Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Druže, nemoj džabe da zoveš. Taj telefon im nije u funkciji (bukvalno).
Kada se na tom 0800 broju izabere taster 4 za razgovor sa operaterom, on se javi i kaže ti da je on odgovoran samo za prodavnice i ponudi da te prebaci na Maxi online gde onda dobiješ poruku da broj nije u funkciji.
Piši im mail na [email protected] i [email protected] i tu ti sigurno odgovaraju i rešavaju problem u roku od par dana.
Samo ostavi svoj kontakt telefon da mogu da te nazovu.
pisao ulogovan na online. ima dole kontakt. opisao sta je bilo. nista se nije desilo.

nije da kukam ali preporucujem svima da odbiju porudzbinu ako nije sve na broju. naravno, retko ko ce da proverave svaki artikal ali ako vam ne donesu 3 od 3 kafe ili treba 10 piva a nema ni jednog toplo preporucujem da ne preuzmete narudzbinu.
 
Nama se više puta desilo da ne obračuna ju popust, i više puta smo odbili porudžbinu.

Prvi put u životu ne stižu dve porudžbine zaredom, niti nam odgovaraju na mail, niti se izvinjavaju. Baš neprofesionalno. Svaki put planiramo dan da neko bude kod kuće u vreme kada treba da stigne porudžbina, i od toga ne bude ništa.

Ako nisu u mogućnosti da dostave iz bilo kojih razloga, mogli bi bar da se jave.
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod MDN1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 15.7.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod DTL1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 15.7.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Evo i jedan kod od 500din, mada nisam siguran da li nekome uopste i treba, pored ovih silnih kodova od 1000din.

"Unesi promo kod LLY500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD." Do 15.7
 
Cesto im se u zadnje vreme desava da po neki artikal fali, pa moram da ih cekam za reklamaciju...
 
Otvorili se ovaj mesec...
 

Prilozi

  • DE3F0B8D-F586-4781-B930-8AEF5B70A18E.jpeg
    DE3F0B8D-F586-4781-B930-8AEF5B70A18E.jpeg
    163.8 KB · Pregleda: 115
Idejini GIFT... promo kodovi više ne važe...

Inače, juče mi stigla narudžbina iz Maxija, i sve je bilo na mestu.
Danas mi stigla narudžbina iz IDEE. Narudžbinu sam napravio u subotu i zvali me u nedelju da kažu da nemaju 45 Boostera koliko sam naručio već samo 41, sve ostalo imaju.
Sve je stiglo + gratis Bamboo Wipes :)
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uzimao ove ljuljaske u Rodi,meni se cini da su sve iste ,sem cene?

Roda ljuljaske
 
Poslednja izmena:
Idea ima pilicarske fore cesto. Recimo stave neki super popust na neku stvar zbog koje narucis online, a onda kazu da bas to nema.

A za maxi mi je sve ok uvek bilo, kodovi su radili, koristio sam za visa kod 1000din i radio je i kod drugara.
 
Moguce. Mada meni su sve doneli u zadnje vreme, sto je bilo na nekim ok popustima.
Po mom iskustvu Lidl se najvise sluzi takvim trulim forama. Desavalo se da uopste i ne dodje neki artikal u prodavnicu, a koji stoji u katalog sa nekim "fantasticnim" popustom.
 
Da li je neko uzimao ove ljuljaske u Rodi,meni se cini da su sve iste ,sem cene?

Roda ljuljaske
To su one generičke. Mi (u mojoj porodici) smo sada na trećoj za 6-7 godina. :)
Mane, pa sve je low-end.
ZUqjYum.png

1 i 2 su plastični držači gornje pokrivke od sunca. Oni su očaj od plastike i navrtnjevi će pući kroz 2-3 meseca (uvek puknu).
3 i 4 valja između tih tačaka staviti dodatnu šipku kao što pozadi ima jer to dodaje minimum 30-40% stabilnosti ljuljaške (ovako voli previše da se klati levo-desno)
5 presvlake ili šta su već su baš osnovnog kvaliteta i izvući će jednu sezonu na suncu, pa počinju da se raspadaju
6 i 7 su federi koji rade posao ali ih podmaži dobro inače će da škripe

Osim toga, za te novce radi posao. Nije super udobna, ali odnos cene i kvaliteta je korektan (ćaomi brat ftw).
 
Hvala na detaljnom uputstvu,sto se tice plasticnih drzaca,kao najslabija karika,sve ostalo se da resiti,postoje li zamenski ili se hvataju neki drugi?
Mozda neki metalni?
 
Poslednja izmena:
Ja nisam našao ništa zamensko da se kupi. Sve što smo radili da ostane ljuljaška funkcionalna je bilo u kućnoj radinosti. Problem je što se sva težina i snaga suncobrana drži sa tom plastikom, a kad duva vetar, stalno ga cima tamo-'vamo i to se sve pojede (jer plastika). Ako fiksiraš, držaće duže ali onda nema naginjanja tog suncobrana više.
 
Ja sam do sada za maxi porudžbinu obavljala direktno preko browser-a, jer mi aplikacija uopšte ne nudi opciju ukucavanja koda. Ide cela procedura naručivanja kao preko browser-a, ali nema polja za kod.

Ovde ukucavate kod kada naručujete preko aplikacije?
 
Kucam ponovo poruku zbog grešaka koje je napravio Google voice:

Ja sam do sada za maxi porudžbinu obavljala direktno preko browser-a, jer mi aplikacija uopšte ne nudi opciju ukucavanja koda za popust. Ide cela procedura naručivanja kao preko browser-a, ali nema polja za kod.

Gde ukucavate kod kada naručujete preko aplikacije?
 
Evo danas su mi doneli porudzbinu iz Maxi koju juce nisu, iako sam bio kuci i ocekivao sam ih.
OK svakome se desi da pogresi, ali sad me izgleda kaznjavaju za svoje greske pa su mi naplatili 350din za dostavu. Narucio sam za oko 3600din i u onom mailu mi je stiglo 'Troškovi isporuke: + 49,00 RSD', ali su mi dodali jos jedan trosak isporuke od 300.
 
Evo danas su mi doneli porudzbinu iz Maxi koju juce nisu, iako sam bio kuci i ocekivao sam ih.
OK svakome se desi da pogresi, ali sad me izgleda kaznjavaju za svoje greske pa su mi naplatili 350din za dostavu. Narucio sam za oko 3600din i u onom mailu mi je stiglo 'Troškovi isporuke: + 49,00 RSD', ali su mi dodali jos jedan trosak isporuke od 300.

zali se pa ce to da srede verujem
 
stigli su mi totalno rastoljeni kapri sladoledi uz maksi.. prvi put problem iako zaista retko kad uzimam ista sto se kvari topi i sl ovako online...napisah zalbu al ne znam dal ce da uvaze

obicno samo nekvariljvio narucujem ..vode .,pivo sokove , i svasta od laksih i tezih stvari koje se ne kvare...

evo i kod sto dobih za 500din LLY500, vazi do 22.7
 
meni iz maksija nisu doneli solidan br artikala i to jos pre nedelju dve i nisu odgovorili na email. placeno unapred, karticom, kao i obicno. tako da sam u solidnom minusu.

da li takav odnos mogu da imaju u portugaliji ili belgiji prema kupcima. ne verujem da tamo moze da se desi da im tel nije u funkciji ili da ne mogu da se udostoje da odgovore na prituzbu.
 
I meni je stigao istopljen sladoled i 3 litra jogurta koji se ukiselio od vrućine, dok traju ovakve temperature neću da poručujem lako kvarljivu robu.
 
Isto se i nama desilo sa mlekom, ne znam čemu im služi ta ledena komora u kombiju.
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod SPL1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 22.7.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Nazad
Vrh Dno