Šta je novo?

Google Pixel 6

Apsolutno. Sve sto si nabrojao je tu.
 
Ljudi da li ste uspeli da nearby share uparite izmedju androida i pc-a (w11) na neki nacin ?
Ubi me transfer preko bt ... uzasno sporo.
Znam za ftp ali treba mi neko lako resenje kako je nearby share.
Zašto bi to radio kada postoji file explorer, dodaš komp lan/smb i cepaš?!
 
Pisao u temi za pixel6a. Kod mene je grejanje prestalo kad sam izvadio jednu karticu.

Jel koristi neko dve kartice u uređaju? Grejanje, signal?
 
Zašto bi to radio kada postoji file explorer, dodaš komp lan/smb i cepaš?!
Znam da postoji i solid explorer ima odlican ftp ali ovo mi lakse ...
BAs steta sto nije cross-platform pa da se android i win po defaultu upare i da to slanje tj razmena fajlova bude u dva klika kao preko bt.
 
Imas SuperBeam. Nisam ga koristio neko vreme, al sa njim je moglo android-android i android-win.
 
Da li biste preporučili 6 Pro nekome ko dolazi sa OnePlusa? Ono što mi je važno su baterija, dobar ekran, softver bez bloatwarea i dobra izrada.


Bolje sacekaj 7 Pro. Ja sam isto na OnePlus-u, i ipak sam odlučio da budem strpljiv i uzmem 7 Pro kada izadje, jer će većinu tih nekih sitnih mana popraviti koje ima 6 Pro.
 
Znam da postoji i solid explorer ima odlican ftp ali ovo mi lakse ...
BAs steta sto nije cross-platform pa da se android i win po defaultu upare i da to slanje tj razmena fajlova bude u dva klika kao preko bt.
Nema lakše od side-by-side prozora u SExploreru copy/paste, imaš i mogucnost webdav, ftp, ovi veći cloud servisi, itd. Sad htedoh da probam ovaj snapdrop, ali sajt im ne radi.
 
Clipt je isto dobra aplikacija za share-ovanje izmedju uredjaja...
 
Poslednja izmena:
Meni još nije stigao ota updejt :/ verovatno će sutra
 
Neko je pitao da li se 6 (pro) greje.

Trenutna situacija: more, osvetljenje je na auto ali zbog sunca je uvek na max, kilavi apartmanski wifi i google photos koji se pati da na takvom wi-fi uploaduje slike na cloud.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220816-131309.png
    Screenshot_20220816-131309.png
    326.2 KB · Pregleda: 72
Neko je pitao da li se 6 (pro) greje.

Trenutna situacija: more, osvetljenje je na auto ali zbog sunca je uvek na max, kilavi apartmanski wifi i google photos koji se pati da na takvom wi-fi uploaduje slike na cloud.
da li možda pratiš temperaturu uređaja? do koliko celzijusa se diže? šteta što su sa p6 modelima izbacili unlimited google photos..
 
Da li se kupovinom Pixela 6 dobija više od 15gb? Čini me se da je pre, prilikom kupovine Pixel telefona bila neka slična akcija…
 
Da li ste dobili na P6 objedinjen meni za Security & Privacy u settings-u ?

FQoXis0XwA070x0.jpg

Kod mene na 4a je i dalje odvojeno , android 13 stable.
 
Neko je pitao da li se 6 (pro) greje.

Trenutna situacija: more, osvetljenje je na auto ali zbog sunca je uvek na max, kilavi apartmanski wifi i google photos koji se pati da na takvom wi-fi uploaduje slike na cloud.
Ostavi ga malo ispred klime da dođe sebi. Sećam se da je supruga imala sličan problem sa 2xl mada ja nisam na 3xl.
 
Prijavite se na betu i odma dodje regularni update i poslije se samo odjavite sa bete.
 


Grab our EXCLUSIVE Android 13 wallpapers right: HERE
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno