Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na prethodnoj strani je čovek napisao da je zamenio uređaj sa tastom i da nema kanale koje je imao u svom paketu, znači mogu da se risiveri kače gde god ali ne i da se korisničko ime menja u čemu je sva poenta.
 
Poslednja izmena:
Uu, pa to je odlično.
Znači ladno mogu da zamenim moj stb sa babinim.
Ona ima plus hd, a mi start hd. Znači mu plus, a ona start.
Bio sam ubedjen da ne može.
 
Koliko kosta da se uzme treci stb uz box 3 paket? Je l se placa jednokratno ili mesecno? Imam onaj max hd tv paket ili kako se vec zove.
Citajuci ovo, da li znaci da mogu mojima, koji imaju start paket, da dam moj stb sa max hd paketom i da ce oni onda moci da gledaju hbo i video klub?
 
Probaj prvo sa jednim tvojim stb-om.
Bio je dodatni stb 150 dinara. Proveri na sajtu MTS-a.
Edit: mesečno. Sada vidim da imaju TV. Mobilni mi krš.
 
U poslednjih par dana mi se desava da kad brze prebacujem sa kanal na kanal hp4024 zakuca i jedino restart pomaze da se vrati u normalu.
To se desava od kako je stigao ovaj poslednji update.
 
Kako mogu da promenim korusnicko ime kod Q11 boxa?
Kod mijih roditelja je u stanu Q11 dok je kod mene u kuci HP4024, ja imam plavi paket i otkljucano dosta kanala. Inace zivimo u razlicitim delovima grada.
Kako Q11 ima dosta bolji odziv doneo sam ga kod mene i radi ali ostao je paket koji moji rodetlji imaju. Promenio sam naziv profila kao sto je kod mene, restartovao uredjaj i opet isto.
Kada odem u podesavanja pa pa podesavanja uredjaja vidim da stoji kao korisnicko ime ono sto je kod mojih roditelja i nemam opciju da ga promenim ...
Stb je vezan za korisnički nalog, tako da gde god da se odnese radiće paket koji je unet u sistemu, dakle nema menjanja paketa od strane korisnika.
 
Stigao je update za uredjaj hp4024 pre 10ak dana...
 
Isti interfejs.

Dodali wifi povezivanje boxa i blutut povezivanje daljinskog.
 
To ti ne bih znao reci.
 
Sad bezveze motah kanale i vidim na start paketu sve otključano osim HBO/Cinemax i AXN Spin, poranili ove godine :) lane su pustili 15.11. a pre toga oko prvog decembra uvek čini mi se.
 
Planiram uskoro out preko, da li bi mi radio Iris HP 4024 negde u Eu ili na nekom drugom isp? Hvala
 
Da li ima opcija kao kod Oriona da kada gledam sadrzaj koji se premotava da automatski predje na sledecu emisiju?
 
Samo da kazem,od danas mi radi vracanje unazad i cini mi se da sad dosta brze premotava,a nisam kontaktirao kor.servis..sad do cega je bio problem,ne znam,uglavnom sad je ok
P.S.Ali na arenama ne radi??!!
P.S.S. Ne radi samo na arena premium kanalima...
 
Poslednja izmena:
Ko ima start paket neka uporedi sada trenutnu ponudu sa otključanim kanalima na iris tv na boksu i na sajtu recimo, nešto se tu razlikuje :) ni to nije moglo da se upari kako treba.
 
Nemam start ali pogledao sam za plus paket.
Prvo ono važno, 800 i na dalje otključano :)
Pogledao sam DTX kanal (324) i opet je otključan, a do 350 dva jesu, dva nisu. Ne uklapa se za spisak Extra paketa npr.
 
Gledam ovaj HP4204 isprobao na starijem tvu
Vivax led tv-32le7212 nema slika nema ton.
Drugi TV neki VOX led 32” ima slika nema ton

Jel ima neko slican problem, bas me interesuje sta daju korisnicima sa televizorima koji su stariji 7-8 god?
 
@Stiven Svima daju istu opremu koju imaju u tom trenutku. Moj TV je star 12 godina i promenio sam tri STB-a, i na svakom sve radi kako treba. Naravno samo nije od tih krš maraka tipa vox, fox, nox, mox... Čačkaj po podešavanjima sigurno negde nešto nije podešeno kako treba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno