Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Čudno mi bilo da traje toliko dugo, obično je to 3 dana , proveri uvek i da li je samo za nove potrošače (prva kupovina)
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod BTMU1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 8.6.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Maxi (500 RSD) - 5ML500, do 10.6.
 
Nama nije obračunat vaučer za maxi, iako smo ga ukucali.

Da li se još kod nekog desilo isto?
 
Bilo je situacija takvih. Zovi kontakt centar i reklamiraj. Navratice neki drugi dan da refundiraju vaucer.
 
Meni su refundirali preko računa kad nije bilo nečega. Što bi dolazili lično i gubili vreme?
 
Naravno, ako placas pouzecem (a njima uvek placam prilikom dostave tako) dolaze i gube vreme na to ma koliko to nekom bilo nelogicno.
 
Da li je neko naručivao spanać preko Idee?

Veliki sam obožavalac zelenog povrća, ali za mene je ovaj spanać potpuna katastrofa. Mislim da je u pitanju hibrid, potpuno bez ukusa, kao da jedeš travu.
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod UDOR1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 19.6.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Pisali smo ranije za nozeve, pa evo dodje jun i stvarno stigose.



Screenshot_20220621-144403_Outlook.jpg
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod UMO1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.6.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Da li još važi ograničenje za kupovinu ulja preko idee ili možemo da naručimo koliko hoćemo?
 
Da li stvarno ima šećera u idei za online nabavku (na sajtu stoji da ima), ili ne vredi da naručujemo?
 
Maxi MMNS1000 do 28.06.
 
Maxi UMO1000 sa 1000din do 26.6.2022.
 
Nazad
Vrh Dno