni ne spominje u ovim plaćenim reviews.
Verovatno ostajem na Oneplus 8T i iPhone 13 Pro dok ne vidim na zimu šta će ponuditi nova generacija Snapdragon telefona.
 
Ma nema trika da se toliko puni, to je njegova greška u review, pošto se mob puni koliko i pixel 6 pro ali sa punjačem koji ima PD standard. Znači za oko 1h i 45min.

Edit:
 

Prilozi

  • Screenshot_20221124-121225.png
    Screenshot_20221124-121225.png
    663.7 KB · Pregleda: 38
Svi koji imate probleme sa mrežom, idite do poslovnice operatera i uzmite novu sim karticu. Nova sim kartica je meni rešila probleme sa mrežom, restartovanjem telefona u toku razgovora i visokom potrošnjom baterije na više različitih telefona.
Sta mislis da trazim esim? To zavrsavaju brzo, ne moram da se cimam do poslovnice..
 
Jednom sam upratio da mi se p6pro dopunio 50 posto za pola sata, kasnije vjerovatno ide usporenje da bi došao do tih sat i 40 od nula do 100...Neki xiami od 30w koristim.
 
Nazad
Vrh Dno