Šta je novo?

iPhone 14

Mislim da je mart zadnji mesec jer tu cena dođe na maksimalni pad i ne ide ispod do novog modela. A ako čekaš jul bolje sacekaj septembar za IP15😂
 
Da li ovo sa emergency calls radi u Srbiji i okolini na iPhone 14? 2g fraj kaže ovaj a Garmin se plaća nešto ne baš malo godišnje
 
mislim da ce na pocetku biti samo USA i Canada
 
mislim da ce na pocetku biti samo USA i Canada
Videh posle na Apple sajtu.
Šteta. Nadam se da će ovo zaživeti za ceo svet,ima nas hikera koji bi da budu bezbedniji.
Ne znam dal je ovo moguće na nekom Android telefonu?
Svakako odlična inovacija od Apple, da ima ceo svet uzeo bi iPhone 14 iako nisam imao od iPhone 4 😃
 
Svi nahvalise ovaj space black da je bas dobra boja, samo jos da odlucim da li Pro ili Pro Max.... Evo stigao juce i poznaniku iz HR :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20220920_144350_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20220920_144350_com.instagram.android.jpg
    95.7 KB · Pregleda: 223
Stigao,odusevljen sam.
Space black.
Totalno mi ne lici na Apple da dozvoli ovako lose fontove da mozes da izaberes :D Kao neki sa Huawei prodavnice one teme sto ljudi skidaju :D
I generalno UI tog lockscreena kao da je nezavrsen, ovaj alarm sa sivom pozadinom, kao placeholder neki :)
 
Totalno mi ne lici na Apple da dozvoli ovako lose fontove da mozes da izaberes :D Kao neki sa Huawei prodavnice one teme sto ljudi skidaju :D
I generalno UI tog lockscreena kao da je nezavrsen, ovaj alarm sa sivom pozadinom, kao placeholder neki :)
Haha ma to neki prvi koji sam stavio

Generalno mi se jako sviđa Ios moram priznati,dolazeci s S21 Ultre,top je ova jabuka.
Nekako mi je sve fluidnije i vise premium.

Jedina stvar sto mi je zamjerka je sto sam morao naruciti yt premium ali i to se da srediti za siću ;)
 
Haha ma to neki prvi koji sam stavio

Generalno mi se jako sviđa Ios moram priznati,dolazeci s S21 Ultre,top je ova jabuka.
Nekako mi je sve fluidnije i vise premium.

Jedina stvar sto mi je zamjerka je sto sam morao naruciti yt premium ali i to se da srediti za siću ;)
Iskreno ne znam sta ti je to toliko flujidnije ja doso sa Huawei p30 pro i sem sto u pojedinim situacijama vidim razliku u hz ekrana sama flujidnost isti djavo :D
Na danasnjem nivou su telefoni toliko da moras da imas bar jedno 5 godina razlike u telefonu da bi osetio ozbiljnu razliku u radu.
 
yt premium radi i na androidu
 
Moze li ko u private objasnit nacine.... Jer trenutno.vanced imam, a kad iphone dodje, bit.ce patnja 🤣
Ima ovde tema, nema potrebe za privatnim konverzacijama:

Oko 150 din (1.3€) mesečno, za 6 članova porodice.
 
Ima ovde tema, nema potrebe za privatnim konverzacijama:

Oko 150 din (1.3€) mesečno, za 6 članova porodice.
Ili, da bude lakse onima kojima je i to skupo, podelis sa jos petoro ljudi, i svi imate godinu dana yt premium po ceni od 360din godisnje. Svaki dan po jedan dinar da ne gledas reklame. Nije lose.
 
Rekao bih da je kolega mislio na alternativne načine za plaćanje YT Premium-a :)
Ko zna,zna

Update baterije.
6h SOT-a za sad,ostalo je jos 45%,dosta dobro mi se to cini.
Ekran na suncu nerealno dobar,nema dimminga ni nakon 30 min peglanja na jakom suncu.(nije sad vani vise toliko vruće al opet)
Uzeo 20w punjac od Xiaomija,1h 40 cca do 100%

Always on odmah ugasio,nisam ni na S21U nikad palio,nije mi to neka fora.

Tezak je i ogroman,s jednom rukom tesko za koristiti,obje bas trebaju najcesce.
Space black uzivo top izgleda,iako mi je ljubicasti za nijansu ljepsi.
Kamera fantazija,video nerealan,S21U i android ovo mogu samo sanjat’
Zoom doduse nije nesto ekstra ali vecinom mi i ne treba,na S21 sam ga koristio mozda jednom u mjesec dana.

Zvucnik je isto vrlo glasan,dubok bass .

Dynamic otok,meni je osobno fora stvar,ne smeta me nesto.
Kad gledam yt najcesce ionako na tv gledam jer je 130 cm ekran neusporediv s 6.7 incha.

Za sad vrlo pozitivna iskustva.
(onaj kamera bug nemam btw)
uyouplus i vozi :)
Argentina rođeni moj
 
Drago mi je da cujem za dimming, posto me je ovaj 13 Pro izludeo toliko da je otisao starom a ja uzimam njegov F3. Dotle je doslo, iako i F3 ima slicne probleme, ali bas na debelom +45 suncu.
 
Drago mi je da cujem za dimming, posto me je ovaj 13 Pro izludeo toliko da je otisao starom a ja uzimam njegov F3. Dotle je doslo, iako i F3 ima slicne probleme, ali bas na debelom +45 suncu.
na 12 pro max(dimming, kocenje, kasnjenje u kucanju...) sam imao non stop problema na odmoru(temp 40++ stepeni u hladu) prosle godine, cim se ohladi malo radi ok, ove godine 13 pro max dosta bolje i dalje mi je iritantno(dimming), ranije pre 12 pro max imao sam XS Max, pre njega 8 Plus nikad ovakvih problema nisam imao leti... nadam se da je na 14 pro max bolje :)
 
Bukvalno jedino sto moze da me natera da kupim 14 (plus, obican, pro, sta god) je ako su resili to, u suprotnom, bacanje para (za svakog ko ima bilo sta od 11/12/13, barem moje misljenje).
Ogromna stavka po meni.
 
Bukvalno jedino sto moze da me natera da kupim 14 (plus, obican, pro, sta god) je ako su resili to, u suprotnom, bacanje para (za svakog ko ima bilo sta od 11/12/13, barem moje misljenje).
Ogromna stavka po meni.
ne znam da li androidi top premium uredjaji pate od tih boljki, svakako nisam planirao da menjam tabor :)
 
Ako nista drugo imate najbrzi procesor na svetu sto se tice mobilnih telefona , mada to ne zna vecina korisnika :)
 
Ako nista drugo imate najbrzi procesor na svetu sto se tice mobilnih telefona , mada to ne zna vecina korisnika :)
to je jasno, ali mogli su bolje da rese hladjenje istog, ali po svemu sudeci ocigledno nisu :( nije moralo bas toliko lose da bude
 
ne znam da li androidi top premium uredjaji pate od tih boljki, svakako nisam planirao da menjam tabor :)
Nisam primetio na S21U. Na ranijim telefonima je bilo tesko koristiti isti na bas jakom suncu, sto sa obim nije slucaj. Ne znam kakvi su ostali.
 
Ahaha, mrtvi Mts cuti dok ih ne iscimas, porucen 14PM to jutro kada se sajt raspadao i dobih potvrdu, nista vise od tada. Pošalje upit sinoc i odgovore:

Poštovani,



Hvala što koristite servis [email protected] kojim želimo da svim korisnicima omogućimo direktne odgovore na sva pitanja u vezi sa našim uslugama.



Zahtev koji ste podneli putem portala je uspešno evidentiran i odobren.Kako telefoni budu pristizali tako će se i slati korisnicima, hronološki.

Modeli koji budu isporučeni, količina i dinamika isporuke zavisi isključivo od distributera. To znači da nemamo precizan datum dostave.

Pre isporuke bićete kontaktirani.
 
Prosle godine se najduže cekalo u Mts-u.
Neki su cekali i po dva meseca...
Sa Telenorom (sad je Yettel) i A1 nije bilo tih problema.
Tako ce verovatno biti i ove godine nazalost. Dakle ima da se radujem ako ga uopste dobijem krajem oktobra.
Znam da je koleginica narucila 13 pro max u preprodaju, i da ga je dobila tek krajem novembra 😵
 
Poslednja izmena:
Sa Telenorom (sad je Yettel) i A1 nije bilo tih problema.
Si siguran? Ja koliko se sećam SVI operateri su imali problem sa orderima - tačnije, tada je i korona i logistika bila u punom jeku i dalje, pa nije bilo dovoljno količina.
Ne mislim nikako da je samo mts bio žrtva svega toga.
 
Nazad
Vrh Dno