Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Evo posle vise od 2 meseca koriscenja s22 i najnovijeg update - baterija i dalje da ne kazem losa, ali nestabilna. U nekim aplikacijama moze 5h sota da izgura(YT,Ig) a dok u normalnom koriscenju - Bez igrica - tesko da moze 3h sota da prebaci. Nekako sam se pomirio vec sa tim da cu ovaj s22 koristiti kao telefon a ne kao smart uredjaj zbog baterije. Koliko sam upratio, najveci potrosac je Google Play servis(7-10% na dnevnom nivou), a ne znam kako da to redukujem a da ne poubijam sve sto ima veze sa GMS.
Sa update je ubrzana obrada fotografije "sa ukljucenim detaljima" ali i dalje to traje 1-1.5 sekundu, ali svakako bolje od prethodnih 3+ sekundi.
I posle update se javio jako iritantan bug, audio poruke poslate u Viberu prvih par sekundi su stisane toliko da se nista ne cuje nezavisno od jacine zvuka na telefonu. I to se odnosi na prvih par sekundi repordukcije a ne snimka, sto znaci da ako pazuiram audio, pa ponovo pustim opet prve 2,3 sekunde se ne cuju jer su pretihe
 
Rekoh opet da probam i evo ga:

S22ultra.jpg
 
Da se prijavim u grupu.
Lepo je vratiti se ponovo na Android
Za sada baterija blagi očaj , ali ajde tek se uči.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220613-225219_Device Info.jpg
    Screenshot_20220613-225219_Device Info.jpg
    77.4 KB · Pregleda: 83
S10+ , S20 , S22, realno meni prvenstveno kao poslovnom korisniku S10+ u svakom smislu najbolji. Apsolutno nikakvu razliku u prelasku sa S20 na S22 nisam primetio. Čak mislim da S10+ još uvek bolje drži bateriju od druga 2 modela. jedina ajde kao neka primetna razlika je kvalitet fotografija, ali nije to nešto što regularnom korisniku previše bitno. Istina ima neka glupa igrica sa kojom skratim vreme na aerodromu i koja štucne sa vremena na vreme na S10+, ali nedovoljno za procenu da je lošiji od novija 2.Da nisam razbio ekran na S10+ ovi noviji bi završili kod dece.
 
Da li je neko kupovao telefone u Nemačkoj preko firme?

Trenutno je direktno od Samsunga S22u 256gb 886€, a 512gb 928€. Uz oba idu galaxy Buds 2 slušalice i Charger Pad.

Lik sa foruma mi ponudio da se ulogujem na Samsung preko njegove firme i tako uzmem, ali ne znam kako ide sve to, jel regularna garancija (i kolika je), kao ni kako sve to ide (da ne izvisim)...
 
Jel ima neko ideju ili savet za masku za mali s22 koju mogu da nadjem odmah u BG, da ima deo za kanap, tj za vezivanje, da mogu nekako da je pricvrstim za sebe, jer treba da idem na neko veslanje a hocu s njim da fotkam?
 
Jel ima neko ideju ili savet za masku za mali s22 koju mogu da nadjem odmah u BG, da ima deo za kanap, tj za vezivanje, da mogu nekako da je pricvrstim za sebe, jer treba da idem na neko veslanje a hocu s njim da fotkam?
Zar to nisu one kao futrole / maske sa kaisem? Ima toga, guglaj :D
 
Uzeo sam Nillkin Super frosted masku i cini mi se pogresio.
Imao sam Nillkin Super frosted masku iz s8 i za s10+ i bile su odlicne i dosta tanke, ova sad za s22 ultra je nekako glomazna i dzombasta, nije isti dizajn kao pre.
NI materijal nije isti ova nova vise je gumena.
Da li ima neko preporuku za masku tanja da bude?
 
Zar to nisu one kao futrole / maske sa kaisem? Ima toga, guglaj :D
Ako misliš na kesice što idu oko vrata, neću to. Treba mi bukvalno da vezem telefon za sebe, a da bude slobodan u smislu korišćenja i fotkanja.

Za s22 ne nadjoh ništa, čak ni onu sto ima prsten pozadi da se kao nasloni telefon. Za ultru ima nillkin armor sa prstenom ali ne prave je za malog.
 
Ako misliš na kesice što idu oko vrata, neću to. Treba mi bukvalno da vezem telefon za sebe, a da bude slobodan u smislu korišćenja i fotkanja.

Za s22 ne nadjoh ništa, čak ni onu sto ima prsten pozadi da se kao nasloni telefon. Za ultru ima nillkin armor sa prstenom ali ne prave je za malog.

SAMSUNG GALAXY S22 5G SILIKONSKA FUTROLA SA KAIŠEM EF-GS901TNEGWW

MyTrendy
 
Stiglo jutros ažiriranje AVF1 na Yettelu. Ajde da vidimo kako će se pokazati.
 
Evo ga i kod mene junski update od 1512MB :)
 
Proveri molim te audio poruke u viberu, da li su prve 2 seknude posle play nemoguce za cuti
Meni se cuje sve dobro. Sto se tice mog uredjaja funkcionise super..nikakvih bagova do sada nisam primetio...ali baterija bi morala biti jaca..od "mera stednje" koristim samo dark mod..ali opet je po meni slaba baterija. Pogotovo posle ovog zadnjeg azuriranja. 120hrtz i rezolucija od 1440 pixela je po meni idiotski da se spusta..onda bolje da sam uzeo telefon od 500e.
Evo ga i kod mene junski update od 1512MB :)
Javi kakva ti je baterija posle azuriranja 😀
 
Moj neki utisak je da kamera S22 ultra u uslovima slabijeg osvetljenja daje "šarene" rezultate...
 
Update nije rešio problem restartovanja.
Primio sam poziv, i posle par sekundi razgovora telefon je zabagovao. Ništa nije reagovalo, tako je bilo par sekundi i na kraju se sam od sebe restartovao.
Ovo je drugi put, prvi je bio pre oko mesec dana, pisao sam ovde
 
Update nije rešio problem restartovanja.
Primio sam poziv, i posle par sekundi razgovora telefon je zabagovao. Ništa nije reagovalo, tako je bilo par sekundi i na kraju se sam od sebe restartovao.
Ovo je drugi put, prvi je bio pre oko mesec dana, pisao sam ovde

Meni je (na s22+) jednom odradio taj soft restart, ali ne tokom poziva. Tokom poziva mi se 2,3 puta desilo da odjednom ne cujem sagovornika (a ni on mene), ali poziv ostane aktivan, ne prekine se. Jos nisam odradio najnoviji update, ovaj junski.
 
Vi koji imate problem sa resetovanjem S22 tokom poziva, gde ste kupili telefon?
Dosta je čudno je kako isti model ima različite bagove kod različtih korisnika na istom tržištu.
 
Nazad
Vrh Dno