Šta je novo?

Amazon Fire TV

Баш овај први

IMG_20221110_200958.jpg


ИЗМЕНА: Нисам видео да ипак не пушта први стрим, него други. Моја грешка. Вероватно да са првим нешто није у реду чим га прескаче.
 
Баш овај први

Pogledajte prilog 363409


ИЗМЕНА: Нисам видео да ипак не пушта први стрим, него други. Моја грешка. Вероватно да са првим нешто није у реду чим га прескаче.
Gde ovo gledaš? Koji program?
 
nisam nasao bas u toj dimenziji, ali jesam 138gb. skidam na seedbox i na NAS pa cu da probam oba.
 
Ma ovaj od 224GB nema smisla. Ko zna šta je u tom fajlu. Poslednji koji sam ja gledao je bio nešto oko 150GB maks.
 
Koja brzina je potrebna za film te veličine? Mislim na Real Debrid.
 
Ma ovaj od 224GB nema smisla. Ko zna šta je u tom fajlu. Poslednji koji sam ja gledao je bio nešto oko 150GB maks.
Verovatno neki paket ili kompletna trilogija :)

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 Extended Edition 2160p UHD Blu-ray HEVC TrueHD 7.1-BOREDOR (144.25 GB)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 Extended Edition 2160p UHD Blu-ray Remux HEVC DV TrueHD 7.1-HDT (114.52 GB)

The Lord of the Rings Trilogy EXTENDED COMPLETE UHD BLURAY-BOREDOR (448.64 GB)

The Hobbit and The Lord of the Rings Extended UHD BluRay 2160p TrueHD Atmos 7 1 DV HEVC REMUX-FraMeSToR (569.48 GB)
 
Extended još malo pa će da nakarikaju na 1TB🤦‍♂️
 
Koja brzina je potrebna za film te veličine? Mislim na Real Debrid.
Није само брзина нета битна. Ја сам пробао са неколико уређаја који имају и гигабитни LAN и није радило. А мој нет је 600/60.
Битан је и чипсет, очигледно.
 
Šta da uzmem onda, novu kocku ili Shield? Imam Firestick 4K Max i Apple TV, ovo bi služilo isključivo za Kodi sa Real Debrid za remux-e.
 
Zavisi od cene.
Ako mozes da nadjes shield za dobre pare, uzmi. Neverovatan uredjaj oduvek.
Amazon je nenadjebiv sa cenama zbog 50% akcija koje daju na par meseci. Kocka ispadne 60eur u DE sto je smesno.
Ako poredimo 60eur cube i 160eur shield...
Kod nas je proporcionalno skuplje.
 
kad spomenete Shield i poredite ga sa Amazon kockom da li mislite na obicni shield ili Pro verziju?
 
Na Pro. Kolegi Gargamelu smešno, ali već imam Firestick, pa zato ne bih išao na jeftiniju kocku. Uzmem Shield i ne mislim.
 
То је буквално ЏАБЕ.
Искрено - ко се иоле разуме у инсталирање апликација ван гугл продавнице, коме то није мрско, коме не смета изглед амазоновог OS, стварно нема шта да нађе боље а ни јефтиније. При томе има све стриминг сервисе подржане.
Коме набројано представља проблем, слободно ћоми штапић 4К.
Наравно, говорим о сертификованим а Јефтиним (знате ваљда Јефту 😁) уређајима. А увек сам ту да предложим и Китајце које ваља узети у обзир.

@RomperStomper - Е баш ми је мило што те је жена зај**ала! Реци јој да има пиво од мене :ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
Na Pro. Kolegi Gargamelu smešno, ali već imam Firestick, pa zato ne bih išao na jeftiniju kocku. Uzmem Shield i ne mislim.
Smesno mi zato sto ti covek objasnjava da u odnosu kvalitet/cena, CubeVShield uzmes Cube, i ti napises ko iz topa da uzimas Shield. Eto to mi smesno. Tvoje pare, uzmi sta zelis naravno
Firestick 4k max trenutno 25$ na Best buy.
Ma to je dzabe krastavac, bukvalno. Neko dan sam dobio jos jedan iz Nemacke, 35e valjda bio. Bice u SAD i Cube 3gen mnogo jeftiniji na akcijama nego u Evropi
 
Poslednja izmena:
Naručen Shield. Firestick će se koristiti na putovanjima, tako da sam rešio pitanje multimedije. Kapiram Gargamel, napisao jesam kao iz topa, a nisam obrazložio... 😄
 
Na francuskom Amazonu, 199€. Ne znam kod nas koja je cena, u Parizu živim i nekako po navici odmah na Amazon... 😄 Ako bude neka akcija kasnije za Cube, možda uzmem za drugu sobu, za sada sam miran.
 
Ja bih uzeo još jedan 4k max sada za black friday, ako bude neka dobra cena.
 
Jel neko petljao sa 4k max u smislu debloat i ostalog? Mebi uskoro stize, a uzeo bih jos jedan da ostane stock dok bi na ovom drugom onda isprobavao sve sto internet moze da zamisli ...
 
Jel neko petljao sa 4k max u smislu debloat i ostalog? Mebi uskoro stize, a uzeo bih jos jedan da ostane stock dok bi na ovom drugom onda isprobavao sve sto internet moze da zamisli ...
ma ne treba ti to, dobici su zanemarljivi.
zna li neko gotivnu app za screensaver, da se menja i da ima neka muzika u pozadini?
Uff, to bi bilo super, najbolje vu metter u ritmu muzike koja trenutno ide u pozadini.
 
Jel neko petljao sa 4k max u smislu debloat i ostalog? Mebi uskoro stize, a uzeo bih jos jedan da ostane stock dok bi na ovom drugom onda isprobavao sve sto internet moze da zamisli ...
ja jesam. postoji onaj debloat tool. Sada je universal za sve ftv uredjaje. kao sto kolega rece, dobitak je minimalan. Na kocki nisam ni pokusavao.
 
Vrh Dno