Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Uključite ovo ko je prešao, topla preporuka.
Multitasking olakšan podosta.
 

Prilozi

  • SmartSelect_20221107_212604_Settings.jpg
    SmartSelect_20221107_212604_Settings.jpg
    80.9 KB · Pregleda: 106
Telefon leti, nego imam neki utisak kao da sporije ucitava npr Instagtam, KP, i ovaj forum.. Inace kamera app radi perfektno.. E sad kakve su slike, ocenice neko ko redovno slika. Meni su uvek bile ok.
 
I meni stigo update na s20+, videcemo kako ce se pokazati.
 
Za wipe cache znam kako se radi, da li neko može da objasni kako taj app booster uraditi?
 
Skini Good Guardians i u njemu instaliraj App Booster..
 
Ko nije presao na a13, moj savet je da jos ne prelazite.. Jeste drugo punjenje, google play servisi ne divljaju, ali procenti samo padaju, nebitno da li je wifi ili podaci.
 
Kod mene je situacija sa A13 solidna za prvo punjenje. Ekvivalent recimo kao septembarski patch.
 
A septembar je bio bas odlican 😁 Ako neko ima vremena nek isproba malo kameru, meni se cini da je bolja, i prednja, a i zadnje, ali verujem da je placebo.
 
5h sot, jos 33%...
 
Split screen apps- two-finger swipe ka gore sa dna ekrana.
Pop-up app - sa gornje ivice ekrana vučeš ka sredini ekrana i podesiš veličinu prozora.
Za obe akcije naravno moraš biti u nekoj aplikaciji (ali to je i poenta).
Ovo prvo je ok, ali kao sto kazes, ko radi heavy mt.. Ovu drugu pozu nisam uspeo da izvedem :)
 
Možda se nisam izrazio kako treba, iz ćoška ka centru ekrana. Mora se pogoditi ugao tako da ne spustiš "roletnu" i ne odradiš "back" gesture.
Potrebno je malo navikavanja ali ništa strašno.
Zanimljivost je da je ova funkcionalnost postojala na prethodnim verzijama Samsung softvera, čini mi se na verziji pre One UI (ili na nekoj ranoj verziji istog).
 

Prilozi

  • Screenshot_20221108_231232_Chrome.jpg
    Screenshot_20221108_231232_Chrome.jpg
    80.2 KB · Pregleda: 42
Ne mogu da editujem poruku iznad. Nažalost moram da potvrdim lošije trajanje baterije na A13.
Biće da je oktobarski A12 sweet spot. Mi ostali koji smo poleteli čekamo novu zakrpu ili neko čudo :)
 
Ne mogu da editujem poruku iznad. Nažalost moram da potvrdim lošije trajanje baterije na A13.
Biće da je oktobarski A12 sweet spot. Mi ostali koji smo poleteli čekamo novu zakrpu ili neko čudo :)
Meni je baterija mnogo bolja na A13. Evo već sat vremena se vrtim po internetu (brave browser) samo 4% potrošio baterije....pre je to bilo 10% :) još je drugo punjenje posle factory rešetaka.
 
Ako moze mala pomoc, znao sam pre, nego sam zaboravio. A ne mogu vise da kombinujem dugmice 100 puta sam ga upalio u ugasio pokusavajuci da udjem u twrp mod. Twrp je stari naziv, sada se to zove neki recovery mod ili tako slicno.
Hteo bih da uradim taj wipe cache i dalvik, ali nikako da ubodem koje dugmice i koliko da drzim.
 
^ prikopcas se na kablom na PC, ugasi telefon. Pri paljenju drži volume up i power button dok ne vidiš samsun logo i tada pusti.
 
Mozda i glupo pitanje ali nisam pre radio. Kad se radi wipe cache, da li moze sa Huawei kablom posto nemam type c ulaz u komp
 
USB A na USB C ti je dovoljan. Bitno je samo da ga detektuje uređaj na koji povežeš telefon (laptop, PC itd.).
 
Pa ne bih ni ocekivao da pise nesto drugo da ne koristim 25w punjac, a i da nije pisalo do prekjuce :D
 
Nazad
Vrh Dno