Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

novi-sad-1440x480.jpg

 
  • Like
Reagovanja: mnt
Da li su isti uslovi za online naručivanje iz maxi-ja u Novom Sadu? Minimum vrednosti naručene robe je 4.500 RSD?
 
Zasto bi bilo razlicito? :unsure:
 
Pre jedno pet - sest godina nisu bili isti uslovi naručivanja iz idee za Beograd i za Novi Sad. Vrednost minimalne porudžbine za Novi Sad je bila manja.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Novi Sad je po svemu jeftiniji od Beograda:)
Ali sto se tice dostave iz maksija, izgleda da je isto.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Znači, kada se ode u Maksi u NS cene su niže nego u Maksiju u BGu?
Svašta.
🙃 Čitaš ono što nigde ne piše. sve drugo je jeftinije u Novom Sadu u odnosu na Beograd (taxi je duplo jeftiniji, gradski prevoz, kafići, restorani, hosteli, školarina na fakultetima...) I ko zna šta sve još...

Pre pet šest godina čak je i online dostava iz Idee bila povoljnija u Novom Sadu, čini mi se da je minimalan iznos za dostavu bio 3.000 RSD, a ne 4000, skoro da sam sigurna. I tad su bili aktuelni vaučeri od 1.000 RSD, ali nije isto ako se taj iznos oduzima od porudžbine vrednosti 3.000 RSD ili od porudžbine vrednosti 4.000 RSD. U prvom slučaju popust je veci.

Sve ima logike, ali ne mogu bas svi da razumeju, a nekima ne vredi ni objasnjavati.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Maxi Online ti omogućava da uštediš 500 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs.
Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod 5TH500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD.
Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.5.2022.
 
Poklanjamo ti vaučer u iznosu od 500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici pod nazivom GIFT500 🎉

Poklon vaučer možeš da iskoristiš najkasnije za dostavu do 5. juna 2022. godine isključivo za online kupovinu u IDEA online prodavnici u Beogradu i Novom Sadu.

Pravo je vreme da obaviš svoju kupovinu u IDEA online prodavnici, jer ćeš odmah uštedeti na proizvodima koje voliš. 📦 Kreiraj online porudžbinu, unesi promo kod GIFT500 i celokupan iznos tvog računa biće umanjen za 500 RSD! 🛍️ Popust se ostvaruje na kupovine u vrednosti iznad 3500 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 5.06.2022.

Tvoja IDEA online
 
Sklonili su obaveštenje sa sajta, moguće da ne važi više.
 
Maxi više i nema šećer u ponudi, osim Premia šećera za koji stoji da taj artikal više nije dostupan.
 
Ja sam juče naručio šećer iz Idee, danas su me zvali da kažu da nemaju taj (možda Crvenka), ali imaju drugi (valjda Sunoko) i pitali da li želim zamenu. Količina je "normalna" 2kg, tako da ne znam kakva je situacija za veće količine.
 
Nastavi da štediš kupujući online jer ti poklanjamo promo kod sa popustom koji možeš da iskoristiš već pri sledećoj porudžbini. Izaberi željene proizvode, unesi promo kod 5DL1000 i celokupan iznos tvog računa biće umanjen za 1000 RSD! Popust se ostvaruje na kupovine u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 1.6.2022.

Tvoj Maxi Online
 
Ja sam juče naručio šećer iz Idee, danas su me zvali da kažu da nemaju taj (možda Crvenka), ali imaju drugi (valjda Sunoko) i pitali da li želim zamenu. Količina je "normalna" 2kg, tako da ne znam kakva je situacija za veće količine.
Moram ovo da podelim sa vama. Na kraju nisu ni doneli šećer. Kakvi kraljevi. :)
 
Secer, brasno, ulje, vojime oca...
Jos da se doda i toalet papir da lista bude kompletna...
Ko kupuje 20 kila brasna i 10 kg secera ?
Ja secer nisam kupio 10 godina a ni brasno...
1l ulja traje 2 meseca.

Treba da kupujete hranu koja ima nutritivnu vrednost ako vec hocete da lagerujete, a ne ove prazne kalorije da skladistite...
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Mene su zvali iz Idea da nemaju odredjene proizvode, i onda mi ih na kraju doneli a nisu doneli neke druge. Vise se i ne javljam na te njihove pozive, ali oni posalju sms. :)
Inace, umesto secera koristim eritritol koji je meni dobra zamena.
 
Mene su zvali iz Idea da nemaju odredjene proizvode, i onda mi ih na kraju doneli a nisu doneli neke druge. Vise se i ne javljam na te njihove pozive, ali oni posalju sms. :)
Inace, umesto secera koristim eritritol koji je meni dobra zamena.

Sudeći po ovom članku, šećer je ipak manje zlo od eritrola.
 
Članak je napisao neko ko se ne razume i materiju. Većina napisanog je generalno za neke proizvode (GMO hrana, poliole, alergije na svu hranu generalno...), a ostalo izvučeno iz konteksta.
Čak je i aspartame stigmatizovan, iako samo jedna studija na miševima pokazuje štetni efekat, a i on je kod akutnog unošenja aspartama ekvivalentnog 200 limenki koka kola.

P.S. Ne bih menjao šećer eritrolom, jer koliko se sećam, je od retkih zaslađivači koji prekida ketozu iako šećer u krvi ne skače, što sugeriše da diže insulin, a to nije dobro (pogotovo ako je šećer normalan).
- Svakako nije dobar nijedan zaslađivači, pogotovo u većim količinama i/ili često, ali treba napraviti kompromis (šećer jeste gori, ali veštačke koristiti umereno).
 
Tekst je namerno napisan pljuvacki jer je u pitanju neka bezveze prodavnica koja gura svoj proizvod. Ne treba ga uzimati u obzir.
Ja sam naisao na suprotne informacije, da ne dize insulin. Treba koristiti samo naucne institucije kao relevantne izvore informacija.
 
Ni meni nije jasno što se neki čude šta će nekome nešto, nisu svi ljudi isti, neko voli slatko neko ne itd.
Ova nestašica šećera nije zbog toga jer je narod pohrlio i sve pograbio, nego država očigledno nešto radi ispod žita.
 
Inače baš zbog ovakvih poteza prodavnica, stvaraju se veštačke nestašice, jer narod počne panično da kupuje. Idea je identično ograničenje za šećer/ulje/brašno uvela i u klasične markete. Da se ja pitam, takve idiotarije bih kažnjavao samo tako.
Ja lepo napisah još pre nekoliko nedelja, da će ograničavanjem kupovine osnovnih namirnica (kojih nema šanse da nam zafali, pošto zaista Srbija prozvodi i šećer i brašno i ulje u količinama koje su daleko veće od naših potreba, osim ako ne krenu da muljaju i veštački da prave nestašice), dovesti do kontra situacije, umesto da se spreči nestašica, narod se tek tad uspaničio i počeo da kupuje veće količine.
 
Nazad
Vrh Dno